Kais ghodhbane

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 13 Ekim 2008, 10:33:05

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Ekim 2008, 22:57:30
Timofte'den sonra Samsunspor'umuza gelmiş en iyi orta saha oyuncusuydu. Emekleri için teşekkürler kendisine...

ben hala unutamadim kaisi hayatindabasarilar dilerim.cok iyi bir futbolcuydu

ngonge

o sezon ligde tum yukumuzu ceken kais iken konyaspor'da duzgun top oynamamis, sakatlik sorunu ceken bir ceyhun ile takas ederek ipimizi cekmistik. kais sezon sonunda ayrilacakti muhtemelen ondan dolayi ceyhun ile anlasildi ama ceyhun'la da 6 aylik sozlesme yapilmasi cok mantiksizdi. zaten o donemlerde mantikli hareket edilse su an burada olmazdik da neyse. kais'i oldurucu plaseleriyle hatirlayacagiz.

Burak

Alıntı yapılan: ngonge - 29 Mart 2010, 10:43:36
o sezon ligde tum yukumuzu ceken kais iken konyaspor'da duzgun top oynamamis, sakatlik sorunu ceken bir ceyhun ile takas ederek ipimizi cekmistik. kais sezon sonunda ayrilacakti muhtemelen ondan dolayi ceyhun ile anlasildi ama ceyhun'la da 6 aylik sozlesme yapilmasi cok mantiksizdi. zaten o donemlerde mantikli hareket edilse su an burada olmazdik da neyse. kais'i oldurucu plaseleriyle hatirlayacagiz.

ben ceyhun'u denizliyi deplasmanda yendiğimiz maçta hatırlıyorum bir tek başkada pek bir katkısını görmemiştim o maçı 2-1 mi ne almıştık sanırım

Ollivanders

Ceyhun o sene inegolspor macında kırmızı kart gormeseydi bizi ligde tutardı. Ceyhunun o sene bize katkısı oldu ama cok gecti artık. Tek basına bizi rakip sahaya tasıyordu daha nasıl katkısı olurki.

GökhanÇağlar

çok teknik topçuydu,gönderilmesi büyük hataydı.istanbulda fener maçında enterasan bir gol atmıştı.çok da teknik penaltı kullanırdı.ts ye de atmıştı panaltıdan.

babasamsunlu

devre arasında gönderildiği Konyasporla burada bize attığı gol ile küme düşme ateşini tam ortasına düşmüştük..İkinci yarının hemen başında bir hırsla gelip zınk diye attıydı golü..
Yani Kaisi satmasalardı o gol olmazdı belkide.. :):):)

Çok değil o sene 0-0 lık Kayseri ve 1-1 lik Konya maçlarını galip bitirsek ligde kalacaktık.

berusa55

O sene ipimiz çekilmişti Akan'cım; o maçlar sabaha kadar oynansa bizim galibiyetimizle bitmezdi malum  :(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: berusa55 - 29 Aralık 2010, 10:01:49
O sene ipimiz çekilmişti Akan'cım; o maçlar sabaha kadar oynansa bizim galibiyetimizle bitmezdi malum  :(

o konya maçında kaleci özdenin gol yemek adına 90+4 de tutacığı topu ayağı ile kornere atışını unutamam..

Hadi oğlum hadi diye yakarışlarım binlerce Samsunsporlunun haykırışlarına karışıp gitmişti.. :(:(

İp çekilmişti evet ama fırsatlar elimize geçmişit çokca..  :( :( :(

berusa55

O maçtaydım ben de. Ve o maçta anladım gittiğimizi... :(

mehmet yılmaz

2004'te Deplasmanda Ankaraspor'u 1-0 yendiğimiz maçta tek golümüzü Kais atmıştı. Bu da o golün sevinci..

Dartagnan

abi onu bunu bilmemde ben nedense anis ayari yi cok seviyordum ya.Oyun stili hosuma giderdi.Frikik kullanacakken,korner kesecekken soylenen "Çek bi ayar ayari " hala kulaklarimda :)

Sercan

Şu formalar süperdi ya :)

kalptenþimþek

Serkan

eren55

Aynen cillop gibi forma!