99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

cakir55

##kdc##

AS
DEYİL olmaz, DEĞİL olur.
Ama Eldin iyi bir oyuncu hem de takımındaki en profesyonel oyunculardan biri.

cakir55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 05 Şubat 2014, 13:07:05
AS
DEYİL olmaz, DEĞİL olur.
Ama Eldin iyi bir oyuncu hem de takımındaki en profesyonel oyunculardan biri.
bir arkadaş geliyor öyle söylüyor ya her maç sonrası onun taklidini yaptım . ;D

lato

Bence Adiloviç kumaşının kalitesini attığı paslar ve gollerle gösterdi. Kanatlar ve göbekteki adamlar görevini yaparsa Adil'i hiç bir defans durduramaz bu ligde. Bazen bakıyorsun adam mecburiyetten kanatlara gidiyor, orta sahaya gelip rakibe basıyor. Bunları yapmak bu adamın görevi olmaktan bir çıksa o zaman herkesin kafası rahatlardı.

SametYılmaz55

Kalparinhoya 5 beden fazla bir oyuncu

cakir55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 04 Şubat 2014, 08:39:03düştüm bile takımı frenliyor gördüğünüz gibi  ne sürat var ne güç var ne adam eksiltme var  her maç canlı izliyorum bu adamı abartmayın lütfen isterse 30 gol atsın günümüz futbolunun oyuncusu deyil

Alıntı yapılan: cezayir55 - 19 Ocak 2014, 20:21:50bu adam hikaye bugün çıplak gözle tekrar izledim bizim aradığımız oyuncu deyil zenke bile bundan çok faydalıydı

Alıntı yapılan: cezayir55 - 08 Aralık 2013, 14:35:27arkadaşlar tekrar yazıyorum ama dün maçta çıplak gözle tekrar baktım bu adamı çok büyütüyorsunuz isterse her maç  2gol atsın önemli deyil güçlü deyil ve çok ağır adamda geçemiyor birde ordudaki subasiçe bak farkı gör  ayrıca ekigho bile bundan daha iyi kafa toplarına çıkıyor kusura bakmayın ama bu oyuncu  aradığımız oyuncu deyil ilerleyen haftalarda çok dah iyi anlayacaksınız

Alıntı yapılan: cezayir55 - 05 Aralık 2013, 08:33:22ben hiç beğenmiyorum golcülüğü dışında ileride top tutamıyor,çok ağır boyuna göre havadan çok etkilide deyil özellikle deplasmanlarda bizi on kişi oynatıyor izleyin mersin maçını göreceksiniz

kalparin futbol bilgisi senden fazla

FaTiH_HaN

Canberk ve Ahmet Burak daha çok bindirme yapmalı maç içinde 5'er tane orta kesseler sıfıra inip illaki bi tanesini yazar ama adam kanatlara kaçıyor orta sahaya geliyor pozisyona sokamıyoruz

amisos5506

adaşım sana katılıyorum.hiç bir şey yapmasa ileride top tutuyor.rakip takımın çıkmasını zorlaştırıyor.özellikle içeride ekigho musa sinan ve adiloviç beraber denenmeli diye düşünüyorum.adam rakip kornerlerde top çıkarıyor.orta sahaya geliyor ileride kafaya çıkıyor peki bu adama sağlı sollu çalışabiliyor muyuz ya da yakınına bir adam gelip bu adamın indirdiklerini kaleye basabiliyor mu?bence faydalı bir topçu.gollere devam edecektir.

mehmet yılmaz

Kalpar oyuna onu çok geç aldı. Son 20 dakikada oyuna girdi. O girene kadar bir sürü yan top kesen takım yine ona pas atamadı. En sonunda bir ara pasını buldu ve işi bitirdi.  >l< >l<

Tebrikler Eldin, doğum gününmüş, kutlu olsun...

özkan

Adiloviç bu işte ya,koy bolu maçında sağa ekighoyu sola umarı ileri bunu al eline çekirdeğini mısırını çatır çatır golleri izle rahatına bak Kalparinho  ;)

orucreis

Sir kalpar inşallah saçma bi kadro çıkarıpta seni yedek oynatmaz.Ads maçında ilk yarı çatır çatır orta geldi santrafor yok umarım öyle olmaz yoksa  :x((

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsunspor'un forvet oyuncusu Eldin Adiloviç'e uçakta sürpriz yaş günü yapıldı.

Adana Demirspor maçı sonrası uçakla Samsun'a gelen Samsunspor kafilesi havada yaş günü yaptı. 27 yaşına basan forvet oyuncusu Eldin Adiloviç'e takım arkadaşları uçakta sürpriz yaş günü hazırladı. Uçakta yaş pastayı karşısında gören Adiloviç, çok şaşırdı. Alkışları arasında küçük pastadan tadarak Adiloviç, mutluluğunu arkadaşlarıyla paylaştı. Takım kaptanı Adanan Güngör ise Adiloviç'e minik ayıcık hediye etti.

Arkadaşlarına teşekkür eden Adiloviç, "Çok şaşırdım. Samsunspor'da yaş günleri hiç unutulmuyor. Benim de unutulmayacağımı biliyordum ama uçakta yapılacağı hiç aklama gelmezdi. Bu anı hiç unutmayacağım. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi. - Samsun

http://haberler.com/adilovic-e-ucakta-yas-gunu-5653206-haberi/

atalanta8

hocamızın sistemle felan alakası olmadığı için adiloviçi kullanamıyor. hocaya rağmen elinden geleni yapıyor.

GençKozluklu

Kalpar da artık Adil den yararlanmasını öğrenmeye başladı. İki pozisyona girdi ve tek vuruşlarla golleri yaptı   :--*

amisos5506

bu adama kanatlardan çalışınca leblebi gibi gol atabileceği bu maçla belli oldu bence.kalpar da anladı.