israil katletti; dünya seyretti! ( Tayyip Erdoğan'dan İsrail'e Davos tokatı )

Başlatan Recep, 28 Aralık 2008, 14:17:09

« önceki - sonraki »

Recep

Türkiyede hayvanlara yapılan saldırıları bile kınayan bi dolu dernek varken nede bu katliama sessiz kalınıyor çünkü ölenler müslüman onlar için önemli değil mi acaba
Bu ülkede bi ermeni öldü nufusun yarısı ermeni oldu ne kadar acı ve vahim bir durum

Recep

İsrail saldırısının 3. günü: 307 ölü!

İsrail'in Gazze saldırısı devam ediyor. Dün gece Hamas'a ait İslam Üniversitesi'ni bombalayan İsrail, sabah saatlerinde de Hamas'a ait İçişleri Bakanlığı binasını vurdu. Saldırılarda ölenlerin sayısı 300'ü aştı.
İsrail saldırıları 3. gününe devam ediyor. Filistinli yetkililer şimdiye kadar 307 Filistinlinin hava saldırıları sonucu hayatını kaybettiğini bildirdi.

İsrail gece saldırılara hız verirken sınır bölgesine de tank sevkiyatı yapmaya devam ediyor.
İsrail ordu sözcüsü Avi Benayahu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Operasyon günlerce sürebilir" dedi.

İsrail savaş uçakları bu sabah Gazze'de Hamas'ın İçişleri Bakanlığı binasını bombaladı. Hamas, binada ölen ya da yaralan olup olmadığının henüz bilinmediğini, İsrail'in, önceki gün başlattığı operasyonda ilk kez bir hükümet binasını hedef aldığını belirtti.

Üniversiteyi bile  bombaladılar

İsrail savaş uçakları ayrıca, Gazze Şeridi'ndeki İslam Üniversitesi'ni bombaladı. Hamas, kültürel simgeleri olarak kabul edilen İslam Üniversitesi'nin bombaladığını belirtti.

Son saldırılarda ölen ya da yaralananlarla ilgili, henüz bilgi yok. Bölgeden gelen son görüntüler, İsrail'in hava saldırılarının sürdüğünü gösteriyor.

İnsaafsız tecrit

İsrail, dün, ambargo altındaki Gazze'den Mısır'a geçişi sağlayan ve temel ihtiyaçların karşılanmasında kullanılan tünelleri de vurdu. İsrail, bu tünellerden silah kaçakçılığı yapıldığını savunuyor.

Mısır da mültecileri vurdu

İsrail ateşinden kaçan Gazzeliler de Mısır'a geçmeye çalışıyor. Mısırlı güvenlik güçlerinin açtığı ateşte en az 20 Filistinli yaralandı. İsrail, kara harekatı seçeneğini masada tutuyor.

İsrail Gilad Şalit'i de vurdu

Gazze Şeridi yakınlarında 2006 yılında kaçırılan İsrailli asker Gilad Şalit'in İsrail'in hava saldırılarında yaralandığı bildirildi. İsrail ordu radyosu, Hamas'tan kimliği açıklanmayan bir kaynağa dayandırdığı haberde, Şalit'in, İsrail'in Gazze Şeridi'nde düzenlediği bir saldırıda yaralandığını duyurdu.(iha)

hakan55

307 mi ....?      :'(  :'(       
          en az 200 tanesi daha çocuk.....
                                   ALLAH belanızı versin abd;
                                   ALLAH belanızı versin israil...

ahk34

Filistin'in Ankara Büyükelçisi Nebil Maruf' Osmanlı'nın Filistin'den çıktığı günden beri bu acıyı yaşadıklarını söyledi.
http://www.habervaktim.com/haber/49256/osmanlinin_gittigi_gunden_beri_bu_aciyi_yasiyoruz.html
- neden osmanlıya baş kaldırdı filistin?
- neden topraklarını para ugruna sattın?
- bugün israil vurdu israile ******* dedik tamamadır. ok en adi millet israil oda tamam ya şunu merak ediyorum şimdi hepimiz öfkemizi kusuyoruz
soruyorum size?
El-fetih ve Hamas koltuk davası için (kardeş kardeşi vurması bu olsa gerek) çocukları,kadınları sivil halkı öldürdüler ya milyonlarca insan bu iki örgütün koltuk davasında öldü o zaman neden öfkemizi kusmadık.?
Batı trakyaya bir bakın..!
Daglık karbaga..!
ve çin zulmündeki uygura dogu türkistana bu acı oradada yaşanıyor camiler yıklıyor müslümanları öldürüyorlar ve üstelik türkler.
bir israilli siyasetçiye sormuşar siz bu kadar müslümanı öldürdünüz hiç mülümanlar birleşirse diye korkmuyormusunuz diye
israilli siyesetçide şöyle demiş ''Ne zamanki camiler sabah namzında hınca hıç dolarda taşarsa ben o zaman müslümanlardan korkarım'' Yani biz müslümanları iki kelimede anlatmış israilli siyasetçi, sorun şu? bakmak istediğimiz yere sadece bakıyoruz ama bakarkende gözlerimizi kapatıyoruz

tuzlalı

İsrail ve ABD ve tüm işbirlikçileri;

Allahın laneti üzerinize olsun!!

esedullah

kahrolsun deyip oturmak bişeyi değiştirmiyor ama elimizden ne gelir ama nestle coca cola mcdonalds gibi firmalardan uzak durmaya çalışmalıyız bence

16 SS 1965

Alıntı yapılan: Cadde55 - 28 Aralık 2008, 15:25:10
******* amerika heryere müdahale ediyon, buraya da etsene....

