Ramazan Övüç

Başlatan samsun 55, 15 Nisan 2017, 10:22:41

« önceki - sonraki »

samsun 55

1994 doğumlu. Ön libero pozisyonunda görev yapmaktadır. 1 yıl kiralık. 2013/2014 sezonunda 1930 Bafraspor da oynamış.

Sadece Samsunspor

2 tane libero oldu. Cagri ve Ramazan. Bir bolgede 2 oyuncu olmasi iyidir. Hayirli olsun.

özkan

61 numara muhabbetı ne ?

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: özkan - 06 Temmuz 2017, 23:41:03
61 numara muhabbetı ne ?

61lik bi durum olduğunu sanmam aslen Kayserili değilmi? Ki malum memleketli bile olsa o numarayı isteyebileceğini sanmıyorum.

özkan

Herkes sanal ortamda 61 giyecekmiş gibi sanki paylaşımlarda bulunmuşta ondan sordum kardeşim.Bu adamın diğeleri gibi 61lik bi durumu malum takıma olan öyle bir bağlılığı falan yokken nerden türedi bu muhabbet anlayamadım.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: özkan - 08 Temmuz 2017, 04:35:24
Herkes sanal ortamda 61 giyecekmiş gibi sanki paylaşımlarda bulunmuşta ondan sordum kardeşim.Bu adamın diğeleri gibi 61lik bi durumu malum takıma olan öyle bir bağlılığı falan yokken nerden türedi bu muhabbet anlayamadım.

Sosyal medya vesvesesi işte kardeşim.  :)

Sadece Samsunspor

Şu sosyal medyaki resmi Samsunspor hesapları dışındaki hesaplar kapansın kardeşim ya. Kendi başlarına uydurmasyon yazılar yazıp milleti galeyana getiriyorlar.

Ekrem

Ts'nin futbolcusu o sebeple giymek istemiş olabilir mi ?

jean

Eskiden bende karsiydim yalniz bu tur seyleri asmamiz gerektigini dusunuyorum

ugurozkan

61 numarayı da giydireceksek dükkanı kapatıp gidelim

jean

Adamin yerine koyalim birde kendimizi illa 55 giymek istersek taraftar yok derse ne yapacagiz illa memleketimizi seviyorsak

5trawberry

Trabzon bu ülkenin bir şehridir. Adam memleketinin plaka numarasını giymek ister bundan doğalı yoktur. Ama bu sözleri etmem Trabzonspor taraftarının futbol teröristi olduğu düşüncemi değiştirmez.

eprianu

Adnan Güngör gibi bu camiayı satmış, "Hayallerimin takımı, babamın vasiyeti Trabzonspor'a Geldim" diyen bir futbolcu bu takıma tekrar alınmış, bir Allah'ın kulu tribünde tepki vermemişse, Adnan Güngör bir yıl sonra kamptayken başka takıma tekrar kaçmışsa, Ramazan Övüç'ün 61 numaralı formayı giymesi anasının ak sütü gibi helaldir.

Ramazan Övüç'e laf etmeden önce bence Büyük Samsunsporlu(!) Adnan Güngör'ü hatırlamalıyız...

sadece55

Adam halı saha da bile Trabzonspor forması giyiyor.

ata55

tvde izlediğimiz kadarıyla faydalı olacak gibi