2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

SSKLA

bence şu an futbolu bilen ama teknik değilde basan adama ihtiyaç var ben ordu maçında öyle gördüm.

Ellibeş Numara

Orta sahada doğan ve kemal heyecan yapmazlarsa, ileriye iyi toplar atarlar..

samsunsporlu1994

Dogan ve Kemalin bu sezon ilk 11 oynayabileceklerini düşünmüyorum. Kesinlikle ikiside yetenekli futbolcular ancak hedefimizin Süper Lig oldugu sezonda bize Süper Lig tecrübesi olan Hakan Bayraktar tarzında bir futbolcu lazım. Hüseyin Kalpar tarafından kadroda düşünülmeyen genç oyuncular Bafraspora kiralık olarak verilebilir. Ekigho transferinin iyi bir transfer oldugunu düşünüyorum. 1 stoper, 1 orta ve 1 forvet oyuncu transferi yapılırsa şampiyonluga oynayabiliriz.

SSKLA

Abdulkadir Özgen,"Burası benim yuvam, gelince huzur buluyorum. Başkanımız beni çok istiyor, nasip diyorum" dedi.

http://samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1136

cakir55

Yuvansa gel reis lafta kalmasın.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sadece55

yirmiuc

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 12 Ağustos 2013, 19:47:13
Dogan ve Kemalin bu sezon ilk 11 oynayabileceklerini düşünmüyorum. Kesinlikle ikiside yetenekli futbolcular ancak hedefimizin Süper Lig oldugu sezonda bize Süper Lig tecrübesi olan Hakan Bayraktar tarzında bir futbolcu lazım. Hüseyin Kalpar tarafından kadroda düşünülmeyen genç oyuncular Bafraspora kiralık olarak verilebilir. Ekigho transferinin iyi bir transfer oldugunu düşünüyorum. 1 stoper, 1 orta ve 1 forvet oyuncu transferi yapılırsa şampiyonluga oynayabiliriz.

Kadro zaten 30 yaş üstü adamlarla doldu bir iki tane de genç oynasın zararı olmaz.
Ama dediğin gibi Kalpar ikisini de oynatmaz.

mehmet yılmaz

Daha ortada hiç biri yokken forvet hattı hayalimi yazmıştım.
Umar-Apo-Ekigho
İkisi tamam, inşallah üçüncü de gelirse tadından yenmez ;)

lato

Alıntı yapılan: yirmiuc - 12 Ağustos 2013, 22:11:34
Kadro zaten 30 yaş üstü adamlarla doldu bir iki tane de genç oynasın zararı olmaz.
Ama dediğin gibi Kalpar ikisini de oynatmaz.

Şu an takımın oyuncusu olan 5 tane adam var 30 ve üstü. Biri de kaleci gayet normal.
Soner:32
Turgay:30
Adnan:32-33
Musa:32-33
A Burak Solakel:31
Murat Akyüz:31-32

Gerisi neredeyse 26 ve alt yaş grubu. Yaşlı bir takımımız yok olanlar da savunma ağırlıklı ilerde bir Musa var yaşı büyük bir de Roberts 29 ya da 30 yaşında ;)

55.hakan

iyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş derler ya bizim ayağımıza kadar Abdülkadir geldi ama imzalatamıyoruz çok zor bir durum bir an önce imzalar demekten başka çare yok.prensipte anlaşsak uçak yolu gözleriz gelsin diye adam imza olmadan ayağımıza kadar geldi.  :o

Musti

Türkan Şoray'ın Çengi Naciye diye bir filmi var. Ordaki bir replik hoşuma gitmişti.

Elimize bir kavonoz reçel vermişler. Al dışından yala diyorlar.  :)

Sen öyle yazınca aklıma geldi. Bizimkisi de o hesap.  :P

samuray

umar ekigho iyi ikili olur abdülkadir de gelirse tadından yenmez hala bi orta saha ihtiyacımız daha var bi oyun kurucu ön liberokemal veya doğan ikilisinden birisi keşke oynatsa kalpar . ya ordu maçında murat akyüz çok kötü çok ağır sağkanat koridor oldu gibi yazmış bazı arkadaşlar peki bu murat akyüz elazığda ademi nasıl kesmiş son 7 maçta anlamadım

orucreis

Cheregi

Alıntı yapılan: samuray - 13 Ağustos 2013, 00:57:01
umar ekigho iyi ikili olur abdülkadir de gelirse tadından yenmez hala bi orta saha ihtiyacımız daha var bi oyun kurucu ön liberokemal veya doğan ikilisinden birisi keşke oynatsa kalpar . ya ordu maçında murat akyüz çok kötü çok ağır sağkanat koridor oldu gibi yazmış bazı arkadaşlar peki bu murat akyüz elazığda ademi nasıl kesmiş son 7 maçta anlamadım

Alıntı yapılan: 55.hakan - 26 Temmuz 2013, 14:05:52
Şöyle bir yorum var kendisiyle ilgili ajansspor da

harputlu gakkoş diyor ki;

geçen sezon devre arasında bize karşıyakadan geldi 6 aydır fuyboldan uzaktı buna rağmen adem alkaşi sakatlandıktan sonra son haftalarda bizde forma şansı buldu ve gayet başarılıydı bence iyi transfer iş yapar samsunda..hayırlı olsun samsunspora