samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

maraton

##kdc##

(kendi adıma)
2 senedir Cumartesi geceleri oynuyoruz ve deplasman veya çok büyük bi istisna olmadıkça da iki takım da çıkarak oynuyorduk. Ne oldu da bi anda tribe girildi anlamadım.
Şahsen ben pazar günleri hariç sabah 8 iş başı yapıyorum ve sürekli sağı solu dolanıyorum, Cumartesi günlerim felç olacak büyük ihtimal ama olsun. Zaten bir aya kalmaz yaz gelecek ve liste yine 20 leri aşacaktı, bakalım böyle nasıl olacak...

1- samsuni
2- kaya
3-emre__ss
4-kdc

Kaya

Cuma günleri maçları için Levent'e gelmiyoruz diyemiyoruz.Cumartesiyi bir şekilde satıyorum ama Cuma 11-12 yi satamam,gelmesenizde parayı almak mecburiyetindeyim dedi.Herkesin bilgisi olsun..

SSKLA

maraton

Ne tribi konuşuyoruz daha iyiyi bulmak için.. Keyfiniz gelince biz sizi bekliyoruz ararsınız o zaman.. Bazen de diyorum millet haklı sitede gider hat seviyede ve hoşgörü ve tölerans ötekine karşı yerlerde.. Kdc hanginizdiniz İnan unuttum ama yazı tarzı hoş değil.. Biz sana haber vermeden alayımız manita yaptık Cumartesi alemlere akıyoruz kop kop a ama senden gizledik kdc.. Ulan harbiden kör atıyorum hanginizdiniz Cüneyt keli ise sorun yok ta inanç kardeşim ise hafif aşırı olmuş olabilirim mesaj da ama ana fikir sabittir

##kdc##

Alıntı yapılan: maraton - 26 Mart 2013, 00:15:03
Kdc hanginizdiniz İnan unuttum ama yazı tarzı hoş değil.. Biz sana haber vermeden alayımız manita yaptık Cumartesi alemlere akıyoruz kop kop a ama senden gizledik kdc..

benim için sorun yok her türlü oynarım, sadece bi anda kadro çıkmıyormuş gibi bi algı oldu da ona tepki gösterdim. ayrıca şu bensiz alemler kısıma çok alınırım başkanım, bilmem kim olduğumu anlatabildim mi  :P

maraton

Uğur Yıldız

1- samsuni
2- kaya
3-emre__ss
4-kdc
5-ugur_yildiz
6-alidinler
7-
8-
9-
10-
11-
12-Berkay Yelken
13-
14-
15-
16-

Kaya

Ben nick'imin daha anlaşılır olması için inançarmağankaya olarak değiştirilmesini talep ediyorum..Sevgili adminler lütfen  :D ;D :P

Burak

Valla cüno bende her cumartesi 8.30 da işbaşı yapıyorum hemde 4 senedir aralıksız. Hatta her ayın sonuna doğru bir pazar yarım gün de kesin çalışıyorum çalışma saatinden sıkıntı yok hafta içi genelde evde oturduğumuz için böyle bir şey teklif ettim kendi şahsım adıma kabul edilmezde edilmez biz sadece fikir sunduk maç 11 de olduğu için cumartesi günü başka birşey yapılma şansı yok mecbur maç saatine göre ayarlacak herkes kendini belki 7 veya 8 de olsa kurtarır herkes 9.30 dan sonra yapacağı organizasyonu yapar. Ben şahsım adına konuştum. Ayrıca şu anda hastayım dün akşam 12 de acile gittim  düzelirsem kesin oynayacağım  :-*

##kdc##

Alıntı yapılan: Burak - 26 Mart 2013, 10:14:59
Valla cüno bende her cumartesi 8.30 da işbaşı yapıyorum hemde 4 senedir aralıksız. Hatta her ayın sonuna doğru bir pazar yarım gün de kesin çalışıyorum çalışma saatinden sıkıntı yok hafta içi genelde evde oturduğumuz için böyle bir şey teklif ettim kendi şahsım adıma kabul edilmezde edilmez biz sadece fikir sunduk maç 11 de olduğu için cumartesi günü başka birşey yapılma şansı yok mecbur maç saatine göre ayarlacak herkes kendini belki 7 veya 8 de olsa kurtarır herkes 9.30 dan sonra yapacağı organizasyonu yapar. Ben şahsım adına konuştum. Ayrıca şu anda hastayım dün akşam 12 de acile gittim  düzelirsem kesin oynayacağım  :-*

geçmiş olsun abi  :kanka:

babasamsunlu

ula cingen kattın karıştırdın ortalığı...

bu arada alayınıza gider varmı bi kelime yapan !! ;)  :-* :-*

##kdc##

ahmetsefa kardeşimin yerine artık ben isyankar muhaliflik yapacam sitede abi..

bu arada listeye adını yazsana abicim, özledik gollerini  :kanka:

babasamsunlu

**KaR6**

cumartesi'yi cuma'ya alarak takdirimi kazandınız, gerçekten müthiş bir patlama bekliyorum kişi sayısında  ;D