37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

burakbas

bugun çok büyük rol oynayacağı görüşündeyim.

elexir

Arkadaşlar bu futbol çok enteresan bir oyun, gençlerbirliği maçını canlı izledim ekingoyu görünce nerden getirdiler bu adamı futbolla alakası yok çok kötü dedim bir hafta sonra cimboma 2 gol attı hafta sonu gol pasını verdi, şimdi acaba hakan içinde böyle bir şey olurmu diye düşünmeden geçemiyorum bir anda kendini toplayıp top oynamaya başlarmış, olur mu? inşallah..

oguz_5528

Bugun Murat Ceylan ile kendisine çok iş düşüyor.Manisayı Orta sahada durdurmak çok kolay değil bence.Hakan görevini yaparsa bu maçı alırız

babasamsunlu

kötü topçusun.bütün kötü topçular gibi hep hata yapıyorsun....  :x(( :x(( :x(( :x((

s_uzunkaya

BUNU NASIL TOPÇU DİYE OYNATIYORLAR AKLIM ALMIYOR YAA...HALI SAHAYA KADRO KURSAM ALMAMMMMMM :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

atakan

kondisyonum olsun ondan iyi oynamazsam nediğim...futbol özürlü bu çocuk.

masbene

seni izlerken uykum geliyo demiş miydim?
Demiştim.

sadece55

s_uzunkaya

SEN NASIL BİR SIĞIRSINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN. >:( >:( >:( >:( :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: BU ADAMI HALA NASIL OYNATIYOR BU BURAKK YAAAAAAAAAAAAA  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

Atakumlu

senin de ALLAH bel.anı versin hemi  :kafa:

Theofanis Gekas

lan mal oğlu mal koca kafana tüküreyim senin

celebi

Theofanis Gekas

twitter

Desiqner

Malsın oğlum sen mal ! Bütün maç boyunca böyle kafasızca top oynanır mı ? Allah senin cezanı versin...