30- Kenan KARIŞIK

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:09:54

« önceki - sonraki »

sadece55

Ligin tecrübeli isimlerinden.Bu alternatifsiz kadroda ihtiyacımız olan isimlerden.

sadece55

Ben kenanın oyun kurmasını çok beğendim ancak malesef savunma yönünden zayıf kalmakta.

Karabudun

Dün  lüzumsuz bir hareketle lüzumsuz bir kart yedi. İçinde bulunduğumuz vaziyetin farkında değil.

mehmet yılmaz

Benim için hayal kırıklıklarından birisi. Ne yapıyor, ne oynuyor belli değil. Yanlış bir tercihmiş gibi duruyor.

GurbetciFanatik

Frikik orta ve kornerlerini bugün görünce acaba dedim Mustafa Sevgiye antremanda  özeniyormu ney.

orucreis

M.sevgi gitti duran toplardan sen geldin kac tane orta actiysan disari yada alakasiz yere gitti heleki frikik o sekilde ben bile disari atardim

eprianu

İş ahlakı denen bir şey var. Gelmişsin 30 yaşına, orta yapmayı bilmiyorsun.
İnsan azıcık gayret eder, çalışır. Ayıp ya, kaç topu harcadın. Beceremiyorsanız bırakın kardeşim bu işi.

celebi

İnan olsun perşembe halı saha maçı yaptım ben bile bu yaşımda adrese teslim orta kesiyorum halı saha büyük 8 e8 oynanan  bir yerdiayıptır be kardeşim

GurbetciFanatik

Orta ve frikiklerin adami Brands normalde oda 20 dk cikarildi. Yoksa bu adamin gereksiz aptalca ortalrina kalmazdik sanirim. Çaliş biraz

55.hakan

Mustafa Sevgi'den kurtulduk derken...

sadece55

Kenan dün çok kötüydü. Bolu maçına kendini toparlaması gerek.

korayxyz

Bal yapmaz arı. Tek kelimeyle faydasız.

özkan

SametYılmaz55

Mustafa Kayabaşı vardı bir zamanlar,onun ruh ikizi resmen :( Biraz vizyon sahibi olan adamlar yönetse şu takımı Samsun sınırına sokmazlar bunu.Basimiza bela ettiler mi desem sağlam caktilar mı desem ne desem bilemedim :-X

GurbetciFanatik

Caner le Gökay bu Takimi neden alindi.
Ndiaya nin yerine oynatsin Caneri.
Kenanin yerine oynatsin Gökayi.