samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

cgr

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 05 Ekim 2013, 20:29:36
Yerine ramosu önerme
Ara da söyle ;)
Birisi haber versin fatihe

Bende numarası yok. Ki benim sağ bek oynamam çok saçma bir karar haberiniz olsun

cembaba

mehmet yılmaz

Ya birak çağrı
Halisaha bu kendin de ditorsun
Kosmuyorsun zaten sag bekte cakili duracaktin
Neyse cocuklar arayacaklardi fatihi
Sen cekim yapacak adam bulamadın bize ayak yapıyorsun anlaşılan  ;D

cgr

05 Ekim 2013, 20:43:20 #6558 Son düzenlenme: 05 Ekim 2013, 20:51:01 cgr
Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 05 Ekim 2013, 20:39:48
Ya birak çağrı
Halisaha bu kendin de ditorsun
Kosmuyorsun zaten sag bekte cakili duracaktin
Neyse cocuklar arayacaklardi fatihi
Sen cekim yapacak adam bulamadın bize ayak yapıyorsun anlaşılan  ;D

Bana yaptığınız ayıbı geçtim.

Asıl çekim yapan çocuğa ayıp olacak. Bu saatten sonra gelme diyerek. Adamın da ona göre planı vardı biz gitme dedik.

Neyse siZe iyi maçlar ;)

mehmet yılmaz

##kdc##

mehmet yılmaz

Kapanış maçı güzel oldu.
Daha önce hiç tanımadığımız bir rakiple oynadık.
4-2 geriye düşmemize rağmen maçı 7-4 kazandık.
Gelen 8 kişi geçen haftanın paralarını da verdik. Böylece halısaha ile hesabımızı kapattık.
Maalesef bundan sonra cumartesi maçları yok.
2009'dan bu yana aralıksız devam eden güzel bir gelenekti bu.
Ancak nedense hep aynı kişilerin omzuna bindi yük.
Herkesin tercihleri saygı duymak lazım da, ss.biz halı sahayı yaşatmak için biraz fedakarlık yapılabilirdi belki de. Neyse devamsızlığı olmayan 8-9 kişiye teşekkür ediyorum.
Maça dönersek, bize bu imkanı sunan Çağrı Bey'e teşekkürlerimizi sunuyoruz  8) :-*
Oruç başta goller yemesine rağmen -ki ikisini bizimkiler kendi kalelerine attı, sonrasında Buffon'luğunu gösterdi. Özellikle 4-4 iken çıkardığı top çok kritikti.
Umut, iyi bir liberoydu. Kesti, oyuna soktu. ama kafasında hep gol atmak olduğu için bazen geri dönemedi :)
Cem, görev adamı. Alkışlıyorum.
KDC, kafa topuna bile çıktı, daha ne yapsın? :)
Serkan Alıkan, maçtan sonra diskoyu anlarım da maçtan önce de mi disko birader? Yenilsek kaptan Ercanlığımı gösterecektim sana :) Futbol böyle bir şey işte, yıllar sonra arşive bakanlar bu maçta Fındık'ın gol attığını görecekler :) O Tanju Çolak, ben Emin Kar  ;D
Melih ile Uğur, Ekigho ile Umar gibilerdi. Durdurmak zor, yalnızca kendi kendilerini durdurabilirler :)
Kendimle ilgili bir şey demeyeyim. Tecrübeli ama artık eski kondisyonundan uzak :)
Neyse, ara ara maç yaparız yine, alırsanız kadroya kendimi 15. ya da 16. yazarım.
Duygulandım bea...  

Not: Çağrı Bey, fotoğraf atarlarsa çok memnun oluruz efenim...

mehmet yılmaz

Yalnız bir pozisyonda tam Yugoslav faulü yaptım ya. adamlar gole gidiyordu. Tak, basit bir çelme :)
Cüno da bağırıyor, tecrübe işte tecrübe... Onun adına pislik deniliyor Kdc :)

fındık

Diskodan yeni geldim.Şapkamı önüme koyup daha iyi diskolara gitmeyi hak ettiğimi düşündüm.Maçın önüne gectigimi biliyorum ama bu benim ruhumda var.İllegal yollardan teklif aldım kendi kaleme gol atmak için.Hakem sbç A.G. in desteğiyle maçı kazanmasını bildik.Nitekim final maçınıda tamamladık amma velakin bu halı saha maçlarımızı bitirdiğimiz anlamına gelmez.Çünkü BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ.

Not: Karnım aç lahmacun yapinda yiyelim da :-)

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mehmet yılmaz

Dua et maçı kazandık Fındık. Yoksa benim jübilem de Zidane'ınki gibi olabilirdi :) :)
Yalnız, siz Ortakspor olarak bu takıma mı yenildiniz? Sizin iyi bir kaptana ihtiyacınız varmış demek ki ;) Bu devirde de tecrübeli, idmandan eve, evden camiye, oradan kütüphaneye oradan hayır kurumuna giden kaptan bulmak da çok zor tabii :) Haklısın..
Aynı dakika içinde birer sarı kart gören takımın pislik oyuncuları Faça Cüneyt ile Ustura Cem'i de PFDK'ya sevk etmişler.  8) ???

cembaba

Süper maç oldu. Oyundan oldukça zevk aldık. Herkesin ayağına sağlık. Çirkeflik ruhumuzda var ;D
Fotoğrafları bekliyoruz :)

Uğur Yıldız

mehmet yılmaz

biz çağrı beyle konuşmuyoruz  :peeh:
siz rica ederseniz belki atar birkaç foto gençler...  8)

Uğur Yıldız

Rakipbul'da o kadar maç oynadık ilk kart Cem'e çıktı sanırım :)

mehmet yılmaz

Cüno da kendi arkadaşına kart göstermesi için hakeme itiraz ettiği için sarı kart gördü.  :P :P
Primlerden kestireceğim hep bunları.