Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

salon55

sevgili jean kapanınca ne olacak? o  hainler sevinecekler! .inadına direnmeye devam. sonuna kadar mücadeleye devam! yılmak ,pes etmek yok yaşasın içimizdeki samsun sevgisi!!!!!!.kaçmak kolay olur ;diye düşünüyorum. haksızmıyım? bu kadar başarı varken....

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: salon55 - 28 Haziran 2009, 15:41:53
sevgili jean kapanınca ne olacak? o  hainler sevinecekler! .inadına direnmeye devam. sonuna kadar mücadeleye devam! yılmak ,pes etmek yok yaşasın içimizdeki samsun sevgisi!!!!!!.kaçmak kolay olur ;diye düşünüyorum. haksızmıyım? bu kadar başarı varken....
iyi diyorunda kardeşim.hepimiz istiyoruz samsun adı geçen her faaliyete destek olalım.gururlanalım onlarla.ama böyle de,dilenci gibi sahipsiz bakan yok eden yok daha üzülüyoruz.hergün ölmekten se bir gün ölürüz.zaten samsun şehrini etkisi altına alan bu vurdumduymazlık ve duyarsızlık devam ettikçe başarılar bizlere çok uzak kalır

Sadece Samsunspor

AlıntıTayinci devam kararı aldı

29 Haziran 2009 / 16:08

Samsun Bayan Basketbol Kulübü'nün bugün yapılan Olağanüstü Kongre'de yine başkan adayı çıkmayınca Hüseyin Tayinci SBK'nın başında devam kararı aldı.

Bugün hem Samsunsporun t.dsi belli oldu hemde Sbknın başkanı devam dedi, hayırlısı olsun

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

İnşallah en büyük sorun olan maddi sorun da çözülme yoluna gider ve de kalıcı bir kaynak düşünülen projeler hayata geçer de samsunsporumuz ve biz rahat nefes almaya başlarız o zaman

Akyol

Avrupa işi ne oldu bilgisi olan var mı?

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Akyol55 - 29 Haziran 2009, 16:48:06
Avrupa işi ne oldu bilgisi olan var mı?
maliyet yüksek olacağından parada olmadığı için,bizde almayalım dedik.

Akyol

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 29 Haziran 2009, 16:53:03
maliyet yüksek olacağından parada olmadığı için,bizde almayalım dedik.
vay bee avrupa hayallerimiz de suya düştü  :( bu takım zaten şampiyon olmakta istemedi gibime geliyor ya neyse kısaca BİR SAMSUN KLASİĞİ diyelim  ;)

AntZ

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 29 Haziran 2009, 16:19:57
Bugün hem Samsunsporun t.dsi belli oldu hemde Sbknın başkanı devam dedi, hayırlısı olsun

Devam etmesi SBK'nın kapanmaması, sahipsiz kalmaması güzel de ne değişti de devam dedi? İnsanlar bu şekilde destek gelmezse bırakırım, kapatırım deyip sonrada devam edince bazı şeylerin pek inandırıcılığı kalmıyor malesef... Aynı şey Samsunspor için de geçerli. Kulübün kapısına kilit vururuz, kapatırız diye diye kimse bu söylemlere itibar etmiyor artık.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Ant55 - 29 Haziran 2009, 17:03:26
Devam etmesi SBK'nın kapanmaması, sahipsiz kalmaması güzel de ne değişti de devam dedi? İnsanlar bu şekilde destek gelmezse bırakırım, kapatırım deyip sonrada devam edince bazı şeylerin pek inandırıcılığı kalmıyor malesef... Aynı şey Samsunspor için de geçerli. Kulübün kapısına kilit vururuz, kapatırız diye diye kimse bu söylemlere itibar etmiyor artık.
çok haklısın kardeşim.böyle  yok kapatacağız yok kayyuma gideceğiz yok bilmem ne diye her zaman ağlamakla nasıl başarı gelebilir ki?

berusa55

AlıntıSAMSUN BAYAN BASKETBOL KULÜBÜ'NDE SULAR DURULUYOR

ıkıntılı bir dönemden geçen Samsun Bayan Basketbol Kulübü (SBK)'nda sular duruluyor. SBK Antrenörü Cantuğ Keskindemir'in isfasıyla sarsılan külüpte, Başkan Hüseyin Tayinci'nin başkanlığa aday olmayacağını açıklaması şok etkisi meydana getirmişti. Olağanüstü kongre kararı alan kulüp yönetimi, birinci kongrede katılım sağlanmadığı için ertelenmişti. İkincisi yapılan olağanüstü kongrede başkan adayı çıkmayınca mevcut başkan Hüseyin Tayinci, başkanlığa devam etme kararı aldı.

