Büyük Başkan İsmail Uyanık Geri Dönüyor

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2018, 18:04:00

« önceki - sonraki »

Karabudun

İsmail Uyanık'a da kararlarına da saygım sonsuz lakin ben bu bahsi geçen vatandaş ve türevlerinin Samsunspor yönetiminde yer almasını sindiremiyorum. Kendisini Taşçı'nın önerdiği yazılmış, çizilmiş. Etkisi varsa da öneri mahiyetinde değildir. Baskı olmasa Uyanık yazdırmazdı listeye. Hem aslı varsa bu mudur Taşçı'nın Samsunsporluluğu? Yakışmıyor. Bir lafım da taraftara olacak. Ayıdan kork, kurttan kork! Nereye kadar hemşerim? Taraftar az dik dursun, bu heriflerin esamesi okunmaz!

Sadece Samsunspor

Ismail baskan. Fuat koktas kulube geliyor hayirli olsuna. Hadi ona eyvallah. Baskan koltuguna neden oturuyor ? Kimki o baskanlik koltugunda oturuyor. Milletvekili ise vekilligi bilsin. Sen nasil izin verdin onun orda oturmasina. Yakismadi ismail baskan dk 1 gol 1 oldu hic yakismadi

Sadece Samsunspor

Bizim ulkenin bazi sacma adetleri var vekil gelince koltuk ona verilir falan ama bu adam ihanet eden birisi orda isi yok. Bitti artik dedik ismail baskan geri geldi dedik yine ayni teraneler.

jean

Pireyi deve yapmayalim misafire kibzrca yapilmis bir nezaket hareketi bu tur ince detaylarla bu kulubun basinin agrimamasi gerekir artik

Sadece Samsunspor

Nezaket bilene yapilir. Gitsin loca aldigi takimi ziyaret etsin. Onu takma bunu takma. trabzonda Samsunspordan loca almis bi milletvekili olsun. Olmazda olsun diyelim. Sonra tsye ziyaret edip baskanlik koltuguna oturacak. Imkansiz otesi.

AhmetDenizci

13 yıldır kulübün hastalıklı hale gelen yapısını hemen bir kaç günde temizlemek kolay bir iş değil. Ayrıca twitter'da çok güzel bir twit atılmış:

"Fuat Köktaş'ı yıkmak İsmail Uyanık'ın harcı değil, uzak tutmak da. Onu ancak biz yıkabiliriz 24 Haziran'da."

eprianu

Taraftarımızdaki lükse bakar mısınız? İki hafta öncesine kadar Samsunspor, Köktaş ve ekibinin manda ve himayesi altındaydı, bugün millet Köktaş'a niye koltuğu verdi diye Uyanık'ı eleştiriyor. Twitter'da Köktaş'a söven sövene. Seçimde oy vermeyin olsun bitsin.

Uyanık zamanla ayarı verecektir bunlara. Siyaset eski siyaset değil, ota b*ka karışan, her  şey bizim elimizde olacak diyen bir siyaset var. Azıcık sabır zamanla düzelir :)

5trawberry

Köktaş ve avaneleri şehirde oluşan algının farkında. Bu imajı hafife indirmek adına yapılmış ziyaret.
İsmail Başkan'ın acaba bunların yaptığından haberi mi yok, yoksa umursamazlığı mı seçiyor bilemiyoruz.
Samsun'un süper ligdeki tek takimi Canik Basketbol'dur. Bırak şimdi Samsunspor'u diyen kişiye ziyaret kabul edilemez bence.
Bir de yanılmıyorsam, bu şehre çok destek verilmiş belediyeler çok mücadele vermis tarzında bir açıklaması da vardı. Bu takim son üç senede iki kere transfer yasağı yedi. Bunları çok iyi biliyor da bu açıklamalar neden yapılıyor.

Kimsenin siyasi görüşüne müdahale hakkımız yok elbette ama en azından vekillik seçimi konusunda etrafımıza elimizden gelen propagandayı yapmalıyız.

