Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

oguz_5528

kesinlikle yedek kalmalısın

Sol Açık

Dünkü maça kadar Furkan'ı beğeniyordum, ama dün ilk golde gerçekten de bariz hatası vardı.

orucreis

Elinde firsat var ve bunu kullanamiyorsun. Simdi yedek kalcaksin krndi ellerinle tabi kaleci alindigi takdirde

muzaffer4

Bekirin yedeği olsun 3-4 maç anca kendine gelir toparlaması için yedek kalması şart

ata55

Giresunda olduğu gibi yine ilk golde hatalıydı. Iyi bir kaleci şart. Furkan kulübeye

cakir55

Furkan'ı çözemedim bir türlü bir iyi bir kötü. İstikrar sorunu var orası kesin bir de maç içinde çok kopuyor. İlk golde orta topu almaya gideceğini açıyı kapatsan hayatta gol olmayacak bir pozisyondu.

brigand

Hep ümitle gelişmesini bekledik ama hem takımın durumu hemde kendi potansiyeli buna engel olmuş görünüyor. Biraz çalışması ve gelişime bırakması lazım kendini. Yarım sezon da olsa idare edecek tecrübeli bir isim getirilebilir.

yirmiuc

Dün genel olarak iyi bir maç çıkardın. Son dakikadaki şutta biraz daha dikkatli olsaydın golü de yemeyebilirdin.

Sol Açık

Rakip topu topu 5-6 kez geldi, bunlardan bence sadece 2'si netti ve bu net pozisyonları Furkan harika çıkarttı.

Goldeki pozisyon net bir pozisyon bile sayılmaz, ama Furkan'ın da yapacak birşeyi yoktu. Pote gerçekten müthiş bir şut çıkarttı!

Furkan'ın dünkü oyunu bence oldukça iyiydi.

oguz_5528

dün iyiydi,o şutu kimse çıkaramazdı ama kesinlikle ptt liginde 1.kaleci olamaz

orucreis

Defans iyi olunca kendine guveni geliyor ama ptt de 1. Kaleci olacak kivamda degil hala

celebi

Samsunun çocuğu diye diye bir hal olduk

sadece55

Zaten bizi Celil-Serkandan sonra ki samsunun çocukları vurmadı mı hep abi... Bizim altyapı da zaten karakter sıkıntı var.

celebi

Alıntı yapılan: Erdinc - 25 Ocak 2017, 09:06:33
Zaten bizi Celil-Serkandan sonra ki samsunun çocukları vurmadı mı hep abi... Bizim altyapı da zaten karakter sıkıntı var.

aynen kardeşim

Karabudun

Alperen'in kaleci versiyonu. Hayatının fırsatını elinde tutuyor ancak bir gram ilerleme gösteremiyor. Ben kendisinde gelecek göremiyorum.