Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

beşnumara

benm açımdan zaten sıkıntı yok da neden vurkaç yani onu soruyorum ben.bir şey yazılıyorsa arkasında durun

cem and naz55

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Temmuz 2009, 18:54:57
benm açımdan zaten sıkıntı yok da neden vurkaç yani onu soruyorum ben.bir şey yazılıyorsa arkasında durun
kusura bakma paşam ya...sana hiç çekmemişizsen işin senle olan bölümüyle muhattap ol o zaman kimsenin avukatı değilsin galiba...

Sioux

cemannaZ
ben değilim kendimi biliyorumda öbürlerini bilmiyorum kimmiş bu çomak sokan üyeler, yazmazsan bir sürü kişiye iftiria atmış olursun. bide bu kankırmızı ne ayaksın sen, tek mesajın var. maşallah samsunsporlu olduğun çok belli. abi, baba muabbeti.

berusa55

AlıntıSBK'da görev dağılımı yapıldı!

06 Temmuz 2009 / 13:42

SBK'da yapılan kongrenin ardından oluşturulan yeni yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.

Mustafa BİLİK/ Haberexen.com

Geçtiğimiz hafta yapılan Olağanüstü kongrede Hüseyin Tayinci Başkanlığı'nda oluşturulan Samsun Basketbol Kulübü'nde (SBK) yeni yönetimde görev dağılımı yapıldı. SBK Kulüp binasında basın toplantısı düzenleyen SBK Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Hakan Yavuz, yeni yönetimde gerçekleşen görev dağılımını kamuoyuna duyurdu.

Buna göre görev dağılımları şu şekilde;

Başkan Hüseyin Tayinci
İdari İşlerden Sorumlu Başkan Vekili Mustafa Türkoğlu
Mali İşlerden Sorumlu Başkan Vekili Taner Çanakçı
Genel sekreter Saffet Arslan
Mali Sekreter Önder Fatih Şenol - Sebahattin Memu
Basın ve Halkla İlişkiler sorumlusu Hakan Yavuz
Salon Tesisler Sorumlusu Soner Şevket Göksel
Protokol Sorumlusu Murat Özdemir - İbrahim Yaman
Dış İlişkiler Sorumlusu Aydın Adıyaman
Alt Yapı sorumlusu Hüseyin Tuncer
İstanbul Temsilcisi Murat Güvenkaya - Kayhan Tuncel
Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Altan Sökmen
Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Öztürk
Yönetim Kurulu Üyesi Remzi Kaya

'SAMSUN'UN BİR MARKASI DAHA VAR'

Samsun Basketbol Kulübü (SBK) Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Hakan Yavuz, SBK'nın Avrupa'nın en iyi 3 takımından biri olmayı hedeflediğini söyleyerek, 2009-2010 sezonu için Samsunluların SBK'ya inanmalarını istediklerini belirtti.

Hakan Yavuz; "Samsun'un artık bir markası daha vardır. Bu da SBK'dır. Biz bunu kabul ettik Samsunlularında bu markayı kabul etmesini istiyoruz. SBK yoluna devam edecektir. Ümit ediyoruz ki Samsun'u Avrupa'da da en iyi şekilde temsil edecektir. Tabi bu da maddi güç meselesi. Hepimiz bu takıma sahip çıkarsak bu takım da Samsun'u en güzel şekilde temsil edecektir. Hedefimiz Avrupa'da en iyi 3 takımından birisi olmaktır. Önümüzdeki süreçte takım hocamız ve oyuncularımızda netleşecek. Transfer çalışmalarımız da sürüyor" şeklinde konuştu.

Cantuğ Keskindemir İle de yarın transfer komitesinin masaya oturacağını belirten Yavuz;" Cantuğ hoca SBK'nın olmazsa olmazıdır. Onunla yapılacak görüşmemizde olumlu sonuçlanacaktır. Çünkü kendisi ile çalışmayı çok arzu ediyoruz" dedi.

