TFF 1. LİG 4.HAFTA | Mersin İdman Yurdu - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 12 Eylül 2016, 20:36:55

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Samsundaki kardeslerim bu gece Havaalininda Takimi karsilama varmi.
Baklavada götürelim yesinler.

Shane_Falco

Mersin den Samsun kümeye ve koyduk mu diye sesler yukseliyor. Allahindan bul Korukir

heryerdesamsunlu

Şu bizim yöneticilerimizede iki çift lafım  var ekigoyu kaçır ivanovu alama musa aydın bile bu takımla ilk yarı sonuna kadar oynardı bassiretsizlğin kralı

muzaffer4

heryerdesamsunlu

Bencede engin hoca takıma heyecan katamıyor motive edemiyor zaten teknik yöndende zayıf olduğunu düşünüyorum.

55_OrHaN_55

Yönetimin gördüğü, ama bizim fark edemediğimiz ne varsa Engin beyden! (Hoca diyemeyeceğim) vazgeçemiyorlar.

Duško Milinković

İçerde beraberlik. Dışarda malubiyet. Rutin. Engin hoca ile standart.

Sadece Samsunspor

Oyuncular yeteneksiz 4 gol kacirdilar. Enginde hicbisey yok. Yonetim yeteneksiz ekigho ivanovu goz gore gore kacirdilar

ChucKeR

sadece şunu söylemek için girdim siteye.

kim gelirse gelsin devre arasına kadar bu sonuçları alırız ama yine de bu adamdan kurtulmamız lazım bir an önce.

kendinize iyi bakın  ss.biz

55.hakan

Bunların sorumlusu başarısızlığa rağmen Korukır ı takımda tutan yönetimdir.Ekigho,İvanov gibi adamları tutabilecekken takımda tutmayan yönetimdir sorumlu..Futbolcu ve teknik direktörün ne olduğunu biliyorduk zaten.Bile bile lades yaptı yönetim.Amaç takımı düşürmek olsa bu kadar kötü yönetilmez takım o kadar söylüyorum...

samuray

yazıklar olsun ya ulan bu yönetim taraftarların aylardır gödüğünü göremiyormu bu hocayla biz ikinci yarınerdeyse tüm maçlarda deplasmanda sıgır çekmedikmi hala bu hoca bozuntusuyla devam eden yönetim i şiddetle kınıyorum kümeye düşmessek iyidir acilne bu hocanın gitmesi gerek hemen

Karabudun

Başka hoca da gelse bir şey değişmez. Mevcut tabloda ligin en zayıf halkası biziz. Ivanov ve Ekigho tırtosu takımda kalmalıydı en azından. İki sezondur çok kötü yönetiliyoruz. Büyük ihtimal bu yönetim ilk yarı bitmeden gider. Yerlerine daha iyisi mi gelir? Hiç sanmıyorum. Tarihimizin en kötü sezonunu geçiriyoruz. Şaka bir yana durumumuz vahim.

orhanbey5555

bahcivan engini takimda tutan yönetim sikdirin gidin bi daha arkanizda bakmayin serefsiz adiler...kenan göre kilflli bi hoca bulacaklar havaya almak icin....sikdirin