SametYılmaz55

Tıpış tıpış,seve seve yada ne derseniz deyin ayağımıza kadar geliyorlar ;) Sırada Samsunspor için benim yanıma gelmeyin diyen Yusuf Ziya var.Yusuf Ziya da tıpış tıpış gelecek moral bozup, sinirlenmeye gerek yok bence.

eprianu

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 05 Haziran 2018, 23:52:47
Tıpış tıpış,seve seve yada ne derseniz deyin ayağımıza kadar geliyorlar ;) Sırada Samsunspor için benim yanıma gelmeyin diyen Yusuf Ziya var.Yusuf Ziya da tıpış tıpış gelecek moral bozup, sinirlenmeye gerek yok bence.

Kesinlikle katılıyorum. İnce detayı kaçırıyoruz, İsmail Başkan kimini makamında ziyaret etti. Ama Köktaş'ı ayağına kadar getirdi. Bu çok önemli bir olay bence.

Nuri Asan

geldi yine tipini si....mmm

Köprüden geçene kadar AYIYA DAYI diyelim. Yavaş yavaş arkadaşlar. Bekleyip görelim.

Karabudun

Köktaş'ın kulübe ziyaretini ayağımıza kadar geldi şeklinde yorumlamak züğürt tesellisinden öteye geçmez. Uyanık da Genç'in makamına gitti. Bunu da tersine yoracağız o zaman.

Uyanık'ın üzerinde bariz bir siyasi baskı var. BJK'li yönetim kurulu üyesi, Köktaş'ın başkanlık koltuğuna oturması ve Genç ziyareti... Hepsi bu baskı'nın eseri. Bu baskıyı kaldırmak da taraftarın elinde. Yukarıdaki iletilerde bir arkadaş Trabzon ile mukayese etmiş. Kesinlikle katılıyorum. Taraftarın yaptırım gücü olsaydı gidişat farklı olurdu.

Desiqner

Alıntı yapılan: Karabudun - 06 Haziran 2018, 08:37:00
Köktaş'ın kulübe ziyaretini ayağımıza kadar geldi şeklinde yorumlamak züğürt tesellisinden öteye geçmez. Uyanık da Genç'in makamına gitti. Bunu da tersine yoracağız o zaman.

Uyanık'ın üzerinde bariz bir siyasi baskı var. BJK'li yönetim kurulu üyesi, Köktaş'ın başkanlık koltuğuna oturması ve Genç ziyareti... Hepsi bu baskı'nın eseri. Bu baskıyı kaldırmak da taraftarın elinde. Yukarıdaki iletilerde bir arkadaş Trabzon ile mukayese etmiş. Kesinlikle katılıyorum. Taraftarın yaptırım gücü olsaydı gidişat farklı olurdu.

Ben Başkan'ın üzerinde bir siyasi baskı olduğunu düşünmüyorum.Aksine bu durumların, başkanın şehirden uzun süre uzak kalması ve birşeyler oturana kadar herkesle iyi geçinmek istemesine bağlı olduğunu düşünüyorum.Siyaset'in ilgisi ise İsmail Başkan'ın popülaritesinden faydalanmakla ilişkilidir diye düşünüyorum.
Bir çok arkadaş haklı olarak bu durumlara isyan ediyor ve İsmail Başkan'dan net ve keskin hareketler bekliyor.Ben bunun ancak bir kaç sezon başarılı olmuş ve sürekli yukarıya oynayan bir Samsunspor olduğunda , her anlamda güçlendiğimizde olabileceğini düşünüyorum.Şimdiden herkese meydan okumak başkanın tarzı değildir sanırım.
Ki başkan'ın böyle bir politika izlemesi şu anlamda iyi olabilir.Tesislerimiz virane halde, altyapı tesislerimiz yok vs. vs. siyasetçilerin bazılarından bu tip konularda faydalanabilir.El açar demiyorum bakın faydalanabilir...

Levent ÖCAL

Yıldırım holding sahibi rahmetli Mehmet Yıldırım Fuat Köktaşın samimi arkadaşıydı. Köktaşın bildiğim kadarıyla Yıldırım Holdingte hissesi var. Yüksel Yıldırımı kulübü şirketleştirmek için ikna edende kendisidir muhakkak. Samsunspor A.Ş.'de de Köktaşın ciddi bir hisseye sahip olma ihtimali yüksek. Kendimizi buna hazırlasak iyi olur.  :(