Taylan Antalyalı

Başlatan _SoN_, 25 Temmuz 2023, 19:55:38

« önceki - sonraki »

Raqua55

Taylanın sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı? Kaç hafta yok?

Raqua55

Galatasaray maçının etkisinden halen çıkamamış. Kabul ediyorum şike yaptın gibi söylemler çok ağır. Fakat bu performans düşüklüğününde kabul edilebilir olduğunu düşünmüyorum. Kötü niyetli asla değilsin.

Mutlaka bir yükseliş gelecektir.

Elyesa

ercan0655

Seni ve oyun tarzını hiç bir zaman beğenmedim ama gisdol sende birşeyler gördü ki hep oynadın.

jean

55.hakan

Sakin kalan zaman zaman pas hataları yapsa da oyun kurmamızda ciddi katkısı olan bir oyuncuydu kalmasından yanayım.

Karabudun

Büyük ihtimal bu sezon da bizde. Buruk, GS kadrosunda düşünmediğini bildirmiş. Esasen pek beğenmesem de oynadığı futbolu ve hâlini, tavrını şu yoklukta Abdurrahman Çelebi çekmeye razıyım.

ercan0655

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Taylan için Eyüpspor'a söz verdiğini Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'a iletti. Bu gelişme, Samsunspor'un transfer planlarını etkilerken, Taylan'ın geleceği konusunda belirsizlik devam ediyor. Samsun ekibinin Taylan için ısrarı devam ediyor.

Böyle bir haber var. Transfer yasağı sonucu sevmediğim oyun anlayışını begenmedigim adama bile mahkum kaldık. Yaziklar olsun.

55.hakan

Tekrar takıma kazandırılmalı uzun pas noktasında önemli bir oyuncu, yüksek para istedi bahanesi uydurmayın zaten transfer yapamadık bırak şu tutumluluk söylemlerini.

brigand

Futbolcu ister. Hele de kendini bu kadar zor duruma düşürmüşken ister. Yapabileceğin tek transferin kendisi olduğunu bilmişken ister. Başarılı yönetim, bu futbolcuyu ikna edebilendir. Sen çıkıp hala, ısrarla çok para istedi vs. diyorsun. Taylan üst düzey bir oyuncu değil. Ama kendini düşürdüğün mevcut durumda ihtiyacın var. Bunu bile halledemiyorsun sonra caka satıyorsun. Bıkmak, usanmak kelimeleri yetmiyor artık.