Ak Parti'nin Bş. Adayı Yine Y. Ziya Yılmaz!

Başlatan Yalnızca BİZ, 03 Aralık 2008, 10:37:21

« önceki - sonraki »

jean

trabzonlu gelmesin yusuf ziya samsunspora katkis olmadi fakat sehre katkisi buyuktu bakalim ne olacak

Yalnızca BİZ

YZY yeniden AK PArti'den aday seçildi. Hayırlı olsun SAMSUN'umuz için... SAMSUNSPOR'umuz için neler olacak göreceğiz... YZY kazanma ihtimali %100 olduğuna göre SAMSUNSPOR'umuz için lobi oluşturmalıyız diye düşünüyorum...

jean

secimden once baski olusturmaliyiz allah yukarda adam samsunu guzel yapti takim iicnde insalah katkis olur

Yalnızca BİZ

kuzey55

YZY  kazanma ihtimali çok kuvvetli şimdi bize bu adamı desteğe zorlamak kalıyor. bişeyler yapmalıyız artık.herkes fikrini söylesin ve artık somut bişeyler yapalımm...

europe_55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 07 Aralık 2008, 20:00:39
YZY  kazanma ihtimali çok kuvvetli şimdi bize bu adamı desteğe zorlamak kalıyor. bişeyler yapmalıyız artık.herkes fikrini söylesin ve artık somut bişeyler yapalımm...

bence de bu sehirde SAMSUNSPOR taraftarlarinin oldugunu göstermeliyiz....

Mesela bir miting veya belediye baskani ile taraftar gruplarimizin önde gelenleri bir görüsme yapabilir!!!!!!!!!!!

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: kuzey55 - 07 Aralık 2008, 20:00:39

oturma eylemi olabilir belediyenin önünde

red_white

bencede oturma eylemi güsel bi eylem yada yürüyüş pankartla

eLLis

Yzy nin Samsunspor a olan tavrı dışında pek yanlışı yok Allah var Samsunu coşturdu 2 aydır yokum bir geldim şehir iyice uçmuş sadece reklamı yok oda karadeniz bölgesinde oluşu malesef Samsun dışında karizmatik bir şehre sahip değil köylerin arasında kaldık batıpark filan ne olmuş öyle

europe_55

Alıntı yapılan: eLLis - 08 Aralık 2008, 18:05:36
Yzy nin Samsunspor a olan tavrı dışında pek yanlışı yok Allah var Samsunu coşturdu 2 aydır yokum bir geldim şehir iyice uçmuş sadece reklamı yok oda karadeniz bölgesinde oluşu malesef Samsun dışında karizmatik bir şehre sahip değil köylerin arasında kaldık batıpark filan ne olmuş öyle

Ah bir de SAMSUNSPOR´a destek verse...
Samsun sehri icin SAMSUNSPOR´dan daha iyi bir reklam araci oldugunu düsünmüyorum.

55.hakan

arkadaşlar biraz önce rastladığım bir haber işinize yarar mı bilmem :D

AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) yerel seçimlerde aday olaarak Y. Ziya YILMAZ'ı aday göstermedi..

AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) yerel seçimlerde aday olaarak Y. Ziya YILMAZ'ı aday göstermedi..
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında dün akşam toplanan AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) yerel seçimlerde aday gösterilecek büyükşehir belediye başkan aday adaylarını tartıştı.

Basına kapalı olarak yapılan ve yaklaşık 3 saat süren toplantıda büyükşehir belediye adaylarına yönelik yapılan anketler ve temayül yoklamaları değerlendirildi.

kaynak: http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=16272

kuzey55

AlıntıBüyükşehir Belediye Başkan adaylarını bugün Konya'da açıklayacağı belirtilirken, dün İhlas Haber Ajansı Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın aralarında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın da bulunduğu 7 Büyükşehir Belediyesi'yle yola devam kararı aldığını açıkladı.

bu da başka bir haber...iyice arap saçına döndü.

55.hakan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 17 Aralık 2008, 14:59:16
bu da başka bir haber...iyice arap saçına döndü.
dengenin flaş haberi bugün 11,04 te vermiş ama başka açıklama yok açıkçası beni pek tatmin etmedi haber..bugün ilerleyen saatlerde kesinleşir neyin ne olduğu

celebi

bakalım yusuf ziya yılmaz devam edecek mi devam etmesş dahilinde Samsunsporumuz ne kazanacak yoksa yine yusuf ziya duyarsız mı kalacak meselelere göreceğiz

Yalnızca BİZ