9-Jonathan Ayite

Başlatan Kaya, 08 Eylül 2017, 23:56:41

« önceki - sonraki »

Kaya

08 Eylül 2017, 23:56:41 Son düzenlenme: 07 Ekim 2017, 21:42:13 Kaya

ugrass

İnşallah sakatlanmaz ve ya sakat değildir.

özkan

ayağında o var bu var diye dedikodular var inşallah doğru değildir şimdilik bekleyelim görelim..

Sadece Samsunspor

İyibir Ayitebu ligin tozunu attirir. Hayirli olsun. Yonetime de artik laf cakmaya gerek yok. Tffden kadroya bakiyorum bu kadronun rahat superlige cikmasi lazim

yirmiuc

Son dakikada ancak bu kadar olur. Ayite iyidir.

Levent ÖCAL

Yıllardır Samsunspor forması altında izlemek istediğim bir futbolcuydu sonunda muradıma erdim.  :D inşallah performansıylada beklentileri karşılar.  çok sevindim getirilmesine.  :) katkısı emeği olan herkesten Allah razı olsun.

tactician

bakalım nasıl bir performans gösterecek.
Katkı verirse takımın seviyesini hemen yukarı çeker.

Stoper

Sağlıklı bir Ayite, en az 13-15 gol atar. Çevresinde ki arkadaşlarını da düşünürsek büyük katkı sağlar. Angan,Chibuike,Samaras,Ramazan..

Son durumu nedir bilmiyorum ama önümüzde ki hafta olmasa bile, bir sonraki hafta oynar diye düşünüyorum.

Kaya

İlk maçı olmasına rağmen harikaya yakın oynadı.Hatta ortasahaya kadar gelip top bile dağıttı.Resmen takım arkadaşlarına oyunu ile küfür etti.

tactician

son dakika bu adamı da alamamış olsak yanmıştık resmen.
Son yıllarda takımımızda gördüğüm en iyi forvet oyuncusu hiç şüphesiz.

özkan

Eğer biz bişeyler yapacaksak bunun arkasına devre arası kesinlikle 2 yabancı almalıyız chibuikeyle anganla olmaz.en azından bu zamana kadarki performansları ile..

ngonge

Sakatlık iki adım geriye götürmüş, destek de gelmeyince maç boyunca boşa güreşti.

Sadece Samsunspor

**** herif niye oynamiyosun samara bile senden istekli

orucreis

Takıma ayak uydurmuş artık. Eski ayite yok

cakir55

Kesinlikle bu adama da kızmıyorum, böyle hücum ve orta saha hattı olmaz olsun. Adama bir top bile gelmez mi ayıptır.