Formamızı Geri İstiyoruz..!

Başlatan DeBoCaN, 08 Eylül 2007, 22:21:03

« önceki - sonraki »

jean

forma acikcasi cokta yakisti bize enteresan bir duurm goremiyorum inslalah pazar gunu tur atlayarak bu mutlulugu devam ettirecegiz

eMMo

13 Haziran 2008, 12:47:56 #76 Son düzenlenme: 13 Haziran 2008, 13:02:00 eMMo
Alıntı yapılan: jean - 13 Haziran 2008, 10:51:39
forma acikcasi cokta yakisti bize enteresan bir duurm goremiyorum inslalah pazar gunu tur atlayarak bu mutlulugu devam ettirecegiz

olay formanın yakışıp yakışmaması değil defileye çıkmıyoruz neticede sen böyle düşünüyorsun diye seni vatan hain ilan edemem böyle bi düşüncem yok yanlış anlaşılmasın ama bence bir devlet gücünü bayrağından, bayrağının renginden alır bu yüzden bizim formamız sapına kadar kırmızı beyaz olmalıdır..( ve bu konuda ortak bi kararda buluşamayacağız galiba )

Nuri Asan

Alıntı yapılan: jean - 13 Haziran 2008, 10:51:39
forma acikcasi cokta yakisti bize enteresan bir duurm goremiyorum

Enteresan durum göremiyorsun demek samet.Bizim Bayrağımızın rengine ve giydiğimiz formaya bak diyerek sana enterasanlığı gösterim.Biz Milli Takımı yıllardır Kırmızı-Beyaz bildik öyle gördük.Samsunspor turkuaz forma ile çıksa yedirirmisin kendine?

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: veis - 12 Haziran 2008, 20:03:30
ben söylüyorum bugün degişik forma yarında tarkandan marşla çıkar bunlar.

Oynama şıkıdım şıkıdım :D

veis

taviz tavizi dogurur bu formaları maddiyat için yaptıysalar zaten kafadan yanlış.az mantıklı düşünürsek anlayacagız bayramızın formamızın renklerinin ne anlama geldigini.1000 yıllık tarihdeki kırmız renk salçadan yapılmadı şehitlerimizin kanından aldık biz o rengi gerekirse dünya kupalarına 50 yıl katılmayalım yemişim reklamını.reklamın kralını gökde ayyıldız yapıyor zaten duruşuyla.

veis

reklam geyigide bitdi sonunda ve federasyon açıkladı eylül ayından itibaren yine kırmız beyazız.

bezgınbekır

Alıntı yapılan: veis - 15 Haziran 2008, 15:10:03
reklam geyigide bitdi sonunda ve federasyon açıkladı eylül ayından itibaren yine kırmız beyazız.

sonunda dogruyu buldu federasyon

HoliganSamSunLu

evet ve içindekilerde o formanın hakkını verdi Türk takımı oldular sonunda hella olsun uşaklara 15 dakka 180 dakkaya bedeldi

veis

rakiplerimiz bile şaşırmış formamıza.portekizle yaptıgımız ilk maçda scolari bile rakipden tanıdıgım futbolcular olmasa inanın türk milli takımı oldugunu anlamazdım diye açıklaması vardı.ama neyse özümüze döndük kırmzı beyaz şampiyon türkiye.

celebi

valla nostaljik forma gerçekten turkuaza göre asil ya

HoliganSamSunLu

ne demek yaaa duruşu yeter çok harika duruyor hele gol atınca daha bi afilli duruyor

bezgınbekır

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 19 Haziran 2008, 12:35:24
ne demek yaaa duruşu yeter çok harika duruyor hele gol atınca daha bi afilli duruyor

:D :D sonuna kadar katılıyorum kardeşim sana

veis

bu tarih bu renklerle yazıldı ve sonunda haklı olarak formamızda eskisi gibi oldu.çeklerde bundan nasibini aldı dogrusu. :P

celebi

Alıntı yapılan: veis - 19 Haziran 2008, 22:34:05
bu tarih bu renklerle yazıldı ve sonunda haklı olarak formamızda eskisi gibi oldu.çeklerde bundan nasibini aldı dogrusu. :P

inşaallah hırvat maçında yine dönmezle o garip gormaya

veis

yok dönmeyecekler epey tepki almış federasyon bi aksilik olmazsa yine aslanlar gibi kırmıızı beyazız.