37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

ben yazmaktan bıktım ama bu adam hala ilk 11 de oynuyor.ulan andaval önün bomboş niye vurmuyorsun kaleye.bu kutsal forma senin gibilere kaldı ya ne desek boş :-X

ngonge

Son maçta o kadar kötü değildi, bunda Karabük'ün 10 kişi kalması da büyük etmendi ama.

O pozisyonda şut çekmediği için ise kızmıyorum adam bu sene üç kere kaleciyle karşı karşıya kaçırmış haliyle vurmaya çekinecek.

brigand

Yapar yapmaz mı? Direkle çok iyi arkadaş olurlar : )

brigand

Hakan Arslan'ın A takımda,A2 takımında,SS.biz takımında olan hiçbir oyuncudan daha iyi olabileceğini sanmıyorum. Resmen poşet oynatıyoruz adama kariyer yaptırıyoruz. Torpille olsa bu kadar maç oynayamazdı.

cgr

La sana valla helal olsun...

Top ayagına ılk degdıgınde, aslında degmek ıcın salak salak etrafına bakarken sarı kart yedın ya... Helal olsun...

masbene

bidon hem de kocccaaaa bir bidon

kumköylü ahmet

hakan nerdeyse her mac oyunda oluyor o yuzden yoruymlara dikkat edelim okursa formundan düser  :D kopruyu gecene kadar susalim hehe

brigand

yok hacı benim bir bidon 11'im vardır oyunlarda. ona kesinlikle banko olarak girdin. girdikten sonra özellikle izledim tam bir bombasın.  al_sana

ngonge

Adam bir de röportajlara falan çıkıyor sürekli, bu sene süperligde bu kadar oynadığı için daha ömür boyu bu işten ekmek yer.

GökhanÇağlar

girer girmez çok kritik yerde top kaybetti ve ardından indirdi adamı kart gördü.kadroya bile alınmamalı.

silopilimuhsin

Hakanin Bu takımda ne işi var anlamiyorum

Jnr.Serkan

Sabri gibi buda futbola tepki olarak doğmuş

masbene

tekmeye kafa sokarsın biliyoruz ama beynini tamamen kaybedersin diye korkuyoruz hakaaaan. iyisi mi sen güngörene geri git

Sol Açık

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 13 Şubat 2012, 01:14:41
girer girmez çok kritik yerde top kaybetti ve ardından indirdi adamı kart gördü.kadroya bile alınmamalı.

Kaybetmesi büyük hataydı, ama kaybedince ben televizyon başında indir ye kartı Hakan diye bağırıyordum. En azından onu yaptı.

Kesin olan Hakan'dan düzgün bir futbolculuk beklememek gerektiği. Ama başka kimse yoksa (ki yok) ortasahada deli danalar gibi koşturması için oyuna sürülebilir. Bence bunu iyi yapıyor...

twitter

Hey gidi orta sahanın değişmez ismi Hakan  :)