samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

millwall

:D
yalnız ben kötü ettim işimi söyleyerek.
sakatlanıyorum kimse aldırış etmiyor :D

serpico hangi ince la  :P

Ollivanders

:) kardesim sitemizin sevdigim abilerinden , morukların dinamosu , yükünü çeken , defans ile forvetin bağlantısını sağlayan , sol ayagını raket gibi kullanan sevgili abim Samsuni ye maçın başında yaptıgın ince :)))

millwall

kamuri

bu maçta çok kötü oynadım  özelllikle ikinci yarı bunun tek sebebi de uzun memet adlı arkadasımızdır tüm  hevesimi kırdı:) ne kadar çok ileri cıkıyosun diyerek ayrıca uzun memet yani billy mehmet tek kelimeleyle rakibe çalıştı bizim takımı demorilize etti adeta gençlerin bi ajanı gibiydi bizim takımda olmadı kaleye gecelim dedik orda da bi gol yedik:)

Mert

Allah nasip ederse ayın 29 unda maç yaparsanız oynamak isterim.

mehmet yılmaz

Serpico, Hapay'la ikinizi hemen mi atayım siteden yoksa son sözlerinizi yazacak mısınız?  >:( >:( >:(

Dalgınlığıma geldi valla, oyuna konsantre olamadım ilk başta.  8)
Billy Mehmet'in sakatlığı yok ama adamı gol makinesi diye aldık sl bek çıktı :)

Ollivanders

Abi kusuruma bakma :) sen olmazsan moruklar bir hiç abi :) yapma abi :D

mehmet yılmaz

Sonra köşe gönderinin orada yine denedi ama yemedi, uzun topla da gol attık zaten...

Ula zorla asker düşmanı mı yapacanız la beni, Ordumuz gözbebeğimiz ama bazı Altaysporlu demirbaşlara ayarım daaa...  :-* 8)

millwall

:D
abi demirbaş muamelesi yaptığınız bir gerçek zaten.özellikle ferhat abi : )
biz aynı takımda olalım abi senle,doğan abiyi de alırız ferhat abi zaten bizde.mutlu mesut,sağlıklı devam ederiz hayatımıza : )

mehmet yılmaz

millwall

off bu olmadı abi ya: )
altay_x samsunspor_x

Musti

Abiler, kardeşler hepinize çok teşekkür ederim... İlk maçımda galibiyetle ayrıldık... >l<  :D Bu maçı unuttuk önümüzdeki maçlara bakıcaz...  :P

Bu arada büyük üstad samsuni'yi keyifle seyrettim... Penaltı pozisyonunda az daha biçiyordum  :-[ ama iyi çekti topu üstad...

mehmet yılmaz

Valla Mustafa kardeşim, bizim büyük kaleci :) maraton başkan da siz hayranlıkla seyredince diğerlerin çabası işe yaramadı  :P

Yenilmek kötü tabii ama güzel maç oldu, açık futbol; güzel hareketler.  >l< >l<

millwall

it's the football,that's the football :D
*
bu ara musti dün çok iyiydin aga defansta.ayağına sağlık

Musti

Eyvallah millwall... Sakatlıktan yeni çıktım anca...  :P