Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

maviay55

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Ocak 2010, 18:06:02
Evet dostlar; dün yemin törenimiz oldu. İstanbul Tuzla piyade okuluna gelen her kısa dönem erbaşlar orda kaldı. Beni merak eden herkese teşekkürler. Hafta sonu çarşı iznine çıktığımda yazarım. Kendinize iyi bakın.
berusanın telefon numarasını bana özel mesaj atabilecek kardeşim varmı? piyade okulunda çok yakın rütbeli tanıdık var..yardımcı olabilirim

Fecr_55

10 Ocak 2010, 23:08:55 #3721 Son düzenlenme: 10 Ocak 2010, 23:09:33 Fecr_55
Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Ocak 2010, 18:06:02
Evet dostlar; dün yemin törenimiz oldu. İstanbul Tuzla piyade okuluna gelen her kısa dönem erbaşlar orda kaldı. Beni merak eden herkese teşekkürler. Hafta sonu çarşı iznine çıktığımda yazarım. Kendinize iyi bakın.

Hayirli tezkereler berusa55..ALLAH (c.c) tüm askerlerimizi beladan, kazadan korusun insAllah..

55JNR55

hayırlı tezkereler, allah kazadan beladan korusun

sejoe

emre

mehmet batdal ı sonunda manisa almışş..

Ollivanders

Malum takıma kapak olsun bir yerine tipa yapsın

celebi

celebi

mehmet battal sene sonuna kadar bucada oynayacakmış. başkanları açıklama yapmış

celebi

az önce ntvsporda dedi o yüzden yazdım be kardeşim. başkanları manisaya verilen mehmet battal sene sonuna kadar buada olacakmış onu demiş. yaşım ilerledi ama hala zıpkın gibiyim yani. okuyorum 8) :D

celebi

bana ne mehmet battaldn  ;D ;D ben işin geyiğindeyim. şimdi diyeceksin sana ne geyikten ama. zaten işimiz geyik :D

celebi

aslında varya bu sitedeki arkadaşlar benim ne iş yaptığımı bilmese ki daha bileyenler vardır la bu nasıl adam derlerdi sanırım

Turuncu

Kanals'de atilla cebecinin programı var , hakkı tomaç konuk ...

celebi

bir lik varsa alalım bir bakayım şu hakkıya

Sercan

Alıntı yapılan: celebi - 12 Ocak 2010, 00:06:47
bir lik varsa alalım bir bakayım şu hakkıya

Abi bence izleme saçmalıyor...

celebi