Ercan Koloğlu (Büyük Kaptan)

Başlatan yaman55, 05 Eylül 2005, 02:24:21

« önceki - sonraki »

yaman55

adam gibi adamdı hele giderayak malatyaya attığı gol yokmu ipten aldı samsunumu bitaneydi büyük kaptan

ngonge

ercan haketmediği şekilde uzaklaştırıldı takımdan.nihayetinde  onca yıl hizmeti olmuştu.
ama yenildiğimiz bir maçtan sonra bara gitmesi gibi dedikodular da kulağımıza gelmedi değil...

curva55

Efsane kaptan gerçek samsunlu ve samsunsporlu.O kadar samsunsporluki trabzonda trabzonsporluları kaovalayacak kadar.

samsunlu_gencler

buyuk adamdı.ama onada wefasızlık yaptık

tuzlalı

Çok büyük oyuncuydu kaptan Ercan. Herkez tarafından saygı gören saygıyı hak eden bir oyuncuydu. Çok emeği var. Ercan kaptanın takımda olduğu zamanları düşününce aklıma hemen saha içindeki hem takım arkadaşları hem rakip oyuncular üstünde oluşturduğu otorite geliyor. Saha içinde bir olay çıksa koşarak öyle bir gelirdi ki o bölgeye, en hırçın rakip oyuncular bile dağılırdı. Her yönüyle büyük kaptan unutulmayacak.

timofte

Büyük Kaptan'ın 1996 senesinden bir fotoğrafı.
başı yarılmasına rağmen oyuna devam ettiği bir Bjk maçı..
"sagra" reklamlı ve klasik çubuklu adidas formamızı hatırlatması
bakımından da hoş bir fotoğraf.

Clint_Eastwood

Büyük kaptan, gittikten sonra yeri asla dolmadı. Şuan gelse Kenan'dan daha iyi oynar...

jean

en cok uzuldugum nokta jubile yapmadan birakti futbolu sahayi gec terk etmis ogun penaltiyi tekrar etmisti ve kaleci kurtarmisti trabzonu 2-1 yenmistik stadtaydim cok sevindigim bir macti birde tabi malatyaya atti ve goz yaslarimi tutamadim o mactada bizi iptenn aldi umarim alt yapida bir gorev verirler

curva55

valla o malatya maçında attığı gole kendiside inanamamıştı.Hem sol ayağıyla hemde gelen topa  :D

Rentboy

yani inanmasıda beklenemezdi ibo.hagi kıskanmıştır ercanı valla... :lol:

curva55

hagi diil maradona kıskansın onu. :D

yaman55

arkadaşlar keşke ben ölseydimde o futbola devam etseydi bu kadar çok seviyorum gerisini siz düşünün

jean

yaman19 adin gibi yamanmisin ama elinde sonunda birakacakti zaten en cok uzuldugum jubile yapmadan birakmasi oldu

yönetici

Ercan Kol, Samsunspor formasıyla son sezonlarından birinde

Clint_Eastwood