99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

Dartagnan

dur bakalım cezayir55 ne zaman düşecek :)

##kdc##

Kaç haftadır kalenin tam arasına atamıyorsun topları be oğlum  :(

beşnumara

Galpar seni niye kiskandigi belli. Takma sen:D Çalışmaya devam kusmek bırakmak yok.

GökhanÇağlar

Oyunun bu adamın üstüne kurulması lazım ama adama top gelmediğinden bazen kanat oyuncusu gibi oynuyor. En kısa zamanda gollere başlamalı.

cezayir55

04 Şubat 2014, 08:39:03 #229 Son düzenlenme: 04 Şubat 2014, 08:42:58 cezayir55
Alıntı yapılan: Dartagnan - 03 Şubat 2014, 11:03:56
dur bakalım cezayir55 ne zaman düşecek :)
düştüm bile takımı frenliyor gördüğünüz gibi  ne sürat var ne güç var ne adam eksiltme var  her maç canlı izliyorum bu adamı abartmayın lütfen isterse 30 gol atsın günümüz futbolunun oyuncusu deyil

Shane_Falco

Alıntı yapılan: cezayir55 - 04 Şubat 2014, 08:39:03
düştüm bile takımı frenliyor gördüğünüz gibi  ne sürat var ne güç var ne adam eksiltme var  her maç canlı izliyorum bu adamı abartmayın lütfen isterse 30 gol atsın günümüz futbolunun oyuncusu deyil

Zaten bizde günümüz futbolunu oynamıyoruz ki :)

Dartagnan

Alıntı yapılan: cezayir55 - 04 Şubat 2014, 08:39:03
düştüm bile takımı frenliyor gördüğünüz gibi  ne sürat var ne güç var ne adam eksiltme var  her maç canlı izliyorum bu adamı abartmayın lütfen isterse 30 gol atsın günümüz futbolunun oyuncusu deyil

gec kaldin ama

##kdc##

Mersin ile İBB maçında birebirde adam geçip asist yapan adam bu değil miydi ben mi öyle hatırlıyorum  :)

brigand

Adamdaki kumaş iyi. Oyunu da biliyor. Ama o kadar doğaçlama oynuyoruz ki o da bilmiyor ne yapacağını. Koy Ankara'ya bak o zaman tırt mı değil mi? O gelirken hep kafamızda sağda Ekigho veya Musa Sinan solda Umar oynar iki hızlı kanatı ortasaha besler onlarda Adilovic'i oynatır diye kurduk. Ama dediğim gibi ortaya karışık oynuyoruz. Bu böyle sürdükçe oyun ne zaman ona denk gelirse o zaman yazar.

özkan

bu adamı kurutan olmayan taktiğimiz,şu adam ankarasporda olsun sağdan soldan ortalarla beslensinde matbaa makinaları gibi şakır şakır yazmıyormu golleri  ;)

Atakumlu

Bu adam bizim takıma baktığımızda ortalamanın kesinlikle üstünde bir oyuncu ama biz kullanamıyoruz ...

cany

twitterda da var biri böyle sürekli adiloviç'i kötülüyo ne iş anlamadım. napalım kimi oynayacak başka yerine? ilk geldiğinde yapmadı mı katkı, herkes çok beğeniyodu. son 2-3 maçtır etkili değil o kabul

beşnumara

Galparin düşüncelerine ters bir yapısı var. Malesef takıma da skora da yansıyor bu durum.

Ellibeş Numara

Kanatlardan etkili olmadığımız sürece, adiloviç bu takımda iş yapmaz. Daha doğrusu kalpar'ın şuanki oyun anlayışında adil'in yeri yok..

sadece55

Adilovic geçen seneki hucum gücü yüksek takımda çok iş yapardı.Dimitrov ve Abdülkadir ile gayet etkili olabilirdi.Ama bu sene ki kadro yapısına pek uygun bir isim değil malesef...