Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Ant55 - 30 Haziran 2009, 03:59:16
Arkadaşım varsa yazacakların açık açık yaz ama önce yazılanları doğru oku. Kendi adıma söyleyeyim Hüseyin Tayinci'nin devam edeceğini biliyordum. (Tahmin ediyordum değil biliyordum!) Devam etmesini istemiyor muyum? Tabiki hayır, öyle anlamak isteyen de öyle anlasın umrumda da değil. Diyorum ki, artık bu bırakırım, kapatırım söylemlerine kimse inanmıyor, bu kadar zor şartlarda helal olsun aslanlar gibi başarılı bir sezon geçirdik, bu sene de başarılı olursak Hüseyin Tayinci takıma yardım edin, destek olun, durum kötü derse nasıl olsa gidiyor bir şekilde, bırakmazlar demezler mi? SBK ya laf söyletmeyenler, yapılan her eleştiriyi SBK yı istemiyor diye ANLAMAK İSTEYENLER arada Samsunspor la ilgili yazıları ve eleştirileri de okusunlar. Şimdi ben ikisini de takip ediyorum diyeceksin  ;) O zaman SBK ile ilgili her eleştiriye bu kadar alınganlık  niye?
haklısın kardeşim.ya yazılan yorumlar sonuna kadar okunmuyor yada anlamak istediği gibi anlıyor herkes.tabi ki samsun adının geçtiği her faaliyet bizi gururlandırır.zaten kimse de sbk kapansın sahipsiz kalsın demiyor.ama ortada bir hasta var.ya bu hastaya doktor olacaksın iyileştirmek için,ya da bırakacaksın ölmesi için.ama hastaya sahip çıkma adına,benim bu hastayı iyileştirmeye maddi gücüm yetmiyor deyip te,hergün ağlayarak o hastanın moralini bozmak ta bir nevi hastayı ölümüne terketmektir.yani kısacası ya tüm imkanlarınla varsın ya da yoksun.ona göre de başka alternatifler çıkar belki

Akyol

Bu takımın gerçek sahipleri 2.ligden bugüne destekleyen SAMSUN aşığı taraftarlardır.Sbk'nın ligde fırtına estirmesinin, şehri arkasına almasının yegane sebebi yine taraftardır.Hüseyin Tayinci, Cantuğ Hoca ve ekibi muhakkak ki büyük emek sarfettiler ama gördük ki para,pul olmayınca herkes ceketi alıp adios diyebiliyor. Peki şimdi soruyorum bu takım avrupa'ya gidemiyor, oyuncuları da gitti nasıl bir yaplanma düşünülüyor SBK'da? Yoksa işleri düşünce muhteşem, işleri bitince tukaka taraftara mı güveniyorlar yine. Olay fenerrum olayı falan değil bir gidip bir gelen yönetim anlayışından artık herkes bıktı usandı ya adam gibi ağlamadan görevleri başında olsunlar ya da alıp ceketlerini gitsinler. Bazı şeyler kutsaldır, dile sakız edilmez!

beşnumara

benm düşüncem sbk zaten bütün oyuncuları gönderecekti sadece erlanaya teklifte bulunacaklardı onu da tutabileceklerini düşünmüyordum düşünmüyyorum da.sbkyı sbk yapan üç ana unsur: taraftar,cantuğ hoca ve hüseyin tayıncı. bunların hepsi birbirinden önemli ama taraftar olayı bir başka.bunun örneğini geçen sezon gördük.cantuğ hoca ve h.tayıncı maçlarda vardı ama örneğin botaş,fener, bjk,gs,mersin maçlarını taraftar aldırmıştır..bu maçlarda başkan ve hocanın olması yeterli değildi belki ama devreye taraftar girince bu maçlar alındı diye düşünüyorum.önümüzdei sezon için takımını destekleyen taraftar yani şirinler desteğini çekti diye biliyorum fenerium olayından sonra.hala da bir açıklama gelmedi tayıncı tarafından.onun için bu sezon nasıl kadro kurarlar ne yaparlar ne ederler taraftarsız bilemiyorum.daha doğrusu fenerium mağazasına gönderilen çelenke hepimiz yani sadece samsunsporlular olarak tepki gösterdik ve bundan sonra sbk takip edilir mi,sbk'ya destek verilir mi bilmem.bakalım taraftar desteği olmayacağını düşündüğüm sbk bu sene neler yapacak.Yoksa tayıncı çıkıp hata ettim diye özür dileyecek mi?

