SAMSUNSPOR 0-0 Çaykur Rize

Başlatan kuzeykale, 23 Ocak 2006, 16:44:36

« önceki - sonraki »

Rizespor1953

Alıntı yapılan: "jean"rizespor 1953 kardesim hosgeldin ve gule gule burasi samsunspor sitesi baska taraftarlarin girmesi normal degil herkes kendi sitesine girsin herkes kendi isine baksin bu siteye uye olmanin sebebi iki yildir rize samsun macinda ettiginiz kufurlerimi hatirlatmak siz isinize bakin biz isimize kardeslik olmasin dusmanlikta olmasin herkes kendi isine baksin bu karadeniz muhabbetini birakalim herkesin yarari kendine  
ne trabzon ne giresun nede rize yetersin sen bize   samsunsporum
Samsunspor Rizesporu yenipte bursasporu kurtarmaya calismisti, ben bu tür konulara girmek istemiyorum,olan olmus bir kere,sen beni bu forumdan kovmayi kimden cesaret aliyorsun ? Sen Rizeyi sevmiyorsan banane kardesim ? Senin düsüncelerini ayagimin altina aliyorum,sen önce insan olmayi ögren.
SAMSUNSPOR DÜRÜST TAKIM OLDUGU ICIN, SAMSUNSPORA KARSI BIR SEMPATIM VAR  :wink:
SAMSUN ORDU RIZE
rumlara YOKTUR VIZE

Rizespor1953

RIZESPORLU OLARAK, RIZESPORU SAMPIYON OLARAK GÖREMIYORSAM, SAMSUNSPORU SAMPIYON OLMARAK GÖRMEK ISTERIM.

Karadenizin en büyügü ve Baskenti SAMSUNDUR

Cayin Baskenti ve Türkiye ile Dünyayi yöneten RiZEDiR
Findigin Baskentide ORDUDUR

yirmiuc

Rizespor1953

Hosbulduk kardesim,
malatya diyarbakir ankaraspor düser

yönetici

@ Rizespor1953,
rizeli olman sorun değil bizler yıllarca rizesporu kardeş bildik ama burada diğer bir kullanıcıya
"önce insan olmayı öğren"
diyerek hakaret etmenin forum kurallarına aykırı olduğunu
sanırım bilmiyordun. üzgünüm..

bluegreen55

Arkadaşlar herşey yolunda gidiyor Kayseriyi yenseydik iyi olurdu ama olsun  takım çok iyi oynuyor.Bu maçı kazanmamız lazım başka yolu yok kazanacağız gibi gözüküyor rizeye şansımız tutuyor.bunun yanı sıra 6 puanlık maç değil düşecek takımlar   MALATYA DİYARBAKIR VE ANKARASPOR.Bunların fikstürlerine bakın ne demek istediğimi anlarsınız.diğer takımlarla çekişmenin anlamı yok bu takımların maçlarını takip edelim ve malatya diyarbakır düşmeyi garantilerse son iki hafta onlarla oynamamız muhtemel buda işimizi dahada rahatlatır.

south_london

Alıntı yapılan: "bluegreen55"Arkadaşlar herşey yolunda gidiyor.

başka bir takımdanmı bahsediyoruz samsunspordanmı?

bluegreen55

ince hesaplar bölümünde kalan maçlar için tahmin yapmıştık.samsunun bu maçta 1 puan alacak şekilde hesaplamıştım ve rakiplerin maçlarınıda değerlendirdik..herşey yolunda gidiyor dediğim bu tahminler üzerine.tahminlerimdende daha iyi gelişti diğer maç sonuçloarı..bundan sonrada böyle olacak...açık ara ligde kalacağız...ben 12-13. sıraya bile yükselebileceğimizi düşünüyorum.

south_london

12.13. uçmayalım bence.bu saatten sonra zor.

bluegreen55

Onlar yol verse zaten şimdi bizde UEFA ya oynardık  ve zamanlada şampiyonluğa  oynuyo olurduk.

Gurbetci Bülent

BÜYÜK Samsunspor taraftarlari yarin idmanda bulusuyormusunuz futbolcularimiza moarl vermek icin , Forza Sirinler böyle bir organize düsünüyormusunuz, fena olmaz ne demistik hep deatek tam destek sonuna kadar.

Gurbetci Bülent

sitede futbolcularin otobüsde agladigini yazdi bende dayanamayip agladin acikcasi.
Onlarda istermi yenilmeyi FORZA SIRINLER nasil oldu veya neolduda otobüsde agladilar ve kimler agladi?
Insallah korktugum gibi olmamistir futbolculara tas mi atildi?

south_london

taş fln atılmadı yok öle bişe.

Gurbetci Bülent

oHh rahatladim simdi helal olsun size iyi yapmissiniz alkisla.
Bunlar bizim futbolcularimiz sahip cikmamiz lazim.
Bütün sehir kenelenmeli bu takim ligde kalacak hicbir idmanda yanliz birakilmasin , bizim yönetimde zaten is yok bilsinlerki taraftarlar var.

jean

yoruma gerek varmi bilemem galibiyet sart oldu riazye sansimiz tutuyor galiba aliriz bu maci