Football Manager 2012

Başlatan Lusage, 15 Ağustos 2011, 18:01:31

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

solda pierre wome boşta.32 yaşında ama iş görür ilk sezon.Sağ bek için Lusage'nin yazdığı Ivan Bandalovski çok iyimiş ben alamadım Gençlerbirliği almış fakat özellikleri süper.lige çok iyi başladım 9 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik 2 mağlubiyet aldım.devre arasında bir kaç sağlam adam alabilirsem daha iyi olacak takım :)

SSKLA

Alıntı yapılan: Tufan - 03 Kasım 2011, 18:24:19
2 yıldır fm oynamıyordum indirdim başladım bizim takımla Bance bendede sakat başladı Kanu diye kanat aldım genç yardırıyor beğendim. sağ sol bek tavsiyesi lazım

bence sağbeke gerek yok sol bek için timothee atuoba da olabilir.

Lusage

03 Kasım 2011, 19:54:49 #92 Son düzenlenme: 03 Kasım 2011, 20:01:08 Lusage
Alıntı yapılan: Tufan - 03 Kasım 2011, 18:24:19
2 yıldır fm oynamıyordum indirdim başladım bizim takımla Bance bendede sakat başladı Kanu diye kanat aldım genç yardırıyor beğendim. sağ sol bek tavsiyesi lazım

Sağ bek Lazar'ı oynat. Devamlı oynatırsan sezon sonu kakalarsın birisine. Ben öyle yaptım 1 M $ a sattım. 2. sezon içinde Ivan Bandalovski'yi takip et. Viktoria Plzen almak için teklif yapıyor ama alamıyor. Kirasıda bittikten hemen sonra istersen çok ucuza alıyorsun ;).

Sol bek için Sakarya'dan Şaban Özel'i tek geçerim. Gelişimi de var ;)

İlk sezon küme düşmekten son hafta kurtuldum. Bakalım 2. sezon ne yapacağız  :D

2. Sezon için Transfer Önerilerim

Baris Basdas DC - Karşıyaka
Furkan Özçal AMC - Kayserispor
Özkan Karabulut GK - Gençlerbirliği
Franco Razzotti DM/MC - Velez
Yannick Ndjeng ST - Es Tunis
Özgür Çek DL/ML/AML - Ankaragücü
Nikolay Dimitrov AML - Kasımpaşa (Özelliklere takılmayın gelişiyor)
Zargo Toure DM - USBCO
Leonard Kweuke ST - Sparta Prague
Dalibor Veselinovic ST - KV Kortijk (Anderlecht'ten Kira)
Miguel Angel Torren DC - Racing Club (Argentionos'tan Kira)
Ali Dere AML - Konyaspor
Kamil Grosicki AMR - Sivasspor
Guido Pizarro DM - Lanus
Ferhat Kiraz AML - K. Karabükspor

Bu oyuncuların çoğu 1 M$'ın altına transfer olabiliyor. Ve 10 numara gelişimede açık oyuncular.

Alıntı yapılan: Musti - 03 Kasım 2011, 18:00:05
Verkhovtsov Dzmitry - 24 - Stoper

Şu adamı kesinlikle kaçırmayın. 2. sezonun başındayım. Adam daha tek yarı oynadı. Ama Rangers 10 M $ önerdi. Şimdi de 7.750 veriyor.  İkisinide reddettim. Balance -13 M$ da başkan duysa döver beni valla.  :D

Jnr.Serkan

Benim takımın golcüleri Burak Çalık ve Zenke.Stopere Rivas'ı aldım başka transfer yapmadım şuan ligde 4.yüm.Fırsat buldukça oynuyorum.Burak Çalık Geriye Dönük forvet Zenke Fırsatçı Golcü yaptım uçuyorlar.

Lusage

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 03 Kasım 2011, 20:41:06Zenke Fırsatçı Golcü yaptım uçuyorlar.

Şu Zenke'yi bi ben uçuramıyorum. Adamı hangi rolde oynatırsam oynatayım yok olmuyor.  .:.:.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Lusage - 03 Kasım 2011, 20:43:46
Şu Zenke'yi bi ben uçuramıyorum. Adamı hangi rolde oynatırsam oynatayım yok olmuyor.  .:.:.