cem and naz55

30 Haziran 2009, 19:02:49 #63 Son düzenlenme: 30 Haziran 2009, 19:06:47 cem and naz55
benim yazımdan alınacak kişiler alınmamış ortada yoklar alınmayacak kişiler dalmış olaya nedeyeyim isteyen istediği gibi yorum yapsın ama ben bana tepki veren 2 kişiye değildi tepkim zaten onlarda kendilerini iyi biliyorlar bu arkadaşlar neden alındı anlamadım o bahsettim kişiler yazmıyor burda artık zaten merak etme neyse uzatmaya gerek yok bence..

misafir

Cem and naz o bahsettigin bu sitede yazanlar kimlerdir daha acik olurmusun lutfen

salon55

millet başarısız olsun ,bu takım diye dua ederken! biz kendi içimizde başladık ,yok destek verilmeyecek ,yok kızdık ,kızdğınız takım trabzon takımımı soruyorum ?ayıp ya !!!!     bu zamana kadar bunlar yüzünden  kaybetmedik mi? zaman destek zamanı tüm samsun takımlarına kişilere kızan gitsin onla haletsin işini samsun adına sonuna kadar her takıma destek vermemiz lazım.yok bırakıp gitsin diyene tek lafım var kime bıraksın show man leremi ?artist leremi  ? parasını gömen ama işi bilmeyen acemileremi yoksa rekelm meraklılarınamı?

Akyol

@salon55
İşte olay burda saklı zaten ya hep başında dursun yada bıraksın gitsin bırakıyorum deyipte geri geldiği zaman saygınlığı kalmıyor kimsede takmıyor açıkcası.Zaten geri döner bu adam blöf diyolar ya dimdik herşeye rağmen ayakta dursunlar yada bıraksınlar kaderine.Afedersiniz dansöz gibi bir sağa bir sola olmasın..

berusa55

AlıntıSBK'DA SEVİNDİRİCİ GELİŞME

Yönetim Keskindemir'le görüşecek

01 Temmuz 2009 / 08:00

SBK Yönetim Kurulu, Pazartesi gerçekleşen genel Kurul öncesi istifa ettiğini açıklayan SBK'nın eski teknik adamı Cantuğ Keskindemir'le masaya oturacak.

Mustafa BİLİK/ Haberexen.com

Geçtiğimiz hafta içerisinde düzenlenen birinci olağüstü kongrede katılım olmaması nedeni ile dün yapılan İkinci kongrede yine başkan adayı çıkmayınca Hüseyin Tayinci SBK'nın başında devam kararı aldı.

Samsun Bayan Basketbol Kulübü'nde yaşanan bu olayın ardından bir sevindirici gelişmede Cantuğ Keskindemir'in "Görevimin başına dönerim" açıklaması oldu.

Samsun Bayan Basketbol Kulübü'nün (SBK) başarılı teknik direktörü Cantuğ Keskindemir, "Benim istifa etme sebeplerimden birisi de SBK'da yaşanan belirsizlik idi. Fakat şimdi Sayın hüseyin Tayinci SBK'nın kapısına kilit vurulmamasını sağlamak adına yeniden başkanlık görevini üstlendi. Yeni bir Yönetim Kurulu oluşturuldu. Yeni Yönetim Kruluna görev dağılımı yapılacak. Bu görev dağılımından sonra benim ile görüşüleceği duyumunu aldım. Bende Samsun için SBK için seve seve üstüme düşeni yaparım" şeklinde konuştu.

