37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

brigand

Ben kızardım kızmasına da; Fink'e maç boyunca kızdım adam son dakika asist yaptı sayılır, Murat Yıldırım'a laf ederken bir duraksıyorum hep nedense. Bu kazmanın da ötesi adama ne desem boş. İhanet bu adam. Bazen özellikle izliyorum, olmaz. Pozisyon bilgisi yok, pas atarken nasıl atıyor çözemedim daha. Birkaç kişi daha beğenmiş. Nedeni sağa sola öyle dümdüz koşması. Çocuğun kapasitesi bu olabilir. O yüzden daha birşey demiyorum.  :D

Sioux

Çok koşuyor
Hep koşuyor

GökhanÇağlar

AllydeenleaR

hakancığım..
kalan 5 haftada galibiyet getiren "1" gol at lütfen unuttur bize herşeyi  ;)

oguz_5528

topa vurmayı da bilmiyorsun pes  :kafa:

twitter

bütün bir sezon ağzımıza sıçtın topçusun dedik topa vurur dedik ondanda tekken'de ki karakterler gibi malca bir hareket yaptın allah bin belanı versin ne diyip atsan her şey farklı olacaktı

samsunmania

ilk antep maçında da 90+4 de bu maçta sonlara doğru iki adımdan ol atamayarak ağzımıza ..tın. Allah seni bildiği gibi yapsın kazma. İnsan 2 metreden gol atamıyorsa sahaya ne diye çıkar ki??

SametYılmaz55

hayatımızın içine ..tın.gerizekalı kaçırdığın gol penaltıdan daha kolaydı :kafa: :kafa:

adige73

kaçırdığı gölün aynısını deplasmandaki maçta da kaçırmıştı

lucarelli

Bu maçta iyi toplar kesti. Savunma olarak fena değildi ama hücum olarak berbattı. O golü atması bizi de uçrması lazımdı.

Theofanis Gekas

bu çocuğa değil bu çocuğa bu görevi verenlere kızın ,adam bugün kapasitesinin 2 kat üstünde oynadı.

MeL_55

Fink'e ON ÇEKER !!!!!!!!

alperen

onuda atcan daa offf ulan off :kafa:

Jnr.Serkan

Ulan şu karşı karşıya kaçırdıklarını atsan sene başından beri,şuan 10 golün olmuştu

5trawberry