Burhan Arman

Başlatan CurvaSs, 23 Aralık 2012, 17:05:30

« önceki - sonraki »

emre

Ben biraz umutluydum Burhan'dan ama çok kötüsün. Hadi kötüsün mucadele et birazcik.

brigand

Bu arkadaşlar, yoklukta pompayla profesyonelliğe basılmış arkadaşlar. Hangi alt yapı hocalarının yediği halt olduğunu biliyor herkes. Gerçekten utanç verici. Kimseye verilmeyen şanslar verildi. Gösterilen sabrı kimse göstermedi. Çalışan insanın en kötü bir seviyesi, istikrarı olur. Siz de hiç biri yok. Sokakta yaşıtlarınıza, sizi görenlere ben topçuyum diye hava atıp, janti giysiler giyip, saç uzatmak değil sadece futbolculuk. Bu saatten sonra size yapılacak tek şey kapıyı göstermek. Layık değilsiniz bu formaya bu şehre. Bir daha kimse gençlere şans vermiyoruz demesin. İki yıldır bir tanesi katkı sağlamadı. Bu şehirde o formayı bir kez giyebilme hayaliyle kafayı yemiş ve hala da yiyen insanlar var !

özkan

Gençliğine s.çayım.Utan şu m sevgi senin yerine oynuyor.Sizdeki bal bizde olacaktı

Sadece Samsunspor

Arkadas bugun nargileyle foto atmis instagramda. Almanya altyapisinda bi Turk cocuk 14 15 yasinda. abi nargileyle ne isin var kondusyon gider yazmis. Iste altyapi farki

Karabudun

Yol verin, gitsin. Lüzumsuz yer kaplıyorlar. BAL'da takım bulabilirlerse şükretsinler.

Sadece Samsunspor

Geri cagrildigi soyleniyor tahta kapali oldugu icin

sersa

Geldi evet idmanlara çıkıyor.

Shane_Falco

Sezon başında 3.lig takımı Velimeşespor'a kiralanmıştı. Takım 2.lig için play-off final maçına kalmış. Yarın Nevşehir Bld ile final maçını oynayacaklar.

Sezon boyu nasıl oynadı ne yaptı çok bilinmez ama tribün dergi de arkadaşın biri hakkında şöyle bir veri girmiş ''Bu arada Velimesede Burhan diye bir topcu var 1-2 sene icinde adini yukarilarda goruruz''

Lusage

Burhan'da kumaş var ama oynaması gerekli. Hatta yeni sezonda kadroda muhakkak değerlendirilmeli.

cakir55

celebi

Bugün velimeşe ile 2. Lige çıktı

Stoper

Ergene Velimeşespor'da 29 maçta oynamış.
23 yaşında, yeni sezon kampında mutlaka olmalı.

Sadece Samsunspor

Gerek yok alt ligde bi insan kendini ne kadar gelistirir bizde cok agirdi cok hizlandigini dusunmuyorum

Sol Açık

Bence biraz fazla önyargılıyız. Zaman zaman alt liglerde cevherlerin olduğunu ama onları saptayamadığımızı, zaman zaman da yedek kalmak yerine alt lige gidenden iş çıkmayacağını söylüyoruz.

Burhan asla takım kurtaracak özellikleri olmayan, yani yıldız olmayan ama fena da olmayan bir oyuncuydu. Ne durumdadır bilemiyorum, ama alt ligde oynamış ve başarılı olmuşsa (ki yukarıda paylaşılan istatistikler vs için teşekkürler, haberim yoktu) elbette denenir.

Raqua55

Osman ozkoylu zamaninda bir cok kez sans buldu ve alt yapidaki genclerin hepsi.Ama hicbiri bu sansi kullanamadi.O yuzden inat etmeye gerek yok bence kendi capinda takilsin gercekten hazir gorunurse transfer edilmeli cunku kaybedicek 1 senemiz daha yok.Bu sene bu ligden cikalim sonra super dedikleri o lige cikalim fazla sansimiz yok