Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

Sol Açık

İlk yarıda faul diye kesilen duran toptaki çıkışı korkunçtu! Neyse ki gol iptal oldu. Bu pozisyon dışında riskli hareketleri oldu ama genel olarak başarılıydı. Özellikle karşı karşıyada 2 net golü önledi.

Ama bu zaman geçirme çabası gerçekten facia. Genç oyuncuların önce bu çakallıkları öğrenmesini kabullenemiyorum! Sadece izleyene ve rakibe değil; kendi taraftarına ayıp! Sen yerde yatarken rakip seyirci "azıcık delikanlı olun" dediğinde biz alınıyoruz!

Bunu düzeltecekse bizleriz! Samsunspor taraftarı zaman geçiren oyuncusunu uyarmalıdır! Rakip oyuncu yaptığında nasıl çileden çıkıyorsak, bizim oyuncumuz yaptığımızda da utanmalıyız, kendi oyuncumuzu utandırmalıyız!

maço

Ayakları uzun zaman sonra işe yaradı.

Bir yan topa hatalı çıkışı hariç güzel bir maç çıkardı.

Şu oyunu soğutma işinden vazgeçmesi gerektiğini birileri söylemeli . 2.dk da bile yavaş hareket ediyor.

5trawberry

Kale vuruşunda beklemesi, topu eline aldığında yere bırakıp beklemesi. Atış atacakken oyalanması.
Rahatsız edici hareketler.
Arkadaşım senin önündeki defanslar pas atma özürlü eline alıp pasla çıkıyorsun, top yine sana dönüyor sonra dikiyorsun.
Yav degaji baş gitsin

Desiqner

60. dk da zaman geçirmeye çalışırken sinir krizine sokman dışında kritik 2 kurtarışın var Nurullahcım canım kardeşim. Lütfen büyük takım oyuncusu gibi düşünmeye başla...

s_uzunkaya

02 Kasım 2020, 15:11:50 #109 Son düzenlenme: 02 Kasım 2020, 15:29:51 s_uzunkaya
abi diyorum bakın nurullah bomba diyorum. bu adama acilen teknik kalecilik dersi verilmeli. nereye ne zaman çıkılır, ne zaman deve gibi çökülür, ne zaman kolpa yapılır acil eğitim şart. iptal edilen golü bi seyredin allahınızı severseniz. yediği golde ha keza erken çökmesinden geldi. dibinde adam var yani senin kapaklandığın alana adam hamle yapmış. o kapaklandığın alana gelse zaten adama çarpar geri döner veya  senin uçtuğun yerlere seker top.

Lusage

8. maç. İlk defa kurtarış yaptı. Zahmet oldu Nurullah'cığım..

evolution55

bu zaman geçirme işini, uyuşuk davranma işini hoca istiyor olmasın? ama hızlı oynayıp atağa çıkmamız gerekirken resmen kendi ayağımıza kurşun sıkıyoruz. ortasını bulmamı lazım.

hatalı çıkıp da yediği ve iptal edilen golde, daha adam topa vurmadan çıkma diye bağırdım, penaltı noktasına kadar çıkmak nedir arkadaş, başka zaman altı pasın içine çıkmıyorsun... tüm bunlara bir ayar çekmek gerek

55__Gurbet__55

Yediği gollerde hatalı sayılmaz ama iyi kaleci zor topları tutandır. Üstüne gelmeyen her şut gol.

eprianu

Yat kalk Erkam'a dua et. Hatalı öne çıktığın pozisyonda Erkam ipten aldı seni.

YaşarDoğu

Şu golü yememeliydin

MeL_55

ben gecen sezon da begenmiyordum bu sezon hic begenmiyorum. cikislari hep hatali, ekstra refleksleri yok, bana güven vermiyor.
cok standart bir kaleci. öyle ya, bir ciktigimiz sezon ahmet sahini düsünüyorum birde seni. arada daglar kadar fark var.
ki ahmet sahin de öyle üst düzey bir kaleci degildi.

Nuri Asan

Yakın direkten yemiş birde.

İyi kaleciler kötü/kolay goller yermiş (züğürt tesellisi)

ask55

Takımı ilk gördüğüm yerde Nurullah'a sövecem.Artık yeter kardeşim.
Erbaaspor'da mı oynuyorsun ?
Nedir bu zaman geçirme hastalığı bunun ?

5trawberry

Kaleci dediğin takımı ateşler elle kontra başlatır. Bu ne olum sen nesin?

KocumVolkan

Dünyanın en yavaş insanı