9-Jonathan Ayite

Başlatan Kaya, 08 Eylül 2017, 23:56:41

« önceki - sonraki »

ngonge

Hiç faydası olmadı maalesef. Sakatlığı ne durumdadır bilemiyorum ama 2.devre de öyle olacaksa tutmanın alemi yok.

Sadece Samsunspor

Bize gelmeden once takir takir golu siralayan adam bizde buz kesildi gobek yapti. Anlamiyorum bu takimda disiplin yok o zaman.

Sadece Samsunspor

Gol atti ama hic istekli degil nerde o eski Ayite. İteklemeyle oynuyor.

cakir55

Bu adamı o bölgede buluşturursan golü yapar ama çok yalnız kalıyor.

emre

Kaçak oynuyor. Istese bizi tek başına sürükleyebilir ancak keyfi geldikçe oynuyor.

Kaya

Sözleşmesini tek taraflı fesih ettiği söyleniyor.

Stoper

Samsunspor'da dünkü alınan Grandmedical Manisaspor maçı galibiyetinin ardından sosyal paylaşım platformlarında, Jonathan Ayite'nin, takımın kayyum yönetiminde kalması nedeniyle sözleşmesini tek taraflı fesih ederek, şehri terk ettiği iddiaları dolaşmaya başladı. Dünkü maçta bir de gol atan futbolcunun sözleşmesini fesh ettiği haberleri gündeme bomba gibi düşerken, Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

AYİTE İLE PROBLEMİMİZ YOK

Ayite'nin Samsunspor ile sözleşmesinin devam ettiğini belirten Zeren, Samsun Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Ayite ile en son dün akşam saat 23.00'de konuştum. Kendisini maçtaki güzel oyunu ve golü nedeniyle tebrik ettim. Ayite de teşekkürlerini iletirken her şeyin daha güzel olacağını vurguladı. Oyuncumuzla problemimiz bulunmuyor. Bu iddialar nasıl ortaya atılıyor anlamıyorum. Böyle bir şey söz konusu değil" dedi.

Haber: Ali BİROL
https://www.samsungazetesi.com/m/samsunspor/samsunspor-da-ayite-gitti-mi-zeren-den-aciklama-h931412.html

Barış555

trt nin pogam yapımcılarından biri cıkmış gecenn 1 ınde tweet atmış ayıte fesıh ettı dıye.
adam alanyada ailesının yanında fesıh etmedım dıye haber gönderdi.

Sadece Samsunspor

Kolpa basin devam ediyor takimi karistirmaya. Gazete lobisinide yikacagiz insallah. Birligimiz bozulmasin yeter ki her seyin ustesinden geliriz.

samsunum

Alıntı yapılan: Barış555 - 28 Ocak 2018, 11:35:40
trt nin pogam yapımcılarından biri cıkmış gecenn 1 ınde tweet atmış ayıte fesıh ettı dıye.
adam alanyada ailesının yanında fesıh etmedım dıye haber gönderdi.

Haber nerden göndermiş.
https://www.sporaksiyon.com.tr/ayite-samsunspordan-kacti-mimenajerinden-flas-aciklama.html
Eger bu haber de balon çıkarsa bu kez cok saglam soverim basına

Barış555

Alıntı yapılan: samsunum - 28 Ocak 2018, 18:02:23
Haber nerden göndermiş.
https://www.sporaksiyon.com.tr/ayite-samsunspordan-kacti-mimenajerinden-flas-aciklama.html
Eger bu haber de balon çıkarsa bu kez cok saglam soverim basına

kardeşim bunlar çakma basın akredıtesı olmayan bıreysel 3 5 e sıte acıp kendı reklamlarını yaparlar mılletde kanıp bunlkarı habercı dıye takıp eder.
Fark edılırse haberın ıcerıgınde ıddıa edıldı gecıyor nerde somut haber ancak iddia edıldı.

orucreis

Eger kone ile anlasip tahta acilirsa imza asamasina gelmeden ayiteyi yollarlar gibi geliyo bana onun icinde onceden ayak bacak yapip suyu bulandiriyorlar kanaatindeyim

sadece55

Kone gelecekse Ayite,Samaras,Kone üçlüsü bence daha etkili olur. Bizim Chibuike ve Angan dan kurtulmamız daha hayırlısı olur kesinlikle.

Kaya

Muhammet Beşir ile başlanmalı gerekli görülürse bu kabilesi bozuk da 15 dakika felan oynatılmalı.

celebi

Ayite bu değildi yaw  ???