7-Georgios Samaras

Başlatan Kaya, 09 Ağustos 2017, 02:07:06

« önceki - sonraki »

binikalamadım

sadece55

225 bin euro alıyormuş bizim Bro

ata55

fasulye sırığı. lanet olsun la sana. nasılda sevinmiştik.

özkan

son kupa maçındada oyundan çıkarken alpayın elini terslemişti.

eprianu

İnşallah yanlıştır ama geçenlerde yıllık 220 Bin € alacağını duydum.
Adam gibi iki tane zenci alınırdı o paraya. Dediğim gibi İnşallah yalandır.

Sadece Samsunspor

Dogru haber. Kone 250bin istedi diye almadilar Samaras danasina 220 verdiler. He bu transfer Alpay in ben kefilim demesinden dolayi olmustur o ayri.

sadece55

iyi Basmışlar bize  :D :D

Barış555

samaras ile maç başı anlaşılmış buyuk ıhtımal alpay gıttı samarasın sözleşmesi fesıh edılebılır

Sadece Samsunspor

Lan yoksa sende mi Alpay gitsin diye oynamiyordun :D saka bi yana eger parasi garanti para degilse fesh edilsin. Ama para garantiyse yani mecbur yatirilcaksa kal kenarda belki sut cekmeyi falan ogretirsin idmanlarda

sadece55

Samaras 225 bin euro alacak arkadaşlar onun kaçarı yok Allahtan 1+1 yıllık ta gönderme şansımız mevcut.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Barış555 - 27 Eylül 2017, 09:00:04
samaras ile maç başı anlaşılmış buyuk ıhtımal alpay gıttı samarasın sözleşmesi fesıh edılebılır

O garanti ücretinin yanında bir de maç başı vardır ;) Adam gelirken bu lig için bir isim olduğunu biliyordu. Öyle sadece maç başına gelecek adam değildi.

Raqua55

Yeni Gelen hocayla birlikte belki kondisyon açısından kendini toparlar sa faydalanabiliriz.Ne bileyim adamın kariyeri ortada benimkiside umut işte

Burak

Storede forması mevcut :)

özkan

Oynatılmayacağı maç öncesi kendine bildirilmiş yada başka bir sıkıntı vardı herhalde alt tumanını hiç çıkarmadı ısınmadı bile.

Shane_Falco

Açıkcası Rize maçında top ayağına gelince farkını yer yer gösterdiğini düşünüyorum. İlerleyen haftalarda daha iyi olacaktır. Fakat kondüsyonu hala 90 dakika çıkarabilecek durumda değil.