Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

faça55

Deplasmandada full trıbune oynuyor bızın takım ama degerını bılmıyorlar. veyselden sagbek fılan olmaz, trafık polısı gıbı adam, herseye gec. omur sabah sporu yapıyor sankı turgut golu attı ama kacak guresıyor. tası sıkıp suyunu cıkaracak yasta cocuklar ama eksık bırseyler. yazık oldu valla.

Sercan

Böyle bir maçta mağlup olunca hiç birşey yazasım gelmiyor...

yaman55

02 Mart 2009, 22:23:31 #812 Son düzenlenme: 03 Mart 2009, 01:30:43 samsuni
fuat köktaş taraftara yüklenmiş madem yüklenmeyi biliyorda neden stada grişimizde sorunu çözmedi taraftarla ilgilenmedi

Kadir ÇELEBİ

Orduluların TD. göstermiş olduğu tepkiler genelde Olaylar üzerine yoğunlaşmış okuyorlar burayıda bu yazılanı ve fotoğrafı da yayınlasınlar Samsunspor taraftarı nasıl karşılanırsa öyle tepkisini koymuştur ve koyacaktır

HoliganSamSunLu

2 sene önce bunlara dostuz diye birde çiçek verdiler ben hep bunu eleştirdim ne giresunu ne rizesi ne ordusu bizim dostumuz yok kardeşim samsuna gelirken dostuz naraaları atıyorlar oraya gidince 90 dakika sövüyorlar akıllanalım artık.

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 03 Mart 2009, 01:11:28
2 sene önce bunlara dostuz diye birde çiçek verdiler ben hep bunu eleştirdim ne giresunu ne rizesi ne ordusu bizim dostumuz yok kardeşim samsuna gelirken dostuz naraaları atıyorlar oraya gidince 90 dakika sövüyorlar akıllanalım artık.

imza

eLLis

Maç başlıklarını üye olmayanlara kapatamazmıyız gelen geçen okumasın artık.

mehmet yılmaz

03 Mart 2009, 01:32:24 #817 Son düzenlenme: 03 Mart 2009, 18:18:37 samsuni
Alıntı yapılan: eLLis - 03 Mart 2009, 01:29:40
Maç başlıklarını üye olmayanlara kapatamazmıyız gelen geçen okumasın artık.

Bugünkü olaydan sonra böyle bir düşünce bende de belirdi. Arkadaşlarla bir durum değerlendirmesi yapacağız artık. Gerekirse anket başlatacağız ve belli bölümleri kapatacağız dışarıya.

kaptan 55

03 Mart 2009, 10:12:31 #818 Son düzenlenme: 03 Mart 2009, 12:34:46 kaptan 55
Alıntı yapılan: yönetici - 02 Mart 2009, 19:30:19
Arkadaşım bazı şeylerin şakası bile olmaz. Bizim atamız, memleketimiz, ailemiz, canımız Samsunspor'dur. Samsunspor'un olduğu yerde başka şeylerin lafını etmeyiz, ettirmeyiz... Lütfen diyorum.

Evet, bazı mesajlar silinmiştir ve evet mesajlarınızda herhangi bir küfür de yoktu lakin Mesudiye nickli bir vatandaşın yazdıklarına cevap vardı. Biz o arkadaşı ana sınıfına gönderdik, mesajını da sildik. Dolayısıyla onun mesajı silinince sizin cevaplarınız da boşta kaldı.

Mesele budur.
sevgili admin bunun zaten bir şaka olduğunu eminim anlamışsındır zaten ben sadece şunu söylüyorum bizim bizden başka dostumuz yok tek dostumuz buradaki ahali ve gönlünde SAMSUNSPOR sevgisi taşıyanlardır.umarım seni kırmamışımdır admin

ugrass

bazı değil üye olmayanlar hiç giremesin foruma..

celebi

ugrass

03 Mart 2009, 11:22:21 #821 Son düzenlenme: 03 Mart 2009, 11:32:50 farUqras
Köktaş: Puanlarımız gasp edilmiştir

Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, Orduspor maçında hakemin verdiği kararlar ile Samsunspor...
02 Mart 2009 / 20:22
Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, Orduspor maçında hakemin verdiği kararlar ile Samsunspor'un puanlarının gasp edildiğini söyledi.

Başkan Köktaş, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği haftalık olağan basın toplantısında, deplasmanda aldıkları Orduspor mağlubiyetini ve kulüpte yaşanan son durumları değerlendirdi. Toplantıda yönetim kurulu üyeleri Cahit Kaya ve Abdi Azgar da hazır bulundu. Başkan Fuat Köktaş, Orduspor maçında arzu ettikleri puanlarla dönemediklerini ve çok iyi başladıkları maçın sonucunu getiremeyerek 3 puanı Orduspor'a bıraktıklarını söyledi. Orduspor maçının deplasmanda maç kazanamayan Samsunspor için dönüm noktası olduğunu belirten Başkan Köktaş, "Maalesef bu haftada bunu başaramadık.

Ligdeki tırmanışımız bir anlamda durmuş oldu. Bank Asya 1. Lig'de her takım her takımı yenecek güçte. Ne şampiyon adayı olan takımların ne de düşme hattında olan takımların yeri garanti değil. Uzun ve çetin bir ligde mücadele ediyoruz. Bu maçı geride bırakarak kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız Boluspor maçının hazırlıklarına yarın başlayacağız. Boluspor maçını kazanmak için hazırlıklar yapılacaktır" dedi.

