DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

edmontdante

PARİS'TEN SEVGİLERLE-FROM PARIS WITH LOVE-2010
John TRAVOLTA-Jonathan Rhys MEYERS
İMDB Puanı:? ? ?

Fransa'daki Amerikan Büyükelçiliği'nde görevli James Reece'in Paris'te kıskanılacak bir hayatı ve güzel bir sevgilisi vardır. Elçilikte CIA için alt düzey bir görevde çalışmaktadır. Ancak tek istediği daha yüksek mertebeli bir ajan olmaktır. Üst düzey görevli olarak bir işe atandığında, ne kadar şanslı olduğuna inanamaz. Ta ki yeni ortağı özel ajan Charlie Wax ile tanışıncaya kadar

Sıkı bir aksiyon.Bazı basitlikler yok değil ama genelde güzel bir film

edmontdante

AV MEVSİMİ-2011
ŞENER ŞEN-CEM YILMAZ
Sinemalar.com Puanı:7.7/10

Cinayet masasındaki tecrübesi nedeniyle Avcı lakabının hakkını veren Komiser Ferman ile adı deliye çıkmış İdris baba-oğul kadar birbirine yakın iki polistir. Aralarına antropoloji mezunu bir çömez olan Hasan katılmıştır. Üçü öldürülen genç bir kızın katilini bulmakla görevlendirilir. Soruşturma sırasında uyuşturucu ticaretinden zengin bir işadamına kadar farklı insanlarla karşılaşacak bu üç polisin hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

143 dakika harcamaya değer miydi.Nette film hakkındaki yorumları okudum.Konuyu,olayların gelişimini çok beğenenler var.Bana kalırsa çok ama çok sırdan bir konu ve gelişimi.Hele ki yabancı kriminal-polisiye  dizileri izleyenler için çok daha sıradan.Şener Şen ve Cem Yılmaz iyi.Açık söylemem gerekirse çok daha iyi bekliyordum.

Musti

4. Yeşilçam Ödüllerin'de kategoriler ve ödül alan isimler ise şöyle;
En iyi yönetmen                      Reha Erdem (Kosmos)
En İyi Kadın Oyuncu                Demet Akbağ (Eyyvah Eyvah)
En İyi Erkek Oyuncu                Cem Yılmaz (Av Mevsimi)
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu  Okan Yalabık (Av Mevisimi)
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu  Melisa Sözen (Av Mevsimi)
En İyi Görüntü Yönetmeni        Uğur İçbak (Av Mevsimi)
En İyi Müzik                           Selim Demirdelen (Kavşak)
En İyi Kurgu                           Reha Erdem (Kosmos)
En İyi Sanat Yönetmeni           Hakan Yarkın (Yahşi Batı)
En İyi Genç Yetenek                Esme Madra (Çoğunluk)
En İyi İlk Film                         Çoğunluk (Seren Yüce)

Burak

Full Metal Jacket

Yine klasik filmlerden birisi daha

çok güzel bir film izleyeli bir süre oldu askerlik hakkında bir Stanley Kubrick filmi

İmdb 8.4

**KaR6**

paristen sevgilerle'yi beğenmiştim ben de, aksiyon severlere tavsiye olunur..

maraton

-"bu edmondantel kadar film seyrediyor mudur atilla dorsay"
-"sanmam abi atilla dorsayın sosyal hayatı var dediler" :D :P
(bu mesajdan sonra engin sever beni sever ! ) :-*

Burak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Şubat 2011, 00:33:01

ingiliz teknik direktör brian clough'un hayat hikayesi.. güzel bir futbol filmi olmuş.. aksiyon yok ama sürüklüyor.. zaman zaman gerçek görüntüler de giriyor araya, izlenebilir..

ben çok beğendim zaten bu sayfada görüp indirmiştim. Çok sürükleyici hakikaten zaten bir Nottingham Forrest hayranlığım vardı onun mimarının hikayesini izlemek güzel oldu. Hayat hikayesi konu alan filmleri her zaman sevmişimdir zaten.

##kdc##

İstanbul'da okullarda gösteri yaparak hayatını kazanmaya çalışan Turgut, anne şefkatinden mahrum bir şekilde büyüyen oğlunun hayattaki tek varlığıdır. Bir gün gösteri yaparken oğlu Umut'un kan kanserine yakalandığını öğrenir. Paranın gücünü konuşturduğu bu nankör hayata karşı sevgi ve azimle mücadele eden Turgut, oğlunun daha iyi bir hayat sürmesi için son bir fedakârlık yapmak zorundadır.

çok fena bi filmdi ya  :(

edmontdante

Yok mu şöyle çarpıcı bir film yeni çıkan dvdlerden

Serkan

Alıntı yapılan: edmontdante - 27 Nisan 2011, 16:14:45
Yok mu şöyle çarpıcı bir film yeni çıkan dvdlerden

Kaybedenler Kulubü izledin mi abi ?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serkan - 27 Nisan 2011, 16:55:08
Kaybedenler Kulubü izledin mi abi ?
nası abi güzel mi ?

Serkan

Ollivanders

Kaybedenler kulubune 2. kez giden biri olarak mükemmel diyebilirim :)

millwall

celda 211.kıyyahhh: )

kalptenþimþek

ergen filmleri izlemekten bıktık artık.. adam gibi bi film çevirin de izleyelim da.. >:(