Fırtına gibi esiyor 7 maçta 8 golü var 7,54'le oynuyor.Burak Çalık'ında 4 maçta 5 golü var.Çok gol atıyorum çok gol yiyorum.Kornerleri 6 pas'ın içine kestirin.Çok gol oluyor.Bance'yi oynatmıyorum.Güçleri var ama fayda sağlamıyor

Lusage

Bancé den verim alınmıyor zaten. Hatta hiç tutmayıp ondan gelen maaş fazlalığıyla transfer yapsanız daha iyi.

Zenke'ye Süper Ligde 30'un üstünde gol attıran biliyorum. Sorunun bende olduğu kesin.  :rulet:

Jnr.Serkan

Ahmet Şahin oyundada geleni geçeni alıyor içeri.Gerçeği direk yansıtmışlar

Lusage

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 03 Kasım 2011, 20:58:56
Ahmet Şahin oyundada geleni geçeni alıyor içeri.Gerçeği direk yansıtmışlar

Aslında bu kadar kötü oynamaması lazım ama bir yerde birşeyi yanlış yaptığım kesin  :D. Ama poşeti güncellemeye gerek kalmayacak olması iyi.

Geçen sezon ne çektiğimi ben bilirim. 38 maçta 80 tane gol mü yenir  :deli:

SametYılmaz55

takım çok iyi gidiyor maşallah :) zenke son 5 maçta 4 gol attı,pierre boya 12 maçta 5 gol attı,defansta Kemal-Rivas çok iyi oynuyor,devre arasını bekliyorum oynatmadıklarımı göndermek için :holey:

Musti

Geçen oyundan da gol sorununu bildiğim için kaleye hemen boşta olan Serdar Kulbilge'yi aldım. Reserve takıma da Barış Türkmen'i aldım. FM2011'de 2 sene içinde yedek kaleci kıvamına geliyor. Hatta hiç oynatmadan sattığım oluyordu iyi paraya.

Bende de Burak-Zenke ikilisi çok iyi. Zenke'nin en iyi oynadığı rol fırsatçı golcü. Bir de geçen oyunda 4-2-3-1 de sağ açıkta çok iyi oynuyordu. Şu an klasik 4-4-2 oynadığım için daha denemedim. :) Bance daha iyileşemedi bende.

Hazırlık maçları bitti. Bakalım lig nasıl olacak.

SametYılmaz55

bance iyileşti ilk maçında gol attı ama ikinci maçta sakatlandı gene 3 hafta yok.Serdar iyi kaleci benim kalede de o var şu an tek maç hariç güzel performans kaydetti.kanatlara adam alamadığım içim 4-3-1-2 oynuyorum oyunun gidişatına göre AMC mevkisinde oynayan adamı çıkarıp DMC alıyorum.ama içerdeki çoğu maçım alt bitiyor ona çözüm bulmam lazım

Ayberk

Ligin 6. haftasındayım;
Deplasmanda Gs ile 1-1
İçeride Kayseri'yi 2-0
Deplasmanda Ordu ile 1-1
İçeride A.Gücü'nü 2-0'la geçtim. 5. Haftada 1-1,2-0 serisi bozuldu Antalya'dan 3 yedim .:.:. Hazırlık maçlarının yıldızı Burak Çalık'tı her maç 2 golü vardı ligde de patlama bekliyorum :D

Bu arada Samsunspor'un rengi fazla mı turuncuya çalıyor sanki oyunda :-\

YaSeF55

ligi 6.bitrdim.uefa için 4 lü maç sisteminde eses'le eşleştim onları devirdim uefa için beşiktaşla maçım kaldı,yenildim elendim..olsun ilk sezonda 6.bitirmekte iyidir..bakalım yeni sezonda beni neler bekliyor =)

SametYılmaz55

04 Kasım 2011, 23:54:12 #104 Son düzenlenme: 05 Kasım 2011, 06:15:31 SametYýlmaz55
arkadaşlar sizde oyuncularınız çok sakatlanıyor mu?yada sakatlık olduğu o zaman sakatlık süreleri nasıl oluyor?bende bir sakatlanan en az 2-3 ay oynayamıyor kafayı yiyecem valla