2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Evet bende dinledim
Açıkcası 19'luk bu yiğidi merak ettim

ask55

Başkanın 19 yaşındaki defans dediği sol bek muhtemelen çünkü peşinden Kevin Boli ve ya bir başka stoper daha alınacağını söyledi.

evolution55

başkan hiç sol bek transferinden bahsetmedi mi ben mi atladım yoksa?

bu arada quaresma altay ile anlaştı haberleri var öyle ise altay bu sene çok zorlar.

ask55

Romanya Ligi gol kralı Denis Alibec'e talipmişiz.
Oyuncu ile anlaştığımız söyleniyor.
Klübüne 1M Euro bonservis teklif etmişiz.
Başkan santrafor için paraya kıyacağım diyordu.Kıymış görünüyor.
Gelirse bu ligin çok üzerinde bir isim olur.
Süper ligden de teklifler varmış.
Hayırlısı olsun.

https://twitter.com/ertansuzgun/status/1295834144413552642

Lusage

Romen Mehmet Yıldız. Ama eli ayağı daha düzgün olanı. Sol ayaklı. Dengeli. Hızlı. Olaki bize değilde Süper Lige Gazişehir'e giderse rahatlıkla 10 golü bulur. Bize gelirse de iş yapar ama bizim gelecekteki forvetimiz bu mudur? O fiyatları eder mi? Ayrıca Süper Ligin seviyesini küçümsemiş olan bu arkadaş bu düşünceyle burada nasıl oynar bilemedim.

evolution55

Yeni transferimiz akşam imza atıyor, 19'luk delikanlı 😊

evolution55

Alıntı yapılan: ask55 - 19 Ağustos 2020, 00:38:45Romanya Ligi gol kralı Denis Alibec'e talipmişiz.
Oyuncu ile anlaştığımız söyleniyor.
Klübüne 1M Euro bonservis teklif etmişiz.
Başkan santrafor için paraya kıyacağım diyordu.Kıymış görünüyor.
Gelirse bu ligin çok üzerinde bir isim olur.
Süper ligden de teklifler varmış.
Hayırlısı olsun.

https://twitter.com/ertansuzgun/status/1295834144413552642

Başkan yalanlamış twitterdan, taktik değiştirdi belki de 😁

maço

Kim bu 19 luk delikanlı ya :D
Çıldıracam isim çıkmıyor

evolution55

Akşamı bekleyeceğiz artık 😃

ask55

Alıntı yapılan: evolution55 - 19 Ağustos 2020, 11:27:03Başkan yalanlamış twitterdan, taktik değiştirdi belki de 😁
Heyecanlanmıştım :)

Bir yabancı santrafor yetmez.Yerli olarak da Mehmet Akyüz gibi tecrübesiyle iş yapacak bir yerli de lazım.

SSKLA

Guy Serge Yameogo'yu izlediğim kadarıyla hızlı, güçlü ve pinpoint pass yeteneğine sahip vizyonda bir oyuncu. Ancak tam bir kapalı kutu, lakin stoperde yabancı oyuncu oynatmanın gerekli olduğunu düşünmüyorum. Dolayısıyla geleceğe yönelik bir transfer olabilir, ilk 11 olsun diye alınmamış olma ihtimali var. Ayrıca kısa vidyosundan anladığım kadarıyla ileri açılmayı seven bir oyuncu, bu sebeple tek mevkisi stoper değildir diye düşünüyorum. Hatta tahminim önlibero ve bek pozisyonlarına yatkın bir oyuncu olduğu yönünde. Sırt numarası da Yaya Toure'nin numarası olan 42, muhtemelen idol seçtiği futbolcu Yaya Toure. Bakalım, umarım ilerde en az idolü kadar olur. :)

Bu sefer hiçbir anlam ifade etmediğini düşündüğüm, o kadar öenmsiz ki kilosu bile yok topçunun :D(Artık kilosunu girersin Lusage abi), Genie Scout verilerini yine de paylaşıyorum:

Şu anki hali:

Potansiyeli:

evolution55

SSKLA

Instagramdan takip etmiş bizi, sanırım evet.

maço

FM Scout verilerine göre max 1.lig topçusu .
Zaman gösterecek

SSKLA

Alıntı yapılan: maço - 19 Ağustos 2020, 17:11:12FM Scout verilerine göre max 1.lig topçusu .
Zaman gösterecek

oyuncu sadece olsun diye yapılmış olduğundan ötürü pek manalı veriler değil zaten fm 20'de fildişi liginde, FM'de fildişi ligi olmadığı için öylesine yapılmış bir oyuncu aslında.