Ercan Yazıcı

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 12:49:09

« önceki - sonraki »

_SoN_

Geçen hafta sahada en iyiler arasındaydı, hoca bunu ödüllendirip bu maçta ilk 11 e koymuş, bu maçta göster kendini, başarılar Ercan.

55_OrHaN_55

20 yıl önce tekmeye kafa uzatan bir Ercan Kaptan'ımız vardı. Bugün yine o tekmeye kafa uzatan, sakatlanıp kaşına 14 dikiş atılmasına rağmen arslanlar gibi aynı mücadeleyi gösteren başka bir Ercan'ımız var. Ben de kendisine başarılar diliyorum.

Stoper

Ercan, son 3 maçtır sahada 90 dakika kaldı. Üsttelik ön libero pozisyonunda oynuyor, iyi takımın içinde sırıtmıyor. Verilen görevi yapıyor.

mehmet yılmaz

Çok yürekli bir çocuktur Ercan.
Samsunsporludur.
Nereye koysan eksiğiyle fazlasıyla oynar.
O nedenle oynasa da oynamasa da her zaman takımda olması gereken bir isim bence.

5trawberry

Mücadele ruhu çok üstte. Ama ön liberoda üretkenliği sıfır.

mehmet yılmaz

Görev Adamı Ercan Yazıcı

Samsunspor'da kaptan Ercan, hangi mevkiye konulursa oynamaya devam ediyor.

Samsunspor'un kaptanlarından Ercan Yazıcı geçen sezon Ekim ayında ciddi bir sakatlık geçirmiş ve aylarca sahalardan uzak kalmıştı.  Öyle ki, bir lig maçında forma giyebilmek için bir yıldan fazla bir süre beklemek zorunda kaldı. Bu sezon ligdeki ilk maçına Kasım ayında çıkan Ercan Yazıcı, toplamda 3 kupa 9 lig maçında forma giydi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam tarafından alternatif olarak kullanılan ve farklı mevkilerde görev yapan kaptan Ercan, esas mevkii olan stoper dışında sol bek ve ön libero da oynatıldı. Ne zaman görev verilirse elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan Ercan tam bir görev adamı olarak dikkatleri çekti.  Samsunspor altyapısında yetişen, 25 yaşındaki oyuncu, yürekten oyunu ve fedakârlığı ile de biliniyor.

_SoN_

Adamım ! Yine görev geldiğinde gerekeni yaptı, aldığı fauller bile oyunun bizde kalmasını sağladı, yerinde müdahaleleride cabası.

Kaya

Koy ön liberoya alayından iyi oynasın... Samsunspor'un ruhu...

maço

Çok iyi kesici rolünü uyguladı. Helal olsun.

celebi

hele bir ara maçın sonlarına doğru üst üste 3 defa topu kesti

ask55

Fifa'da oyunu bilmeyen birinden "ver şu topu" diyip ayagından alırsın ya aynen oyle yaptı.
Kesıcı ozellıgı olarak takımın en ıyısı.
Her zaman işini en iyi yapan görev adamı.Helal olsun.

Lusage

Sahaya her çıktığında aklıma gelen pozisyon.. ???  :-X

Nuri Asan

Eski kaptan Ercan'a benzetiyorum. Her yerde oynar. Orta saha arıyoruz ya fazla uzağa gitmeye gerek yok. Bu çocuk değil orta sahada forvette bile oynar. elinde böyle bir silahın var.

brigand

Ercan'ın verilen her görevi, kendi kapasitesi dahilinde yapacağından hiç şüphem yok. Gerektiğinde önliberoda da elinden geleni yapacaktır. Keşke iyi bir transferle o bölgenin sorununu çözseydik de, Ercan'da gerektiğinde destek olarak oyuna daha büyük katkılar sunsaydı. Daha çok çalışıp, görev verildiğinde layığıyla yapacağına inanıyorum.

Nuri Asan

Kendisi bu arada takım batarken, kayyuma kalırken hatta paraşütsüz 3.lige oradanda amatöre düşme adayı iken gemiyi terk etmeyenlerden 4 kişiden birisi.

(Ercan-Erkam-Furkan ve Enes)

Samsunspor taraftarı unutmaz.

Düştüğümüz sene Göztepe ve Altay gibi takımlardan teklif gelmişti kendisine. Ama o ben Samsunsporu bırakmam diyerek tüm teklifleri ret etti. Ercan adamdır.