Football Manager 2012

Başlatan Lusage, 15 Ağustos 2011, 18:01:31

« önceki - sonraki »

Lusage

FM 2012 maç motoru.

FM12 Preview - Match Engine

Oyun hakkında bilgiler gelmeye başladı. Bu bilgiler arasında bizim için en önemli konu FM 2012 de beklenen Türkçe dil desteği idi. Ancak SI den Miles Jacobson'un açıklaması Türkçe dil desteği olmayacağı yönünde. Gerekçe ise her zamanki gibi Korsan oyun.

Lusage

brigand

maviay55

Alıntı yapılan: brigand55 - 15 Ağustos 2011, 19:15:27
hastasıyız  :ok
dedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :holey: :deli: :oyun:

Lusage

Alıntı yapılan: brigand55 - 15 Ağustos 2011, 19:15:27
hastasıyız  :ok

Hastasıyız lakin Türkçe çıkartmıyorlar yine.  :kafa: :kafa:

brigand

yinemi geçemedik binde 5 orjinal oyun  kullanımını :suslen: neyse ing. devam sorun yok

babasamsunlu

Alıntı yapılan: brigand55 - 16 Ağustos 2011, 01:00:49
yinemi geçemedik binde 5 orjinal oyun  kullanımını :suslen: neyse ing. devam sorun yok

nasıl geçelim. alayımız link arıyoruz oyunu indirmek için :D :D

Lusage

Alıntı yapılan: brigand55 - 16 Ağustos 2011, 01:00:49
yinemi geçemedik binde 5 orjinal oyun  kullanımını :suslen: neyse ing. devam sorun yok

Yanlış hatırlamıyorsam geçemedik ancak çok yakın bitirmiştik. Ama sorun bu değil. Sorun SI'nin sabit fikirleri. Oyunun Türkçe olarak çıkması satışları arttırmayacak ve Türkiye korsan cenneti olamaya devam edecek diye diretmesi.  :kafa:

Edit : Geçememişiz ama yakın bitirmişiz. http://www.turksportal.net/turkcefm/

brigand

neyse yabancı dil bölümlerinde okuyan öğrencilerimize pratik yapma şansı doğuyor. ben bu oyun sadece çince bile yayınlansa oynarım. benim açımdan nema problema. ama Türkçe olsa çok daha etkin bir oyun süreci olurdu bizim için.

Lusage

Türkçe FM 2012 için çeviri işini yürütenlerden gelen açıklama.

Alıntı

Oyunda Türkçe dilinin eklenmesi için SI bir adım attı, çalışmalarda yeterli oranda çeviri yüzdesine ulaşamadığımız için FM 2012 de Türkçe dil seçeneği aktif olmadı.

Bazı çevirmen arkadaşlarımızı askere uğurlarken, bir takım aksiliklerlede uğraşmak durumunda kaldık. Bizler bu sene çevirileri genişletmekte olduğumuz ekibimiz ile sürdüreceğiz.

Tabi su süreçte sizlere yama sunabilme olanaklarımızı da araştıracağız.

brigand

bu sene bu iş yaş gözüküyor. SI ' de bi babalık yapsın şu orjinal oyun fiyatlarını az da olsa aşağı çeksinde geçelim sınırı.

Lusage

AlıntıFootball Manager 2012 noelden önce piyasaya sürülecek (tatil sezonu Football Manager çılgınlığı ve kaçınılamaz Football Manager güncellemesi ön yayınına yeterli zaman vermek için büyük ihtimalle Kasım ayında). Henüz resmi yayın tarihi bildirilmese de oyunun yayın tarihinden bir ay önce Football Manager 2012'nin bir demosunun çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Sports Interactive / SEGA yeni FM 2012'nin ilk ekran görüntülerini ve video ön izlemelerini yayınladı, aşağıya bunların yanında bugüne kadar gelmiş geçmiş en bağımlılık yaratıcı futbol oyununda beklenen yenilikleri de ekledik.

Football Manager 2012 : Yeni Özellikler

50'den fazla ligdeki kural değişiklikleri hariç 800'den fazla yeni özellikle Football Manager 2012 saha ve saha dışında büyük kararlar vermeyi hayal eden tüm tutkunlar için bugüne kadarki en gerçekçi ve oynanabilir futbol yönetim simülasyonu olmayı vaad ediyor.