Kaynakk: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=13570

cem and naz55

Alıntı yapılan: cany - 06 Temmuz 2009, 18:08:43
facebook'tan mesaj geldi 1-2 gün önce, yeni takım deyip duruyodu yazıda....oyuncuların çoğu gitti mi...?
evet herşey sıfırdan başlıyor biz sponsoru zamanında halledebilseydik kimlerle anlaşmıştık kimlerle ah...?? ama yinede çok geç değil,heran herşey olabilir ..

berusa55

AlıntıSBK Keskindemir ile masaya oturuyor

08 Temmuz 2009 / 14:00

SBK Yönetim Kurulunda yapılan görev dağılımının ardından transfer komitesi bugün Cantuğ Keskindemir ile masaya oturacak.
Mustafa BİLİK/ Haberexen.com

SBK Yönetim Kurulu'nda yapılan görev dağılımının ardından Başkan Hüseyin Tayinci, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Vekili Taner Çanakçı, İdari İşlerden Sorumlu Başkan Vekili Mustafa Türkoğlu, Protokol Sorumlusu Murat Özdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Öztürk'ten oluşan Transfer komitesi bugün saat 14:30'da Cantuğ Keskindemir ile masaya oturacak.

Cantuğ Hoca'nın Samsun Bayan Basketbol Takımı'nın başına geçmesine kesin gözü ile bakılırken diğer bir ayrıntı da Cantuğ hocanın geçmiş sezondan hala kulüpten alacağının bulunması.

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=13672

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

herkes alacaklı samsundan zaten?

Sioux

buhaberexen ne iş ya, bir tane samsunspor haberi yok, paso sbk. beyaz evden reklam aldı diyemi yapıyor bunu? bir de cemannaz cevap bekliyorum, kimmiş bu üyeler?

berusa55

08 Temmuz 2009, 17:25:25 #83 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2009, 17:28:01 berusa55
AlıntıKeskindemir ile anlaşmaya varıldı !

08 Temmuz 2009 / 17:20

Transfer komitesi Cantuğ Keskindemir ile anlaştı.

Başkan Hüseyin Tayinci, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Vekili Taner Çanakçı, İdari İşlerden Sorumlu Başkan Vekili Mustafa Türkoğlu, Protokol Sorumlusu Murat Özdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Öztürk'ten oluşan Transfer komitesi Cantuğ Keskindemir ile anlaşmaya vardı.

Cantuğ Keskindemir ile birlikte teknik ekipte Samsun Bayan Basketbol Takımı'nın başında kalıyor.

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=13692

Akyol

Değişen ne oldu hocanın istediği şartlar oluştu mu, bütçe 900 bin liraydı istediği transferler yapıldı mı? İnşallah herşey iyi olur yoksa sonu büyük hüsran  :(

cem and naz55

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 08 Temmuz 2009, 16:43:56
buhaberexen ne iş ya, bir tane samsunspor haberi yok, paso sbk. beyaz evden reklam aldı diyemi yapıyor bunu? bir de cemannaz cevap bekliyorum, kimmiş bu üyeler?
haberexn neden samsunsporla ilgili yazmıyor bilmiyorum...benle ilgisi yok bunuda benim başıma yıkmayın :) herkes kendinden sorumlu herkes işine baksın herkes kendini biliyor....

salon55

arkadaşlar hemen reklama bağlamayın neden yapılmadığını samsunsporla ilgilenen kulübün basın bölümüne sormak lazım .samsunun her takımı bizim arkadaşlar tabiki öncelik samsunsporun

jean

hedef yarı fınal denılıyor avrupada umarım bunca gecen zamana ragmen basarılı kadro kurulur

Akyol

Hangi Avrupa'da gidilemiyordu hani avrupa'ya ben mi yanlış hatırlıyorum :-\

cem and naz55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 09 Temmuz 2009, 18:05:01
Hangi Avrupa'da gidilemiyordu hani avrupa'ya ben mi yanlış hatırlıyorum :-\
avrupaya gidiyoruz:) açıklamalara göre hedef avrupanın en iyi 3 takımından biri olarak açıklandı...bu hedefe varmak için iyi kadro lazım bunu o açıklamayı yapan sbklı yöneticileride biliyor demekki iyi bir takım kurma yolundalar...bekleyip görecez...