Orduspor maçında hakem Hüseyin Sabancı'nın vermiş olduğu kararları değerlendiren Fuat Köktaş, "23 hafta boyunca oynadığımız maçlarda hakemler hakkında Samsunspor camiası olarak hiçbir yorumda bulunmadık. Ama Samsunspor, Orduspor maçında hakemin sonuca etki eden kararları ile mağdur duruma düşmüştür. Bu kararlar ile Samsunspor'un puan yada puanları gasp edilmiştir. Biz bu durumda art niyet aramıyoruz. Ama bir takımın bir maçta bu kadar mağdur edilmesinin izahını bulamıyoruz.

Bu yapılan haksızlığı ilk kez ilgili mercilere rapor olarak sunmayı düşünüyoruz. En azından yapacağımız bu çaba ile diğer takımlarında mağdur olmasını engellemiş oluruz" şeklinde konuştu.

Orduspor maçında Samsunspor taraftarının olumsuz davranışları ile ilgili olarak Başkan Fuat Köktaş, "Taraftarımız bizi zaman zaman mutlu ediyor zaman zamanda üzüyor. Samsunspor ismine yakışır bir şekilde davranmadıkları içinde özellikle deplasmandaki maçlarda iyi bir çizgi çizmiyor. En son Orduspor maçında Samsunspor'un kimliğine yakışan bir taraftar örneği sergilemediler. Ölülerimiz için saygı duruşunda Orduspor aleyhinde tezahürat ederek ölülerimize de saygı göstermediler.

Giresunspor, Manisaspor ve Orduspor maçlarında taraftarımızın yapmış oldukları davranışlarından dolayı ekonomik sıkıntı çeken kulübümüze 2 bin 500 TL para cezası geldi. Bundan öncede verilen para cezaları var. Taraftarlarımız tahmin ediyorum bu durumu kendi aralarında değerlendireceklerdir. Bu olumsuzlukları yapanlara müsaade etmeyeceklerini umuyorum. Taraftarımızı arkamızda destek olarak görmek istiyoruz. Taraftar taraftar gibi olmalı" diye konuştu.

14 Mart tarihinde yapılacak olağan kongreye de değinen Köktaş, yönetim kurulu olarak hazırlıklarını sürdürdüklerini, gelecek hafta itibari ile net şekillenmelerin olacağını tahmin ettiklerini ve Samsunspor'un sezon sonunu tamamlayabilmesi için gerekli ekonomik şartların hazırlanmasını umut ettiklerini vurguladı.

21 Şubat'ta yapılan kongrede destek verildiği taktirde adaylığını koyacağını söylediklerini, bundan sonraki düşüncelerinin ne olduğu sorusuna ise Başkan Köktaş, gelecek hafta bir süreç yaşanacağını, yaşanacak duruma göre olumlu ya da olumsuz kararı paylaşacağını ve bu akşam Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nun daveti üzerine toplantıya katılacağını kaydetti.

Kais

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 03 Mart 2009, 00:21:36
Orduluların TD. göstermiş olduğu tepkiler genelde Olaylar üzerine yoğunlaşmış okuyorlar burayıda bu yazılanı ve fotoğrafı da yayınlasınlar Samsunspor taraftarı nasıl karşılanırsa öyle tepkisini koymuştur ve koyacaktır

tiplere bak hepsi tırsak tipler.ordulularda böyle polisin arkasından tellerin arkasından laf atar tasşlar kaçarlar..

ErkÇay55

Arkadaşlar Bende Pazar günü Samsunsporluların arasında arkadaşlarımla birlikte maçı izledim.Saygı duruşu esnasında yapılan yuğlama samsunspor taraftarına hiçte hiç yakışmadı Sonuçta Uçak kazasında ölen vatandaşlarımız için yapıldı.Ayrıca aramızda Samsunluluk ruhuna yakışmayan davranışlarda bulunan birçok arkadaşımız var.Stad çıkışında Ordusuporluların yaptıklarının hiçbirini tasvip etmiyorum.

menteşoğlu55

Biraz özeleştiri;

Karşılaşma öncesi saygı duruşunda saygını göstermeyeceksin...

Maç başladığı anda gereksiz yere kavga edeceksin...

Haplanıp tribüne gelecek sağa sola sataşacaksın...

Tuvaletleri paramparça edecek, koltukları kıracaksın...

Sonra da gerçek taraftar benim, gerçek Samsunsporlu benim diyeceksin...

Yok öyle şey...

Önce bizim taraftarımız kendisini sorgulayacak, kendilerini tatmin etmekten vazgeçecekler adam gibi takımı destekleyecekler. Her maç kulübe ceva verilmesine neden oluyorlar? Ordu'da kırdığınız koltukların, paramparça ettiğiniz tuvaletin, camlarını kırdığınız polis otobüsünün parası Samsunspor Kulübü'nden tahsil edilecek...

Ceza olarak fedarasyona ödenen paralarla aylardır maaşları ödenemeyen personelin maaşı ödenebilirdi... 11 aydır para alamayan personel var o kulüpte... Azıcık dikkatli olun... Lütfen...

Taraftarlık buysa ben taraftar değilim...