Kongrede konuşan Kulüp Başkanı Tayinci, zorlu günlerden geçtiklerini ifade ederek, kongre sürecinde yeterli heyecanı bulamamanın üzüntüsünü yaşadığını kaydetti. Mahalli kümelerde mücadele veren takımların bile kongre süreçlerinin son derece coşkulu ve kalabalık geçtiğini hatırlatan Başkan Tayinci, birinci ligde oynayan ve dört senelik mazisinde bir çok başarıya imza atan SBK'nın bu tür bir ilgisizliği hak etmediğini vurguladı. Tayinci, "Neden kapanma aşamasına gelen bir takıma halen sahip çıkılmıyor anlamakta zorluk çekiyorum. SBK'nın başarılı olması için elimizden geleni yaptık. Sonraki süreçte takımı daha iyi yerlere getirebilecek insanların önünü açmak adına aday olmayacağımı çok kez söyledim. Fakat gelinen noktada yeniden aday olmaktan başka bir alternatif olmadığını da gördüm." diye konuştu.

Konuşmanın ardından divan kurulu başkanı Celal Sami Mısırlı'dan süre isteyen Hüseyin Tayinci, yaptığı telefon trafiğinin ardından 15 dakikada 17 kişiden oluşan yönetim listesi hazırlayarak Mısırlı'ya sundu. Tayinci'nin yeni listesindeki isimler şunlar: Ahmet Öztürk, Aydın Adıyaman, Hakan Yavuz, Hüseyin Tuncer, İbrahim Yaman, Kayhan Tuncay, Murat Güvenkaya, Murat Özdemir, Mustafa Türkoğlu, Fatih Önder Şenol, Remzi Kaya, Saffet Arslan, Sebahattin Memu, Soner Şevket Göksel, Taner Çanakçı, Umut Altan Sökmen. (CİHAN)

Kaynak: http://spor.haberler.com/samsun-bayan-basketbol-kulubu-nde-sular-duruluyor-haberi/

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Tamam da bundan sonra ne olacak yani.maddi sorun çözülemedikten sonra nasıl işleyecek süreç.bakalım ne olacak

cem and naz55

29 Haziran 2009, 21:12:49 #56 Son düzenlenme: 29 Haziran 2009, 21:14:22 cem and naz55
eğerki bu işi çok iyi yapacağını zannedenler varsa buyursunlar önden geçsinler...
birşeyler yazacam alınganlık olacak tepki yoplayacam diye üzülüyorum sonra... başkan adayı çıkmamış adam adayım devam ediyorum diyor... diyosunuz farkında olarak yada olmayarak adama fakirfukara edebiyatı yaptından bahsediyorsunuz..adam aday olmuş bırakın olsun..kimse yanlış anlamasın hüseyin tayinci akrabam değil fenerıuma çiçek yolladığında tepkimi bu sitede yüzyüzede kelimelerimle tepkimi verdim ister kaale alır ister almaz...
azımsanacaksa olsa sbknın varlığından rahatsız olanlar var nedeni tek samsunspor olma duygusu bu şehirde
şunu söyleyeyim bu şehrin en büyük reklamı metropolü samsunspordur
gerek diğer spor faliyetlerde bulunanlar gerekse sbk samsunspor kadar reklam yapamaz ve ses getiremez..bunda bir fikiriz ancak..............
sbk da bu şehrin küçükte olsa reklam kaynağı olsa bundan gurur duymazmısınız samsun şehrinin adı avrupada duyulsa bundan haz duymazmısınız bence yapılan eleştriler yapıcı olsun yıkıcı değil..yada samsunspordan başkası sayılmazmı diyeceksiniz..
futbolda samsunsporluyum..baskette samsun basketbol kulübü.
ayrıca avrupa kupalarını katılmama gibi bir durum yok şu anda
ilerde daha kötü olursa durumlar bilmem

salon55

savulun avrupa SAMSUN geliyor aslanlar gibi hemde.ağlamaya gelincede  destek verenin kim olduğunu anlamak için önemliydi!

