2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

adige73

Forvet konusunda bence gençlerimize de fırsat vermeliyiz Trabzonla oynanan hazırlık maçında gol atan çocuk fena değil

5trawberry

Geldiği gibi direk kadroya girecek üç transfere ihtiyaç var.
Defansif ortasa, merkez ortasaha ve sol kanat.
Alternatif olarak forvet.
Dolayısıyla dört transfer.
Ama biz bunu ifade edince Ergin Zorlu gibiler tahta yasak bilmem ne diye tweet atmaya başlıyor.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 27 Eylül 2020, 14:52:27Geldiği gibi direk kadroya girecek üç transfere ihtiyaç var.
Defansif ortasa, merkez ortasaha ve sol kanat.
Alternatif olarak forvet.
Dolayısıyla dört transfer.
Ama biz bunu ifade edince Ergin Zorlu gibiler tahta yasak bilmem ne diye tweet atmaya başlıyor.

sol kanat hariç yazdıklarınıza birebir katılıyorum hocam. Muhsin ve Gökhan yerine çok daha güçlü ve sert oynayan futbolculara ihtiyacımız var... Ortasaha yok takımda resmen haliyle hucum hattı da yetersiz gözüküyor.

Kaya

27 Eylül 2020, 17:04:55 #333 Son düzenlenme: 27 Eylül 2020, 17:20:06 Kaya
Alıntı yapılan: SSKLA - 27 Eylül 2020, 11:21:17Doğru kanat forvet aramıyoruz. Ancak tek transfer yapacağız ve ben inanıyorum ki kanat alternatifi ihtiyacımız da var. Ve şu an bonservissiz alabilceğimiz çok da forvet kalmadı. Şu an tek forvetiniz olduğu konusunda da hem fikirim inanç abi. Ancak bence çok net bir şekilde kanat yedeği ihtiyacımız da var ve tek transfer yapacağımız da gerçek. Şu an boşta forvet olmadığı için böyle düşündüm.

Sana cevap olarak yazmamıştım canım kardeşim genel bir durumdu.

Bugün 2.santrafor transferimizi bitirmiş olsaydık , oyun içinde top alabilmek adına sürekli sağa sola deplase olarak yorulan Tomane 75 civarı çıkmış , yedek santraforumuz da son pozisyonda diri bir şekilde belki de golü yapmıştı :(

Sadece Samsunspor

Altay in forveti paixio mu ne cok iyi ya. Gecen senede show yapmisti. Bulamiyoruz boyle adam

SSKLA

Paixio iyi bir striker, buna bir şey diyemem. Ancak es-es e karşı haluk türkeriyi de koyasan 3 atar. Bizim maçta, istanbul maçında eridi kayboldu mesela.

evolution55

daha iyi olacağız bu bariz belli arkadaşlar, bizim gördüklerimizi herhalde hoca başta olmak aztopal, yücel uyar ve başkan da görüyordur. 3 haftada yenilmedik, 5 puan var. 2 maç içerde sonra eskişehir 9 puan tüm bu havayı dağıtır. keçiören ads maçları önem arz ediyor. plumain bugün ilk 15 dk ve ikinci yarı onun kanadından oynadığımızda katkı verdi. sağ tarafa haftaya gyasi de gelecek. 5 ekime kadar transfer devam ediyor. umarım kevin bolide ciddi bir şey yoktur. muhsinin yerine oğuz, gökhan alsanın yerine de birisi 11'de daha iyi olur gözüküyor şu an için. zira bu değişiklikleri yapınca saviçeviçin katkısı da arttı bugün. onun da uyumu oturunca iyi işler yapacak.

Lusage

Malatya'dan gelen Buğra ne kadar katkı verecek bilmiyorum. Hep beraber bunu göreceğiz. Ancak bence ortasahamıza en az 1 transfere daha ihtiyacımız var. Ama hem takımların küme düşmemesi, hemde gelecek sezon yabancı sayısının düşürülecek olması transfer pazarını çok bozdu. Kimse iyi, işe yarayabilecek oyuncusunu bırakmadı. O yüzden piyasada eli yüzü düzgün yerli oyuncuda yok.  :-\

Nuri Asan

İlyas Kubilay Yavuz takıma kazandirilmali. Gökhan'a verilen şans bu çocuğa da verilmeli. 2 sene önce takımı tek sırtlayan oydu..Bu ligde de yapar bence. Urfa maçında ki asisti bugün Premier Lig takımı oyuncularından göremiyoruz.

ask55

Geçen sene Ümraniyespor'da 16 maçta 11 gol 2 asist yapan ve devre arasında Alanyaspor'a transfer olan Emırcan Altıntaş'ı Adana Demirspor almış.
Bizimkiler yerli forvet ararken nasıl kaçırıyorlar bu ismi ?
İnşalah daha iyisini alabiliriz.

SSKLA

Alıntı yapılan: ask55 - 28 Eylül 2020, 21:42:15Geçen sene Ümraniyespor'da 16 maçta 11 gol 2 asist yapan ve devre arasında Alanyaspor'a transfer olan Emırcan Altıntaş'ı Adana Demirspor almış.
Bizimkiler yerli forvet ararken nasıl kaçırıyorlar bu ismi ?
İnşalah daha iyisini alabiliriz.
kendisi ortasaha değil mi abi, hoş oraya da ihtiyacımız var ama neyse :)

Lusage

Alıntı yapılan: SSKLA - 28 Eylül 2020, 22:24:47kendisi ortasaha değil mi abi, hoş oraya da ihtiyacımız var ama neyse :)
Orjini Sağ açık. Guido'yu gönderip alabilseydik keşke..

ask55

Alıntı yapılan: SSKLA - 28 Eylül 2020, 22:24:47kendisi ortasaha değil mi abi, hoş oraya da ihtiyacımız var ama neyse :)
2. santrafor olarak çok iş yapardı.Bakalım ADS'de neler yapacak.
Maalesef kadromuz yetersiz.
2 3 takviye şart.

SSKLA

Ads gökhan inler'i de aldı. Bu lige gelecekse biz almalıydık, 6 numaramız bu kadar sos verirken. Ben artık cidden anlayamıyorum, paramız var ama transfer yapamıyoruz. Bu denklemde eksik gedik bir yer var ama nere bilmiyorum.

Ayberk

Alıntı yapılan: SSKLA - 28 Eylül 2020, 23:19:50Ads gökhan inler'i de aldı. Bu lige gelecekse biz almalıydık, 6 numaramız bu kadar sos verirken. Ben artık cidden anlayamıyorum, paramız var ama transfer yapamıyoruz. Bu denklemde eksik gedik bir yer var ama nere bilmiyorum.
Gökhan bitik bir adam