Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

Kais

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 04 Mart 2009, 15:54:15
Sevgili Kais,

Sözlerinin bir bölümü için seninle aynı düşünüyorum... Keyif için içene, kendini kontrol edebilecek kadar içene sözümüz yok... Bak kendin söylemişsin... Ne koltuk kırmaya ne da atmaya teşebbüs ettim diye...

Ama katılmadığım bir taraf var... O da şudur... O kadar tahrikten sonra az bile yaptılar demişsin... Peki kırılan koltuklar, atılan koltuklar, parçalanan tuvaletler yüzünden bedeli o bizi tahrik eden Ordulular mı ödeyecek yoksa kulübümüz mü?

Biraz da bu açıdan bak istersen... Tahrik mi evet vardı... Senle aynı düşünüyorum ama bizi tahrik ettiler diye koltuğu, tuvaleti, otobüsü parçalamayı kabul etmiyorum...

yok yok ben zaten sana kesinlikle katılıyorum.keşke olmasaydı klüb zarara gircek ama ne bilim işte o tahrik edenleri gözümün önüne getirdikçe deliriyorum.

Kadir ÇELEBİ

- SAMSUNSPOR Kulübünün, 01.03.2009 tarihinde oynanan ORDUSPOR - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI

YaşarDoğu

paramız yok deplasman ev farketmiyor her mac ceza alıyoruz ya o hafta taraftardan dolayı yada 4 sarı karttan dolayı masAllah bize böyle devam  >:( ::) ???

celebi

fanli03

Hepinize selamn aleyküm samsunspor kafilesini karşılamaya giden ekipte kaan kardşmle beraberdik...maçta gördüğüm kadarıyla ufak bi örnek vermek isterm.devre arasında tuvalete gittim ve orada kapılarda karşıyaka yazılarını gördüm ve imrendim açıkçası.seneye bende kapılara samsunspor yazacağım dedim.cunki orada hani biraz agresif taraftar havasında bi imzamız olsun 55 olarak diye düşündüm:)adamlar niye karşıyaka yazmış orada bi şeyler bırakmak istemişler...biz de arkamızda harabe bi ordu stadı bıraktık cezası hemen geldi zaten tffden .bizimde arkamızda baktığımızda tebessüm edeceğimiz şeyler bırakmamız lazımdı bence...şimdi onları yapan samsunsporlu abilerimz samsun dalar biz ordufenlisesindeyiz. Ordudayız burada samsunsporumuzu savunurken hiç bi taraftarımızın bu olanlardan dolayı bizim yüzümüzü kızartmaya hakkı yoktur.ve saygı duruşunda kimsenin kimseye böyle bi saygısızlık yapmaya hakkı yoktur...Inşallah başka bi ordu maçında bu akılda kalan kötü olayları unuttururuz...