Samsun Basket Kulübü 2007/08

Başlatan Cagdas Ünver, 04 Kasım 2007, 00:28:48

« önceki - sonraki »

ozkan17

artık gururum bayan basket takımımız yaw..ılgılı arkadaslardan puan durumu nu alabılırmıyız yaw bu taraflarda samsunsporun macı olursa walla gderım ben:D

CeLL-O

Samsun Basketbol Kulübü taraftarının karşısında oynadığı ikinci maçında Antalya Koleji'ni farklı mağlup etti. Selvin, Belgin, Ülkü ve Fadame'nin çift sayılara ulaştığı maçta Kırmızı-Beyazlı ekip, rakibini 97-44 mağlup etti

SBK FARKI
Bayanlar Basketbol İkinci Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Samsun Basketbol Kulübü (SBK), taraftarı önünde çıktığı karşılaşmada Antalya Koleji'rne acımadı. Yaşar Doğu Spor Salonu'nda oynanan müsabakada Kırmızı-Beyazlı ekip, rakibine 53 sayı fark atarak maçı 97-44 kazandı. 28 sayı ile yıldızlaşan Selvin'i, Belgin 20, Ülkü 18 ve Fadime 10 sayı ile takip etti.

BEKLENEN SONUÇ
Taraftar desteğini arkasına alan SBK, hücumlardan boş dönmediği ilk periyodu 24-13 önde tamamladı. İkinci periyotta da yüksek temposunu devam ettiren Kırmızı-Beyazlı ekip, ikinci yarıya 51-24 önde başladı. Dış şutlarda etkili olan ve özellikle Selvin ile Belgin ile üçlük atışları iyi değerlendiren SBK, müsabakayı 97-44 kazanarak ligdeki üçüncü galibiyetine imza attı.

Federasyon tarafından evrakları yeteştirilemeyen Samsun Basketbol Kulübü'nün yeni transferi Latasha Nashay Byears, Antalya Koleji karşısında forma giyemedi.

SBK-ANTALYA KOLEJİ: 97-44
HAKEMLER: Taha Demir ***, Selçuk Özmen ***
SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ: Cansu ** 2, Hanife ** 2, Selvin **** 28, Leyla ** 2, Fadime *** 10, Ülkü *** 18, Tuğçe *** 9, Nihal *, Derya ** 6, Kayra *, Belgin **** 20, Mürüvvet *
ANTALYA KOLEJİ: Merve *, Damla *** 13, Selin ** 6, Büşra ** 6, Özge *** 16 , Damlasu * 2, Gizem Kızılörs *, Gizem *, Emel * 1
PERİYOTLAR: 24-13 (SBK), 27-11 (SBK), 23-16 (SBK), 23-4
İLK YARI: 51-24
SONUÇ: 97-44

körfez55

Puan Durumu S Takım         O G M A Y Puan
1. Tarsus Belediye          4 4 0 333 212 8
2. Samsun Basketbol         4 3 1 295 203 7
3. Alanya Belediye          4 2 2 267 273 6
4. Yahya Kaptan İ. Ö.       4 2 2 252 274 6
5. Urla Belediyesi          4 1 3 249 300 5
6. İzmir Bşb.               3 2 1 216 211 5
7. İzmir Basketbol          3 1 2 195 209 4
8. Antalya Koleji           4 0 4 215 340 4

erkan55

bu takim bu lige fazla..gecen hafta kazadan bi yenilgi aldiar onun haricinde bütün maclari farkli kazandilar

berusa55

bu ne ya antreman mı yapmıs bunlar:)))

erkan55

haftaya kocaeli yahya kaptan la oynuyoruz 4.ler suan rakiplerimizden biri insallah kazaniriz ve yolumuza dolu dizgin devam ederiz

Sadece Samsunspor

yeni gelen yabancı evrak eksikliği nedeni ile oynammış ve biz 97-44 yenmişiz bide yabancı olsaydı deyme keyfine

inş.gelcek haftada kazanırız yabancıda oynasın merak ettim şu yabancıyı nasıl oynuyor diye

körfez55

ben nasip olursa gidicem maça..

samet

bunların maçlarınada gidelim derneklerce...

jean

taraftar eksik o boslugu doldurmamiz lazim az da taraftar destegiyle dahada ileri gideriz

SaMsUnSpOr 55

kızlarımız 53 sayı fark atmışlar peki yabancı basketbolcu olsaydı fark ne olurdu acaba

ozkan17

ızmırdekı maca ben gıderım brdan walla...

veis

umarım lige çıkarlarda kapanmazlar aslanlar gibi erkek takımımız kapandı yazık.

erkan55

Muhteşem SBK
Kırmızı-Beyazlı ekip, deplasmanda karşılaştığı Kocaeli Yahya Kaptan İlköğretim Okulu´nu 79-68 mağlup ederek, çıkışını sürdürdü.Bayanlar Basketbol İkinci Ligi´nde şampiyonluğa oynayan Samsun Basketbol Kulübü, deplasmanda karşılaştığı Kocaeli Yahya Kaptan İlköğretim Okulu´nu 79-68 yenerek, haftayı galibiyet ile kapattı.İlk periyodu 18-25 önde bitiren Kırmızı-Beyazlı ekip, ikinci periyodu 14-11 kaybetmesine rağmen ilk devreyi 36-32 önde tamamladı. İkinci yarıda da etkili basketbol sergileyen Kırmızı-Beyazlılar, üst üste bulduğu sayılar ile karşılaşmadan 79-68 galip ayrılmasını bildi
yine kazanmisiz yaww hemde deplasmanda :lol:

celebi

süper kızlar ya .süpersiniz valla. :wink: