PTT 1.LİG 34.HAFTA | Kayseri Erciyesspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 07 Mayıs 2016, 22:58:30

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

orhanbey5555

nihayet bas antrenör olarak cikabilcek ...noter memeuru sayin kenan yelek...yeteneksizi

samsun 55

Engin hocanın istifası kabul edilmemiş bu maçta da takımın basında

Duško Milinković

Yuh bunu bile yapamıyorlar .Sanki son maça çıkınca madalya alacaklar. Yuh yuh yuh.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsun 55 - 08 Mayıs 2016, 18:49:09
Engin hocanın istifası kabul edilmemiş bu maçta da takımın basında

Bu doğruysa afedersiniz s.... olup gitsin yönetim. ben böyle prestij kaybı yaşadığımız sezon hatırlamıyorum

Karabudun

Korukır kimdir de istifasını kabul etmiyorsunuz? Herif taraftara sallıyor, maç sonunda dravdan istifa ediyor, yedim g.tüm ayakları yapıyor siz de bunu es geçiyorsunuz. Sıçmakla kalmıyor bir de üstüne tüy dikiyorsunuz.

Sadece Samsunspor

08 Mayıs 2016, 23:54:19 #7 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2016, 00:02:33 Sadece Samsunspor
Araboğlunun Ivanovla alkollu fotosuna ne demeli ? Futbolcu yonetici onunde bira karsilikli iciyorlar.

@holigans55 adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/holigans55/status/729385726073245698?s=09

Sadece Samsunspor

mehmet yılmaz

Maçı cuma saat 14:30'a koymuşlar. Oldu olacak Cuma namazına bitiştirseydiniz. Son sünnetten sonra maç başlardı :))))

sadece55

GurbetciFanatik

Cok heyecanliyim acaba ne olcak bu maç.
Bize bu heyecani yaşatan şahislara tşk ediyorum.

isa55

orucreis

İnsan az genc oyunculardan 11 e alir tecbure alsin diye seneye lazim bize. Ama hocada beyin yokki normal 11 i cikarmis kadroya gitmeyen futbolcu olsa onlarida yazacakmis. Bu kadroyu yapmak icin gazozuna maci mi bekledi acaba

Sadece Samsunspor

Hoca kendi derdinde 3 puan alayimda oyle birakim diyor. Normalde de yonetici yedeklerle cikcaz dedi. Bildigin 11le cikmis. Hoca 3 puan alip ben su kadar puan topladim suraya getirdim diyecem. Erciyes yedek kadro gibi cikmis