2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

evolution55

yağız sabuncuoğlu haberi yine bu transfer umarım duhan aksu transferine benzemez :)

muzaffer4

22 Ağustos 2020, 20:42:41 #211 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2020, 20:50:44 muzaffer4
Alıntı yapılan: Sol Açık - 22 Ağustos 2020, 19:29:13Besiktaş merkezli şöyle bir değerlendirme yapılmış, epey fikir veriyor...

https://www.youtube.com/watch?v=nYY-0jI1lQ0

Kontra atak oyuncusu deniyor bencil ve çalımı seven bi profil çok fazla para ödemediysek iş yapar ekigho bile bu ligde neler neler yapıyordu.

Ayrıca emanuel gyasi adında bir forvet de olabilir. Birkaç yerde onu da duydum

evolution55

gündemde ikisi de var diye tweet atmış başkan

Acar

edwin gyasi dolanıyor sosyal medyada. doğruluğu nedir bilmiyorum henüz resmi bi açıklama gelmedi. resmi açıklama gelene kadar da ben çok ümitlenmiyorum açıkçası.

alibec ve duhan muhabbetinde olduğu gibi...

hadi hayırlısı.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SSKLA

ne sebeple hatırlamıyorum ama bu hafta gaysi'lerin ikisine de bakmıştım. transfer ettiysek umarım faydalı olur. başkan alibec'le alakalı da bizi bekleyin demiş.

Acar

Alıntı yapılan: SSKLA - 22 Ağustos 2020, 22:33:35ne sebeple hatırlamıyorum ama bu hafta gaysi'lerin ikisine de bakmıştım. transfer ettiysek umarım faydalı olur. başkan alibec'le alakalı da bizi bekleyin demiş.
beşiktaşla adı anıldığında bir ay önce kadar ben de kim diye bi baktım. istatislikler epey bi şaşırtmıştı. hatta ekigho ile de karşılaştırmıştım. videoda ayak raket, çok seri iyi hoş da istatistikler hiç iç açıcı değildi.

ama 1. lig hep sürpriz benim için. kesinleşirse de çok karamsar bakmıyorum transfere. kimler ne vaatlerle geldi elde patladı, kimler beklentisiz geldi de bizi çekti yukarı...

SSKLA

22 Ağustos 2020, 22:50:23 #216 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2020, 22:53:37 SSKLA
Alıntı yapılan: Acar - 22 Ağustos 2020, 22:42:05beşiktaşla adı anıldığında bir ay önce kadar ben de kim diye bi baktım. istatislikler epey bi şaşırtmıştı. hatta ekigho ile de karşılaştırmıştım. videoda ayak raket, çok seri iyi hoş da istatistikler hiç iç açıcı değildi.

ama 1. lig hep sürpriz benim için. kesinleşirse de çok karamsar bakmıyorum transfere. kimler ne vaatlerle geldi elde patladı, kimler beklentisiz geldi de bizi çekti yukarı...

Aslında şurda bi beklenti farklılığı oluşuyor, ben şahsen daha net transferler yapacağımızı düşünmüştüm. Ancak şu ana kadar öyle olmadı, he savicevic, plumain, yameogo kaliteli topçular gibi duruyor bu ayrı. Fakat beklentim biraz daha farklıydı gerçekte. Yani aslen demek istediğim şu iyi işler yapabilirler ama kendimizi kandırmayalım hiçbiri süper lig transferi değil, bu ligte iş yapabilir, üst ligde de yapabilir, ama net transferler değil.

evolution55

şu an yapılan yabancı transferlerin hiç birini tanımıyoruz, istatistik olarak da pek ümit vaad etmiyorlar, burada teknik heyete güvenmekten başka yapabileceğimiz  bir şey yok. yerlilere çok güveniyorlar ki bunu her fırsatta dile getiriyor başkan, hepsinin 1.lig ve süper lig tecrübesi var.

ilk etapta yeni transferlerin yarısı fayda sağlarsa çok iyi olacaktır. yapılacak hazırlık maçlarında yayın olur umarım ki yabancı transferler ile ilgili fikir sahibi oluruz.

Acar

23 Ağustos 2020, 10:59:51 #218 Son düzenlenme: 23 Ağustos 2020, 11:03:00 Acar
gelmiş gyasi bey istanbul'a.

atalay

Bu pandemi günlerinde ve transfer beklentilerinin stresinde yüzlerinizi biraz olsun güldürebilmek amacıyla sizleri K9 ligi U3 kategorisinde kalecilik yapan ve gelecekte Samsunspor kalesini korumak isteyen Tango ile tanıştırmak istedim.
Yeni bir transfer değilse de altyapımızdan çıkan önemli bir yetenek.

muzaffer4

Yarın açıklanacak transferlerden biri gyasi olacaktır diğeri de keremcan Akyüz diyorlar.Denis alibec transferi konusunda küçük çaplı bi araştırma yaptım. Bu adamı çok övüyorlar.Gaziantep Fk nın teknik direktörü çok istiyorum demiş.Ben forvet konusunda geçmiş tecrübelerime dayanarak Afrika asıllı yırtıcı forvet olmasını isterim.

Lusage

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 23 Ağustos 2020, 18:56:04Gaziantep Fk nın teknik direktörü çok istiyorum demiş.

Keşke sadece çok istiyorum dese. Şumudica, Alibec 12 gol veya asist yapmazsa maaşımı bırakırım dedi. :)

evolution55

İlk hazırlık maçımız trabzon ile bu ctesi

SSKLA

başkan birisinin alibec ile ilgili tweet'ini beğenmiş, bi' gelişme var olabilir. ilgili tweet: https://twitter.com/omeraliakyuz/status/1297243077858525184?s=20

Bir de bu değişik M'liler nedir ya yeşil toplar gibi.

evolution55

Bu adamın tweetlerini ben de görüyorum ve beğendi başkan bazı tweetlerini. Mimar yazıyor profile bilgisinde, iş adamı. Gazeteci falan da değil