37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Sana gelene kadar bir dünya adam var ama çekilmiyorsun be Hakan, çok yeteneksizsin..  :peeh:

masbene

yetenek senin köyünden geçmedi mi hakan? git kendini dövdürmeden

Jnr.Serkan

Bu adam futboldan para kazanıyorya 500 600 milyar,bazen durup düşünüyorum biz nerde yanlış yaptıkta futbolcu olamadık.Yetenekli değilim ama hakandan kötü değilim.Hakandan iyi olmak için yeteneğe gerek yok zaten 2 bacağın olsun yeter

SametYılmaz55

seni bu takıma topçu diye getiren zihniyeti saygıyla anıyorum hakan

samsunmania

Gereksiz bir futbolcu.

burakbas

bizim geçen seneki kaptanı düşünüyorum , koysak senden iyi oynar diyorum. bir de sana şunu sormak istiyorum cano , sen topçu musun ?

Theofanis Gekas

bence hakana sallamak mantıklı değil adamın kapasitesi bu elinden geleni yapıyor mu yapıyor,bal yapmayan arı,senin 5. bi orta sahan yoksa hoca napsın hakan napsın

55__Gurbet__55

26 Şubat 2012, 02:09:07 #322 Son düzenlenme: 26 Şubat 2012, 02:13:56 55__Gurbet__55
Seni burda amatör'de oynatmazlar.

GurbetciFanatik

yorum yazilmiyacak kadar degersizsin

adige73

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 26 Şubat 2012, 02:05:41
bence hakana sallamak mantıklı değil adamın kapasitesi bu elinden geleni yapıyor mu yapıyor,bal yapmayan arı,senin 5. bi orta sahan yoksa hoca napsın hakan napsın

hoca dedi ya a2 de samet diye bir çocuk var geleceğin emresi diye onu oynat bari de çocuk hem tecrübe kazansın hem samsun kazansın hakandan kötü olacak değil ya

cezayir55

isa turanin samsunspora hediyeleri bu adam futbolcudan anlamiyor birde sene basi menejerlige getirdik

SametYılmaz55

senin bir adaşın vardı geçen sene bu takımda.senden 12 yaş büyük ama senin yaptığının yüz katını yapardı o yaşına rağmen.seni cebinden çıkartır seni top diye oynardı o adam.bu formayı giymek nasip olmaz inşallah sana bir daha

babasamsunlu

senin bir gram şuçun varsa namerdim.
o isa şerefsizinin ................

lucarelli

Suç sende değil. Seni getirende.

samsunmania

İsa önce Samsunsporu sonra Çarşambasporu bombaladı. Kasıtlı yapmadığını biliyorum ama kapasitesi bu. Sana buraları emanet edende kabahat.