37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

sarpı oyunda tutupta hakanı oyundan alması ne kadar yanlıştı.murat ve hakan koşuyor sarp seyrediyor

olcay

daha çocuk yaa.gerzek gerzek koşuyo.alt yapıdan,amatörden aynı fizikte,koşmasını bilen,pas atmasını bilen 10 tane orta saha bulursun.orta sahayla alakası yok.bunun neyini beğenip de almışlar çok merak ediyom.sarp  fink şu bu kötü diye bunu çekmek zorunda değiliz arkadaş ya.

mehmet yılmaz

Tipik bir 2 b futbolcusu süper lig 5 gömlek büyük geliyor

kalptenþimþek

o topa orada vurulur yoksa böyle pis bir gol yeriz hakan...

Sioux

Futbolcu müsvettesi
Ürkek ürkek dolanıyor sahada
Güngörene git, orası paklar seni

Theofanis Gekas

ya şu mal isa turan getirdiya böyle çoluk çocuğu allah onunda belasını versin bugün okuduğum belayı hayatım boyunca okumadım herhalde

twitter

bank asyanın maestrosu hakan'ı gönderip,
bank asyanın küme düşmekten kurtulan takımından hakan'ı alan yönetime her şey müstehak.

Jnr.Serkan

Bugün çok kötüydü.Umarım toparlar

ngonge

10 tane papaza tercih ederim. Kötü de oynasa elinden geleni yaptığına inanıyorum. 

kuzey55

bank asyada ile oynatmazlar bu adamı iddalı takımlarda ne boş adammış

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ngonge - 12 Aralık 2011, 00:02:10
10 tane papaza tercih ederim. Kötü de oynasa elinden geleni yaptığına inanıyorum. 

Papazlardan iyi, elinden geleni de yapıyor, hiç bir itirazım yok ama çok yetersiz bir futbolcu. Hiç bir ekstrası yok, katkısı yok, Dümdüz bir önlibero, Süper Ligde hiç bir takımda 11 oynayamaz.

maraton

kamuri

düz futbolcuu fazla bişey beklemeyin bundan öyle iki üç kişiyi geçer gol felan atar ne bilim defanstan kritik toplar felan çıkarır hikaye

Kodalak

yahu sen güngörende gol atıyordun,tamam burası süper lig ama insan kendini geliştirir daha ,

yahu biz işimizde bile hep daha yukarıya nasıl ulaşırız diye uğraşıyoruz kendimizi geliştiriyoruz,

peki sen böle futbolcumu olarak mı kalmak istiyon,

bak murat a adam geldiğinden beri hep üstüne koyuyor...

sadece55

Hiçbirşey yaptığını görmedim daha sahada