2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

jean

Transfer sezonu daha dun acildi biraz sabir lutfen eskiden bu zamanda transfer tahtasini tartisiyorduk

Ayberk

Niye ısrarla 10 numara peşinde koşuyoruz?

_SoN_

Alıntı yapılan: Ayberk - 06 Ocak 2021, 22:36:26Niye ısrarla 10 numara peşinde koşuyoruz?

Olağan üstü uzman transfer ekibimiz yine iş başına geçip, PROFOSYONEL işler çıkarmaya başladıkları için.

55.hakan

Gohou'nun falan ismi geçiyor saç baş yolduran bir adamdı değişmediyse umarım alınmaz.

Ayberk

Bizim kanatlarımız sapır sapır dökülüyor. Golcü konusuna hiç girmiyorum. Beklerimiz yetersiz. Biz İlyas Kubilay yedek otururken 10 numara mı arıyoruz gerçekten? Kubilay, Gökhan, hatta duruma göre Savicevic orada oynar. Ya haberler atmasyon ya da 2.yarıda Allah bize sabır versin.

Raqua55

Bence Adanademirspor kadro kalitesi olarak ligin acik ara favorisi ama ligin basinda umit ozatla beraber o beklenilen havayi yakalayamadilar ve takim ruhunu olusturamadilar. Aissati transferi onlar icin nokta transfer olabilir.Ki olmasi muhtemel. Amaa soylede bir gercek var Ertugrul Saglam %90'i alt ligden kurulu bir kadro ile 33 puan topladi ve takimi zirve yarisinda tuttu. Iyi bir yerli ve yabanci transferlerle Cok farkli noktalara gelebiliriz.Ne adana demir ne giresun nede baska bir takim bizi tutamaz. En basiti ligin son haftalari psikolojisi guclu olaan sampiyonluk ipini gogusler son donemlerde Ertugrul Saglamin sampiyonluk tecrubesiyle beraber ipi gogusleriz. Sadece golcu ve 2 tane kanat forvetle bu isi yapabiliriz.

5trawberry

Bu ligde takımı sırtlayan bir adam varsa lige ortak oluyorsun, iki adamın varsa kopartıp gidiyorsun.
Bizim konumumuz şuanda bu iki durumun dışında.
Gyasi Plumain'den birisi dahi tutsaydi biz namağlup liderdik.
Demem o ki, transfere harcanmasi planlanan bütçenin tamamı süper ligde kendini ispat etmiş iki adama harcanarak transfer kapatılabilir.

cakir55

Gökhan Karadeniz iyi adamdır ama Kubilay ayarında adam bence şuan gereksiz. 8 numaraya takviye yapmamız gerekir.

SSKLA

Jugurtha Hamroun diyor Salim bey. İnşallah yalandır, çünkü saçma yani... Menemenin Afrikalıları bile bizde olsa şu 10 puan fazlamız vardı net. En azından bir kanata seri ve güçlü ve en önemlisi ADAM EKSİLTMEKTEN KORKMAYAN biri lazım. Bu da tam bir nijeryalı özelliği, yok mu hiç düşüncenizde böyle biri anlamıyorum ki. Ben de abime katılıyorum, djedje-ferhat-kubi ya da djedje-vukan-kubi bu lig için bence çok yeterli bir ortasaha olurdu, he Gökhan Karadeniz iyi transferdir yine de itirazım yok lakin sol bek'e iyi bir yabancı sol açığa ve forvete de güçlü hızlı vuruşları da süründürmeyecek bir adam olsa yeterli. Ve mümkünse öyle teknik kanat falan peşinde koşmayalım. İlk önceliğimiz şuursuzca koşması olması lazım bence :D

eprianu

Gündeme gelen isimlerin hepsi yaşlı oyuncular. Kimi 30 yaşında kimi 32. Bir de sözleşmeleri hep 2-3 yıllık yapıyoruz. Mesela Gökhan Karadeniz'in sözleşmesinin 2.5 yıllık olduğu söyleniyor. İnşallah hata yapmıyoruzdur.

SSKLA

Alıntı yapılan: eprianu - 07 Ocak 2021, 10:27:57Gündeme gelen isimlerin hepsi yaşlı oyuncular. Kimi 30 yaşında kimi 32. Bir de sözleşmeleri hep 2-3 yıllık yapıyoruz. Mesela Gökhan Karadeniz'in sözleşmesinin 2.5 yıllık olduğu söyleniyor. İnşallah hata yapmıyoruzdur.

Bunu ben de anlayamıyorum. Ayrıca Gökhan Karadeniz'i sadece bu lig için aldığın belli bir şey 0.5 + 1 sözleşme bile yeterli olmalıydı bence.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 07 Ocak 2021, 10:27:57Gündeme gelen isimlerin hepsi yaşlı oyuncular. Kimi 30 yaşında kimi 32. Bir de sözleşmeleri hep 2-3 yıllık yapıyoruz. Mesela Gökhan Karadeniz'in sözleşmesinin 2.5 yıllık olduğu söyleniyor. İnşallah hata yapmıyoruzdur.

Seneye Süper lig'de yanılmıyorsam 8 yabancı kuralı olacak. Elinde mecbur Türk oyuncular bulundurman gerekiyor. Kimse de genç ve kaliteli Türk oyuncusunu birakmiyor. Bıraksada uçuk rakamlar isteniyor. Gökhan Karadeniz, Ibrahim akdağ vb kalitedeki Türk oyuncular önümüzdeki senelerde Süper lig'de ciddi süreler alan oyuncular olacak.

KareAs55

07 Ocak 2021, 12:17:14 #492 Son düzenlenme: 07 Ocak 2021, 12:22:59 KareAs55
10 numara transferinin gerekliliğinden ziyade 7 puan kaybettiğimiz altınordu,menemen,bursa maçlarında toplam 30 tane korner kullandık bunun yanı sıra yanlış hatırlamıyorsam da 17 maçta 90 tane korner kullanıp sadece 1 gol atabildik. Duran toplar ikinci devrede daha da kritik hal alacak sıkışan maçlarda kilidi açabilmek için bu tarz yaratıcı oyunculara gerek var bu hususu göz ardı etmemeliyiz. Kubilay'ın oyun içi kilit çözme yeteneğine kefiliz fakat duran top konusunda geçen yılları göz önüne aldığımda diğer hususlarına göre yeteneği temel seviyede gibi duruyor bunu ek olarak hocanın kubilay'a koşulsuz şartsız güvenmediği de ortadayken ikinci yarı için maç aldıracak oyunculara ihtiyaç var. Bu 10 numara olur kanat olur bilmiyorum ama böyle isimler şart

ask55

https://twitter.com/Samsunspor/status/1347179832975781891

Gökhan Karadeniz gelmiş.
2.5 yıllık anlaşma.
Bari 1.5 yıllık olsaydı.
Seneye biz de elden çıkarmaya çalışacağız.

KareAs55

Gökhan Karadeniz'in bize söz verdiği için daha iyi teklifleri reddettiği söyleniyor. Bu duruştan sonra sözleşme süresinde bir jest yapıldığını düşünüyorum başka bir izahı yok. Umarım katkı sağlar kaliteli topçu