Takıma geri dönmek için herhangi bir şart ortaya sürüp sürmeyeceğini sorduğumuz Keskindemir, "İnsanlar sorumluluk aldı. Yönetim kurulu oluşturuldu. Bu Yönetim Kurulu Kulübü devam ettirecek ise bizde zamanı geldiğinde sorumluluk alır elimizi taşın altına koyarız ve seve seve üstümüze düşeni yaparız" dedi.

Cantuğ Keskindemir'e yeniden görev verilmesi konusunda görüştüğümüz Kulüp Başkanı Hüseyin Tayinci; "Cantuğ hoca ile çalışmak bizim arzumuz. Fakat henüz yönetim kurulu görev dağılımını yapamadık. Bunları hallettikten sonra geçen sezonda ki teknik ekiple ve tabiki Cantuğ Keskindemir ile görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=13353

kankirmizisi

sizler samsun sevdalılarisiniz cantuğ abi ve hüseyin başkan
iyiki varsınız demojoji yapanlara bakmayin

beşnumara

Alıntı yapılan: misafir - 30 Haziran 2009, 21:59:25
Cem and naz o bahsettigin bu sitede yazanlar kimlerdir daha acik olurmusun lutfen
evet bence de açıklanmalı.kim kime taş atıyorsa açık açık yazmalıdır.

Akyol

Alıntı yapılan: kankirmizisi - 01 Temmuz 2009, 15:29:00
sizler samsun sevdalılarisiniz cantuğ abi ve hüseyin başkan
iyiki varsınız demojoji yapanlara bakmayin
demojoji ne arkadaşım yeniyor mu? Kimsenin burda demogoji yaptığı yok ajitasyona karşı duruşumuz var sadece.Sürekli acıların çocuğu serileri çekilir oldu Samsun'da! sonunda hep geri dönüşler yaşanıyor.Biz diyoruz ki artık bu ağlama evresini bitirelimde işimize,başarımıza bakalım haksız mıyız??

cem and naz55

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Temmuz 2009, 16:30:55
evet bence de açıklanmalı.kim kime taş atıyorsa açık açık yazmalıdır.
ne gereği var..gerek varmı sence taş atıyorsam senle ilgili bir sıkıntı olmadığını düşünüyorsan o taşa muhattap olmazsın ....iyi o zaman her konuda isim açıklamalı yazalım..kapatın bitsin herkes kendini biliyor...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Akyol55 - 01 Temmuz 2009, 17:37:20
demojoji ne arkadaşım yeniyor mu? Kimsenin burda demogoji yaptığı yok ajitasyona karşı duruşumuz var sadece.Sürekli acıların çocuğu serileri çekilir oldu Samsun'da! sonunda hep geri dönüşler yaşanıyor.Biz diyoruz ki artık bu ağlama evresini bitirelimde işimize,başarımıza bakalım haksız mıyız??
hala anlamamakta ısrar ediyorlar kardeşim.sanki biz sbk nın kapanmasını ve başarısızlığını istiyoruz böyle demekle.maddi yönden zor dönemler geçiriyoruz ama manevi yönden bari ayakta duralım.bu yönde açıklama yapılsın birazda.hep acıtasyon çekiyoruz yani.

beşnumara

niye kapatalım arkadaşım vurkaç yok.yazıyosan arkasında dur isim ver kendini biliyo falan olmuyo biz de bilelim

cem and naz55

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Temmuz 2009, 18:37:46
niye kapatalım arkadaşım vurkaç yok.yazıyosan arkasında dur isim ver kendini biliyo falan olmuyo biz de bilelim
arkadaşım isim vermek ne kadar doğru sana göre vurkaç,taşatma,iftira atma olabilir ben neyse yazıyorum sen alınıyorsan senin sorunun senle ilgili bir sıkıntı yoksa senin açından sorunda yok......
bu arada sponsorluk anlaşması yakında...