PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

Karabudun

Alıntı yapılan: NeverMind - 29 Temmuz 2015, 14:25:52

Aslı var mı bunun? Hani şaşırdığım için falan sormuyorum, soygunun aslı pek bir gecikmişti o bakımdan.

Furkan

Tribün dergi de sitesinde yazmış yüksek ihtimalle aslı var. Olmaması için hiçbir sebep yoktu zaten. İlk yılında yaklaşık 1.5 milyon tane! satan bir ürün demek ki beğeniliyor. Neden yaslamaya devam etmesinler ki, hakediyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

eprianu

Kaba bir hesap yaparsak 1.5 Milyon x 5 TL = 7.5 Milyon yapar.
Tek seferde eski para ile 7.5 Trilyon güzel para  8)

SametYılmaz55

Gözlerini toprak doyursun ne diyeyim.Yıllık kart ücreti,her bilet için hizmet bedeli,1.5 milyona yakın da müşteri mis gibi valla.Biz vergimizi ödeyelim,bagkuru yatıralim,dükkan kirası verelim,kenara bir şeyler atalım diye 3 kurusa kırk takla atalım adamlar da sevdamiz üzerinden cebimizdeki 3 kurusa göz diksin

muzaffer4

""Passolig kartların E bilet Kullanım süresi kartın alındığı tarihten itibaren 1 yıldır.""

2015 Mart ayinda passolig aldim diyelim 2016 marta kadar gecerli degil mi ben sezonlik biliyordum bu bir nebze rahatlatti

551

Sevdanız için takımı yalnız bırakmamak için bilet başına 5 TL daha verirsiniz yahu ne olacak.

Ayberk

5 lirayı Samsunspor'a vermiyoruz yalnız. Bu da sevda olmuyor haliyle. Zaten milletin dayanamayacağını bildiklerinden geçir babam geçir! 5 lira birşey değil tabii ki ama neye istinaden veriyoruz, kime veriyoruz bu paraları?

muzaffer4

Agustosta karar cikacakti ne oldu haber varmi?

mehmet yılmaz

Bir yıl boyunca final maçı da dahil direndim. Seçim sonrası bu aptalca uygulama kalkar diye ümit ettim ama bir gelişme yok. Ben üstüme düşeni yaptığımı düşünüyorum ve büyük ihtimalle bu lanet kartı alıp, maçlara gideceğim artık.

celebi

ali ihsan

Galiba bende  8)

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 18 Ağustos 2015, 14:06:33
Bir yıl boyunca final maçı da dahil direndim. Seçim sonrası bu aptalca uygulama kalkar diye ümit ettim ama bir gelişme yok. Ben üstüme düşeni yaptığımı düşünüyorum ve büyük ihtimalle bu lanet kartı alıp, maçlara gideceğim artık.

korayxyz

Alıntı yapılan: 551 - 30 Temmuz 2015, 19:25:43
Sevdanız için takımı yalnız bırakmamak için bilet başına 5 TL daha verirsiniz yahu ne olacak.

İnsanların zoruna giden 5 lira değil. Eşkıya gibi zorla, iktidar yandaşlarını zengin etmek için cebimizden paramızı almaları. Hiçbir şey üretmeyen, emek vermeyen, para dışında düşündüğü hiçbir şey olmayan bu sistemin, tertemiz duygularla, çıkarsız ve samimiyetle takımının yanında olmaya çalışan çocukları soymasıdır zoruma giden. Allah hepsinin belasını versin !

Ekrem

yarın gidip gişeden başvuru yapacağım . fotoğraf falan gerekiyor mu ?

cany

Alıntı yapılan: Ekrem - 18 Ağustos 2015, 23:42:25yarın gidip gişeden başvuru yapacağım . fotoğraf falan gerekiyor mu ?
Sadece kimliği göstermek yetiyo, fotoğrafa gerek yok
Ben de kalkar diye bekledim ama dün aldım en sonunda. İptal olacağı falan yok bunun napalım :(

mehmet yılmaz

Can, passolig için ne yaptın? Gişeler açık mı sürekli?
Bir de aynı anda kombine de alabiliyor muyuz? Yoksa sadece passolig girişi mi oluyor?