Amerika ile İsrail Yahudi Zaten kardeş ülke gibi kim dur dicek ortada müslümanlar ölüyo

Recep

Ben Filistinli çocuk...
Sizin yuvanız gibi sıcacık,
Benim de yuvam vardı ufacık.
Siz ne kadar şanslısınız!
Rüyalarınız bile şen, şakrak,
Ben ise rüyamdan bile ağlayarak,
Gece uykumun arasında,
Uyanıyorum korkarak!
Siz yaşadınız mı hiç:
Top mermileri arasında bağırarak,
Tankların altında ezilirken,
Korkuyla uykudan uyandığınızı,
Gördünüz mü hiç?

Gündüz böyle,gece böyle, rüyada böyle,
Hangisi gerçek, hangisi düş,
Bilmiyorum ben de.
Ben böyleyim işte,
Ben, Filistinli çocuk! ...

Sımsıcak yuvalarınızda,
Anneniz, babanız, kardeşleriniz,
Neşeyle yaşıyorsunuz siz.
Ya ben? Ya ben nasılım? ...
Zindanlarda sürünen,
Haylini bile unuttuğum babam! ...
Kim bilir nerede? ...
Yaşıyor mu acaba?
Belki de hiçbir zaman,
Artık olmayacak babam! ...
Keşke ben de sizler gibi,
Koşup "Baba! " diyebilseydim...
Kollarına atılıp, sarılsaydım boynuna,
Oyunlar oynasaydım onunla.
Üzülüp ağladığım zaman,
Gelip başımı okşayan,
Göz yaşlarımı silen bir babam olsaydı! ...
Ama yok artık benim babam!
Çünkü ben, babası zindanlarda çürüyen,
Ona ağıtlar yakıp üzülen,
Filistinli çocuk! ...

Elinize bir diken batsa,
Bir yeriniz kesilse, kanasa,
Hele kolunuz, bacağınız kırılsa,
Canınız nasıl yanar! ...
Nasıl ağlarsınız değil mi acı acı! ...
Ya ben nasılım?

İsrailli askerler tarafından,
Kolları taşlarla kırılan,
Bacakları tekmeyle, dipcikle ezilen,
Feryadıma hayvanlar bile dayanamazken,
Herkes tarafından seyredilen,
Ben, Filistinli çocuk! ...

İşte ben buyum,
Ben, Filistinli çocuk!
Benim acılarımı ancak,
Ağaçlar, kuşlar kadar,
Duyabiliyor musun sen? ...

Nerde buzullar arasında sıkışıp kalan
Balinaları kurtarmaya çalışanlar? ...
Nerede petrole batan kuşlara,
Üzülüp ağıtlar yakanlar?
Nerede sokak köpeklerine acıyıp,
Onlara yardıma koşanlar? ....

Bir balina, bir kuş, bir köpek kadar,
Benim de değerim var.
Yıllardır dinmedi gözyaşım,
Ben hep ağlıyorum!
Göz yaşlarım bile kurudu,
Tıpkı çöller gibi!
Sen benim gözlerimden yaşların,
Aktığını mı sanıyorsun?
Senin gördüklerin gözyaşı değil,
Onlar, gözyaşı yerine akan,
Damarlarımdan süzülüp gelen kan! ...
Ben kan akıtıyorum gözlerimden! ...
Ben kan ağlıyorum ciğerimden! ...
Yakında o da kuruyacak,
Tıpkı göz yaşlarımın kuruduğu gibi!
Çünkü ben olmayacağım artık! ..

Sizler gülüp oynayın,
Halay çekip türkü çağırın!
Balinalara yardıma koşun,
Petrole batan kuşları kurtarın!
Onlar için göz yaşı dökün!
Köpekleri kurtarın siz! ...

Bir kuş, bir köpek, bir balina kadar
Bana yardıma koşmayanlar!
Ben inlerken zulüm altında,
Ben ezilirken tanklarla,
Kollarım kırılırken taşlarla,
Herkes bana seyirci kalıyorsa,
Utansın bütün insanlık!
Utansın bütün dünya!

Recep

Zalim bu sana son sözümdür..! Bütün meleklerin ve yaratılmışların ve yüce ALLAH'ın laneti senin üzerine olsun ve sonunda inşaallah Cehennemin dibini bulursun. Yüce ALLAH cehennemde senin azabını kat, kat arttırsın ve seni ve senin gibileri destekleyenleri sonsuza kadar o korkunç alevli cehennemde tutsun. Yarabbi onları yeryüzünde de cezalandır bütün güçlerini bitir, her türlü soylarını kurut yeryüzünde de onlara azap üstüne azap ver AMİN

Sempatik Bengülü

Din düşmanı israil Allah belanızı versin

erkan55

zamaninda Hitler
´´Öldürmedigim her Yahudi icin bana lanet okuyacaksiniz´´,demisti.

HaSaNCaN

bu artık israil filistin savaşından çıktı resmen din savaşı. yahudilerle Müslümanları savaşına döndü artık. sıra bizede gelecek elbet.

Recep

şu anda istanbulda israil konsolosluğunun önünde muhteşem bir kalabalık ve lanet gösterisi var
elimizden hiç bir şey gelmiyorsa lütfen kardeşlerimiz için dua edelim Rabbim bu sesimize kulak verecektir
MAZLUMLAR AYAĞA KALKMADIKÇA ZALİMLER DİZ ÇÖKMEZ

CeLL-O

Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres arasında Gazze tartışması yaşandı. Toplantıda Peres ile yan yana oturan Başbakan Erdoğan, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını sert sözlerle eleştirdi. Erdoğan'ın konuşmasını bölmek isteyen panel yöneticisine de tepki gösteren Erdoğan, "Benim için Davos bitmiştir, bundan sonra gelmem." diyerek paneli terketti. Erdoğan'ın daha sonra Peres'le telefonda konuştuğu öğrenildi.