Football Manager 2012 için yeni ve geliştirilmiş kilit özellikler :

Transferler ve Kontratlar bütçe olarak hazır değilken kontrat pazarlıklarındaki yerleri kilitleyebilmek, daha gelişmiş transfer merkezi , amatör ve genç kontratlarında daha iyi uygulama ve sadakat primleri dahil olmak üzere kontrat sistemlerinde bariz değişiklikler var .

Gözlemcilik geliştirmeleri çeşitli gerçek hayat gözlemcilik rapolarını kullanıyor. Yeni oyun içi raporu kadro analizleri, taktik bilgileri ile atılan ve yenilen gollerle ilgili bilgilerle birlikte başlama vuruşu ve sezon öncesi hazırlanmanız için ihtiyacınız olacak tüm bilgileri verecek birçok diğer gözlemcilik geliştirmelerini içeren şekilde tasarlandı.

3D maç geliştirmeleri yeni animasyonlar, tamamen yeni bir seyirci sistemi, geliştirilmiş hava olayları sistemi, daha fazla stadyum, artı iki yepyeni kamera Kale Arkası ve Direktör Kamerası ek olarak tüm diğer kamera açıları tersine çevrilebilir hale getirildi. Bu da her maçın her açısını izleyip analiz edebileceğiniz anlamına geliyor.

Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda yönetin; kayıtlı oyununuza istediğiniz sıklıkta oynanabilir ülkeleri ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Bir sonraki sezonun başında o ülkede yönetin, yani kariyerinizin başında oynanabilir olarak seçtiğiniz ülkelerde kalmak zorunda değilsiniz.

Takim konuşmaları ve görüşmeler için tonlarca yeni seviye eklendi , yeni ton sistemi söylemek istediğiniz seyleri oldukca sakince veya bardakları fırlatacak kadar tutkuyla söyleyebilmenize izin veriyor. Her ton icin belirlenmiş yorumlarla beraber 6 değişik ton seçeneği bulunuyor.

Akıllı Arayüz; ekran çözünürlüğünüz ne kadar yüksekse parmak uçlarınızda o kadar fazla bilgi anlamına gelen yeni bir uyan yerleşim sistemidir. Yeni arayüz ayrıca yeni filtreler, düzenlenebilir kolonlar, yeni bir taktik ekranı ve birçok yeni önbakış ekranını içeriyor.

Yepyeni Eğitmen ana oyundan ayrı olarak duruyor. Yeni oyunculara oyun içinde yollarını kolayca bulmaları için bir mod yardım ederken, ayrıca tecrübeli menajerlere yeni oyun içi "nasıl yapılır" sisteminine ek olarak oyundan en fazlasını nasıl alabileceklerine yönelik ipuçları öneriyor.

Bu kilit yeniliklerin üstüne, Football Manager 2012 ile ilgili daha çok bilginin yanısıra önümüzdeki aylarda peşpeşe video bloglarında detaylandırılacak medya sistemi, basın toplantıları, altyapı sistemi, regenler, sosyal ağ seçenekleri, dostluk maçları, milli takım yönetimi ve çok daha fazlasını içeren oyunun birçok alanında yapılmış büyük geliştirmeler var.

hacettepeli

ingilizce olan bir oyunu neden orijinal alalım ki asıl Türkçe olursa satışlarda patlama olur. nasılsa fm graphics türkçesini çıkarıyor. ben sitelerden indireceğim yine :)) Samsunspor'un mali durumlarını düzeltirler inşallah da uzun süreler oynarım takımla. 3-4 senedir o kadar kötü oluyor mali durum lige çıktıktan sonra hiç başarı yakalayamıyorum sonra sinirlenip oynamayı bırakıyorum. ayrıca takımı araştıran lusage var galiba sitede turksportalda görmüştüm kendisini.

Lusage

Bu seride finans daha iyi olacak. Resmi açıklamada geçen 6 milyon lira yi şefe bildirdim. Ya hepsi geçecek yada transferlere haracanan miktar düştüğünde geride kalan miktar geçecek. Ama şu kesin. Underwriter Sugardaddy olduk. Yani takım mali açıdan battıkça başkan cebinden kulübe para aktaracak. :)

olcay

ya anlayamadığım cm de bildiğim kadarıyla,oyuncuları aynı pes 11 deki gibi taktik yaparken istediğimiz yere koyuyoruz.ama bunlar hala niye sabit yerlerde ısrar ediyo anlayamıyorum ya. :kafa: