Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

jean

durum ıyı gıdıyor aksılık cıkmaz umarım

germencisse

sbk bu sezona bomba gibi girecek..

yönetici

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Temmuz 2009, 21:56:46
Samsun Basketbol Kulübü, yaptığı ve yapacağı transferler, kadro yapısı, sezon maçları ve bu seneye has ve şehrimizde ilk kez basketbol sahasında Avrupa Kupaları maçları konuları dışındaki şahsi veya genel tartışmalarımızı bir kenara bırakalım arkadaşlar. İlla ki bu tartışmaya devam edeceğiz diyorsak bunu özel mesaj kanalıyla halletmemizi tüm www.samsunspor.biz üyeleri adına sizlerden rica ediyoruz.

Revenge

Önce yapılan Transferleri Bomba olarak nitelendiren yerel basına katılmadığımı belirterek başlamak istiyorum.
  Bomba değil çünkü, aslında hiçde fena bir oyuncu olmayan İlsu DARICIOĞLU, geçen yıl guard mevkiinin zirvesine çıkan Julie'nin yerini tutabilirmi tereddütlerim var.
  Bomba değil Çünkü, Geçmişi başarılarla dolu olmasına rağmen bugün artık basketbol yaşamının son demlerini yaşayan,bir basketbol yıldızından ziyada mankenleri andıran,''ilginç tercihleriyle'' dikkat çeken  Gülşah AKKAYA,bu güzellik,bu endam,bu çekicilik ile çoklarının kalbini çalıp rüyalarını süsler belki ama ,SBK' ya ne kadar faydalı olur(mu) tereddütlerim var.
  Bomba değil çünkü, ben hernekadar iyi oyuncu olduğunu düşensem de ,Tuğçe CANBAZ,acaba bomba transfer diye nitelendirilebilir mi bilmiyorum?
  Yabancı Bulgar oyuncu ise hep beraber seyredip göreceğiz bomba mı değil mi.
Haa tabi denilebilir ki,Kardeşim daha düne kadar bu klüp kapanacak mı kapanmayacak mı tartışmaları yapılıyordu, şimdi bu kadar transfer yapımış daha ne istiyorsun? Valla böyle diyene de diyecek bir lafım olmaz. Haklıdırlar.
Haaa bu arada affınıza sığınarak biraz kişisel....
Bu forumda memleketi Samsun'dan uzakta olup da kalbi Samsun için Samsunspor için atan arkadaşlar var.Artık bende onlar orasına katılıyorum. Bizde artık iki yıllığına da olsa Memlekete Eyvallah deyip gurbete çıkyoruz. Hemde nereye... Ardahan'a 

Jnr.Serkan

julie geri dönmek istiyormuş.dönmesi faydalı olur

celebi

valla işin açıkcası büyük bir merakla bekliyoruz samsun basketin yenilenen takımını ve avrupa serüvenini Allah mahçup etmesin.

beşnumara

geçen sezon sbknın narin kızı ilkay ceyhanla anlaşmış

pisaloji

Alıntı yapılan: samsunspor_5555 - 29 Temmuz 2009, 11:47:18
julie geri dönmek istiyormuş.dönmesi faydalı olur

Geri dönmesinde bir fayda olmaz. SBK için daha uzun oyunculara ihtiyaç var şuanda , avrupa arenasında Julie ile bi yere gidemeyiz. Julie ile sadece Türkiy'de bişeyler yapabilirsin, tamamen show oyuncusu :) Daha iyisi alınacak 1 tane yabancı daha..

beşnumara

Alıntı yapılan: pisaloji - 29 Temmuz 2009, 17:38:39
Geri dönmesinde bir fayda olmaz. SBK için daha uzun oyunculara ihtiyaç var şuanda , avrupa arenasında Julie ile bi yere gidemeyiz. Julie ile sadece Türkiy'de bişeyler yapabilirsin, tamamen show oyuncusu :) Daha iyisi alınacak 1 tane yabancı daha..
benm bildiğim takıma 4 yabancı daha alacaklar.bu alacakları 4 yabancıların arasında julienin pozisyonunda(guard) oynayan oyuncu gelirse belki bir şeyler olabilir ama o pozisyonda yerli oyuncu yok..haa ışıl alben var onun da bence julieden farkı yok.hem gelmez hem de bir gsli olarak bizim taraftar istemez. ee ilsu ile de olmaz :D bakalım neler olacak.transferleri bekleyeceğiz

pisaloji

Uzun boylu bi guard alınıcak benim de bildiğim kadarıyla. Sanırım Bulgaristanlı olucak o da..

CurvaSudSamsunspor

allah bizi futboldaki sivasspora benzzetmesin avrupada...

beşnumara

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 29 Temmuz 2009, 18:08:57
allah bizi futboldaki sivasspora benzzetmesin avrupada...
futbolda 5-0 yenilirsin diikkat çeker ama basketbolda avrupada 30 sayı fark o kadar da dikkat  çekmez kardeşim ;)

cem

Alıntı yapılan: beşnumara - 29 Temmuz 2009, 17:02:35
geçen sezon sbknın narin kızı ilkay ceyhanla anlaşmış
cehennemin dibine kadar yolu var....

jean

anlamadıgım sıfırdan takım yenılıyorlar gecen yıoldan kımseyle anlasmaya calısmıyorlar

KocumVolkan

valla bizimkileri pek takip etmiyorum ama.. bu kadroyu korumayıp baştna kurmaları.. sivassporu hatırlatıyor bana.. inşallah bizleri utandırmazlar allah yardımcıları olur.. bu arada bizim tahtaya da el atsaya sbk nın para babaları.. 3-5 kuruş çok değil :D