Revenge

Alıntı yapılan: Revenge - 31 Mayıs 2009, 23:51:23
Samsunlu iş adamlarının  Samsunspor'a olduğu gibi Samsun Basketbol Klübüne de kayıtsız kaldıkları bir gerçek. Bunu hepimiz biliyoruz. Ama bu ligden çekiliyoruz Avrupa kupalarına parasızlıktan gidemiyoruz muhabbetinden de sıkıldım ben. Sıkıldım çünkü bu takım ikinci ligden birinci lige çıkmaya hak kazandı,hemen başladı lige katılamayacağız paramız yok muhabbetleri. Ne oldu sonunda .lige katıldılar hemde gümbür gümbür. Wnba den Larkins ve alison'u alarak hemde.Julia'yı alarak hemde. Birinci Lig tecrübesi olan, daha önce Galatasaray da oynayan Burcu'yu ve Nihan'ı alarak hemde.İkinci ligi bizim hemen üstümüzde tamamlayan Tarsus' un en iyi oyuncusu İlkay'ı alarak hemde.Oysa lige çıktılarında bu takım lige katılamaz deniyordu. Sonra lig ortasında Cantuğ Hocanın istifa ettiği söylendi.Hoca ilgisizlik yüzünden istifa etmiş güya. Ama buda gerçekleşmedi. Hoca aslanlar gibi takımının başında sahaya çıktı.
   Şimdi bakıyorum da yine aynı geyik. Sbk lige devam edemeyecek deniyor. EDEEEER ARKADAŞLAR EDEEEER. Siz hiç meraklanmayın. Bu takım ligdede oynar. Avrupa kupalarında da. Enseyi karartmayın siz.

EDEEEER ARKADAŞLAR EDEEEER

AntZ

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 29 Haziran 2009, 21:12:49
eğerki bu işi çok iyi yapacağını zannedenler varsa buyursunlar önden geçsinler...
birşeyler yazacam alınganlık olacak tepki yoplayacam diye üzülüyorum sonra... başkan adayı çıkmamış adam adayım devam ediyorum diyor... diyosunuz farkında olarak yada olmayarak adama fakirfukara edebiyatı yaptından bahsediyorsunuz..adam aday olmuş bırakın olsun..kimse yanlış anlamasın hüseyin tayinci akrabam değil fenerıuma çiçek yolladığında tepkimi bu sitede yüzyüzede kelimelerimle tepkimi verdim ister kaale alır ister almaz...
azımsanacaksa olsa sbknın varlığından rahatsız olanlar var nedeni tek samsunspor olma duygusu bu şehirde
şunu söyleyeyim bu şehrin en büyük reklamı metropolü samsunspordur
gerek diğer spor faliyetlerde bulunanlar gerekse sbk samsunspor kadar reklam yapamaz ve ses getiremez..bunda bir fikiriz ancak..............
sbk da bu şehrin küçükte olsa reklam kaynağı olsa bundan gurur duymazmısınız samsun şehrinin adı avrupada duyulsa bundan haz duymazmısınız bence yapılan eleştriler yapıcı olsun yıkıcı değil..yada samsunspordan başkası sayılmazmı diyeceksiniz..
futbolda samsunsporluyum..baskette samsun basketbol kulübü.
ayrıca avrupa kupalarını katılmama gibi bir durum yok şu anda
ilerde daha kötü olursa durumlar bilmem

Arkadaşım varsa yazacakların açık açık yaz ama önce yazılanları doğru oku. Kendi adıma söyleyeyim Hüseyin Tayinci'nin devam edeceğini biliyordum. (Tahmin ediyordum değil biliyordum!) Devam etmesini istemiyor muyum? Tabiki hayır, öyle anlamak isteyen de öyle anlasın umrumda da değil. Diyorum ki, artık bu bırakırım, kapatırım söylemlerine kimse inanmıyor, bu kadar zor şartlarda helal olsun aslanlar gibi başarılı bir sezon geçirdik, bu sene de başarılı olursak Hüseyin Tayinci takıma yardım edin, destek olun, durum kötü derse nasıl olsa gidiyor bir şekilde, bırakmazlar demezler mi? SBK ya laf söyletmeyenler, yapılan her eleştiriyi SBK yı istemiyor diye ANLAMAK İSTEYENLER arada Samsunspor la ilgili yazıları ve eleştirileri de okusunlar. Şimdi ben ikisini de takip ediyorum diyeceksin  ;) O zaman SBK ile ilgili her eleştiriye bu kadar alınganlık  niye?