SAMSUNSPOR 0-0 Çaykur Rize

Başlatan kuzeykale, 23 Ocak 2006, 16:44:36

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Bu maçı alacağız başka ihtimal yok.Hakem farketmez artık .Ergül Yücedağ şerefsizide gelse Sadık ilhan da gelse bu maçı alacaz.Samsun kümeye diyen herkese kapak olacak.Bu arada Rize üst düzey koruma istemiş onlar korumaları kale çizgisine koysunlar,eşşek yüküyle gol atacaz onlara inşallah.

bluegreen55

İçişleri Bakanlığından özel güvenlik tedbirleri alınmasını istemişler..
Oysaki geçen haftaki kayserisporlu futbolcular değilmiydi samsunspor taraftarına teşekkür eden centilmenliğinden dolayı?

Bu işin altında başka şeyler var ya Rize camiası yine hakem hatalarının olcağının istihbaratını almışlar çıkacak olaylardan tedirginler  ya da Diyarbakır ve malatyayı düştü kabul edersek düşecek 3. takımın Samsunspor olmasını sağlayarak kendilerini bu tehlikenin içinden kurtarmak için ortamı gerecek açıklamalarda bulunuyolar.eğer böyleyse bu maçtada devam edecek tahrik edileceğiz demektir..sonra seyircinin taşkınlık yapıp sahamızın kapatılmasını falan sağlamaya çalışacaklar..Arkadaşlar YENİLSEK YİNE HAKEM HATALARI OLSA DAHİ TAŞKINLIK YAPMAYALIM SEYİRCİLER OLARAKK. KAMU OYUNDA SAMSUNSPORA KARŞI YAPILAN HAKSIZLIKLARA KARŞI BİR TEPKİ OLUŞMAYA BAŞLADI ZATEN HAKLIYKEN HAKSIZ KONUMA DÜŞMEYELİM.Fikstüre baktımda bu rizenin maçlarıda çok zorlu gerçekten.
Samsunspor (d)
Sivasspor (d)
Vestel Manisa
Galatasaray (d)
Trabzonspor
Erciyesspor (d)
Denizlispor
Gençlerbirliği (d)

bunu bildikleri için çirkeflik yapmaya kalkıyo olabilirler.Yaptıkları gerçekten çok üzücü.

sezer-55

DENİZLİ BEŞİKTAŞ MAÇI 16.30 DA BİZİM MAÇ NEDENDİR BİLİNMEZ 14.30 İNŞALLAH STAD DOLAR BU MAÇI ALIRIZ

34 SS 1965

arkadaşlar maçı alacağımaza en içten ben inanıyorum belki bugun serkan yok takımda ama onun için gollari caner ve ceyyhun sıralacaktır biz suanda takımımıza uzaklardaysakta 90 dk. boyunca ruhumuz 19 mayıs stadında olacak yanlız bu istanbulda olanlar için değil tüm dunyada yasayan samsunlularında kalbi samsunda olacak bundan hıc şüpem yok basarılar samsunsporum

Forvetim

öğleden sonra için işyerinden izin aldım yine yerimizi alacağız inşallah, ne olursa olsun tahriklere kapılmayalım, akıllı olalım kayseri maçında ki oyunumuzu sergileyelim zaten yeneriz, bu baskıya dayanamazlar. Arayı kapatmak ve avantajlı duruma geçmek için bu maç bizim şahlanış maçımız olacak yoksa, yoksasını düşünmek bile istemiyorum. Haydi bakalım çocuklar gösterin kendinizi Allah yardımcımız olsun.

34 SS 1965

arkadaslar yanı maca gıden arkadas lutfen taskınlık yapmayalım koltuk kırma sahaya gırme gıbı adamlar zaten bızı nerden asmamızı bulmaya calıyolar bolyle seylerden takımımızın ceza almasına sebep olmayalım bu zor donemde sadece sesımızle ve kalbımızle destek verelım hadı samsunspor

ali ihsan

Vakit karadenizin dalgalanması vaktidir,vakit kırmızı-şimşeklerin çakması vaktidir,vakit SAMSUNSPORUMUN ŞAHLANIŞ vaktidir,vakit saak 14:30 da 19 MAYISTA DİRİLİŞ vaktidir...VELHASIL ARTIK VAKİT EFSANENİN GERİ DÖNME VAKTİDİR...

55samsunlu55

artık lütfen sinirlerimize hakim olalım, sahaya bir şey atmayalım. tüm gözler üzerimizde. herkes bizim üzerimize çullanıyor. trt dahil. bugün hürriyette okudum, hakemler uğradıkları saldırıları protesto için maçları 10 dakika geç başlatacaklarmış. gene biz cani olduk, onlar mağdur. herkes serkanı konuşuyor da kimse hakemlerin bizimle uğraştıklarını kabul etmiyorlar. hala hakemdir, görmez, hakemdir, hata yapar diyip onları pışpışlıyorlar. onun için rakip takımları, hakemleri ve samsunspor düşmanı olan medyayı da yenmemiz gerekiyor. futbolcular canla başla oynayacak, biz de onları, yönetimi, hocayı bağrımıza basacağız. başka alternatifimiz yok. Allah (cc) Samsunumuzu ve Samsunsporumuzu tüm düşmanlarından korusun. (Amin)

bluegreen55

sizinde dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama bütün tartışma programlarında büyük takımların  yok avutamı çıktı korneremi sini bile tartışıp hakemi eleştirdiler yöneticilerinin yaptıkları açıklamalar ortada ve haksızdda çıktılar neyse büyük takımlar bitip sıra çıkan olaylardan dolayı samsunspora yapılan hatalara gelince hemen iş değişiyo hakemdir hata yapar futbolcularla bizde suçluyuz hakemleri çok yıpratıyoza geliyor konu.eyyamcılık yapıyolar yani.hakemin taraflı olmadığını öyle görüğünü iddia ediyolar.birtek Ahmet Çakar konuyu açmaya çalışıyo ağzından samsunpor lafı çıkar çıkmaz hemen Ş. Kazım Kanat susturuyo bastırıyo konuşturtmuyo adamı.bitek Ahmet Çakar eyyamcılık yapmayıp 5 haftada harcadılar samsunsporu diyebildi kazım kanatın engellemelerine karşın.bu adamın(kazım kanat) samsunsporla bi husümetimi oldu cidden?...

55samsunlu55

Kazım kanat denilen fötr şapkalı maganda gerçek hayatta karşıma çıksa suratını dağıtırım. o kadar uyuz bir herif. kötüye bir şey olmaz derler ya, herif 2 kez kanseri yendi ve iyileşti, kurtulamadık adiden.

Ladikli

dün futbolculara idmanda taraflar çok güzel moral verdiler.rus pazarından başlayan konvoy belediye önünden ve çiflikten geçerek tesislere ulaştı.tesislerde çok güzel görüntüler vardı.taraftarlar futbolcularla görüştü ve bugünki maç için galibiyet sözü aldılar.galip gelmekten başka çaremizde kalmadı.hakkımızı yemesinler yeter başka bişey istemiyoruz.

Vural temiz

Arkadslar maci radyo veriyormu bilen varmi

Samsunspor bu maci 3-0 alacak
cok eminim

burak55

Vural temiz

Alıntı yapılan: "burak55"radyo veriyormu

TRT veriyor
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx

King Of The North

Ya arkadaşlar maçı dinleyemiyorum trt canlı yayın bölümünde bir sorun mu var Kayseri maçını da dinleyemedim.