SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

eprianu

Geçenlerde üniversiteden arkadaşım yazdı. Kendisi Fenerbahçeli olmasına rağmen futbolla ilgilenmeyen biri. Maçları bile izlemiyordur yani, o derece uzak futboldan. Samsunspor'un yeni forması çok güzel olmuş, nasıl alabiliriz diye sordu.

Velhasıl gri formaya olan ilgi sandığımızdan fazla gibi.

ugrass

Atatürklü formalar geldi mi bilginiz var mı?

_SoN_

brigand

Henüz gelmedi galiba. 11.09.2020 tarihinde vermiş olduğum sipariş henüz kargolanmadı. Bu hafta da böyle geçecek gibi.

SSKLA

21 Eylül'den itibaren stoklara girecek deniyordu, ancak benim de 9 eylül günü verdiğim sipariş halen kargolanmadı. Gelir 3-5 güne sanırım.

ali ihsan

Sipariş sırasına göre formalar kargolanmaya başlamış...

Stoper

Samsun'a yeni Store55 mağazası açıldı

Samsunspor'un lisanslı ürünlerinin satıldığı store 55 mağazası CityMall AVM'de düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılışa Samsunspor kulüp yöneticileri, teknik ekibi, futbolcuları ve Kırmızı-Beyazlı taraftarlar büyük ilgi gösterdi

Samsunspor'un lisanslı ürünlerinin satıldığı Store 55 mağazalarının sayısı her geçen gün artıyor. Kırmızı-Beyazlı ürünlerin satıldığı bir Store 55 mağazası daha CityMall AVM'de düzenlenen töreniyle hizmete girdi. Yapılan açılışa Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, futbolculardan Ahmet Altın, Nadir Çiftçi ve Edwin Gyasi ile CityMall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik katıldı. Açılışa Kırmızı-Beyazlı taraftarlarda büyük ilgi gösterdi.

MAĞAZA SAYIMIZ ARTMALI

Yeni açılan store55 mağazalarının Samsunspor'un büyüdüğünün göstergesi olduğunu belirten Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "Bu tür mağazalar Samsunspor'un her yerde ve birimde büyüdüğünün işaretidir. Saha içerisinde ortaya koyduğumuz performanslarla ve elde ettiğimiz başarılarla taraftarlarımızı mutlu edeceğiz. Samsunspor markasını halka, taraftarlara inebilmesi, Samsunspor'u temsil eden ürünleri her kesime ulaşabilmesi adına bu türlü mağazaların sayısının artması gerekiyor" dedi.

MARKA DEĞERİMİZ YÜKSELECEK

Samsunspor'u layık olduğu Süper Lig'e taşıyacaklarını dile getiren Teknik Direktör Sağlam, "CityMall AVM sahiplerine de teşekkür ediyorum. Takımımızı bir taraftan yukarılara taşırken diğer taraftan da takımımızın bilinirliliği, tanınırlığı ve reytingi artacak. Sonrasında da her geçen gün büyüyen, daha takip edilen ve izlenilebilen Samsunspor olacağız. Taraftarlarımız ürünlerimize alacaklar ve takımlarına sahip çıkacaklar. Hep birlikte, büyüyeceğiz ve Samsunspor'u layık olduğu yere taşıyacağız" diye konuştu.

https://www.samsungazetesi.com/amp/samsunspor/samsun-a-yeni-store55-magazasi-acildi-h1385043.html

Nuri Asan

Gençler az yüklenin sayfa sayısı 61 olmuş

Nuri Asan

Siyah forma çok güzel

Nuri Asan

Nuri Asan

Bu sene forma reklamları iyi yapıldı

Nuri Asan

Ne zaman kurtuluruz şu gudubet sayıdan

Nuri Asan

Şu storede bir gün geçirmek için can veririm, can alırım.

Nuri Asan

Oh be sayfayi o uğursuz sayıdan kurtardım.

AhmetDenizci

Dün sipariş verdim, bugün kargoyla evime ulaştı. Gerçekten helal olsun.