2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı yapılan: designer_55 - 14 Temmuz 2011, 19:37:01
Nuri Asan tesislerinde saat 17:00 de düzenlenen imza töreninde Nijeryalı forvet oyuncusu Ekigho Ehiosun ile satınma opsiyonu Samsunsporda olmak üzere 1 yıl kiralık olarak ve Bucaspor'dan kaleci Atilla Özmen ile 3 yıl resmi sözleşme imzalandı.

Haberlerimizin kaynak linkini lütfen metnin altına kopyalayıp yapıştıralım...

istanbuldan

samuray

Alıntı yapılan: CemBaba - 14 Temmuz 2011, 14:01:09
Ronaldo Samsunspor'da..

94 Milyon Euro'ya Real Madrid'e transfer olan Cristiano Ronaldo; "Samsunspor gibi büyük bir kulüpte ücretsiz oynarım. Samsunspor tarihi ve camiasıyla çok büyük bir kulüp. Madrid'de zaten mutlu değilim" dedi Cumartesi günü takım arkadaşlarıyla bir araya gelecek olan Ronaldo'nun Pazartesi imza atması bekleniyor.
kaynak sağlam messiylede görüşmeler sürüyormuş  ;D ;D ;D

55.hakan

Kiralık olarak gelmiş kaynaklardan anlaşıldığı gibi bence bir forvet ve yaratıcı orta saha şart

isyan

berusa55

Ekigho'nun Karabük'ü seçmeme nedeni  :D

Ekigho ise konuşmasında Samsunspor'un gerek tarihi  gerek büyüklüğü olarak büyük bir  camia. Samsunspor'a yararlı olabilmek için büyük çaba harcayacağım" dedi.

isyan

Adam'a Facebook'da Samsunsporun reklamini yapanmi oldu acaba  :P

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 14 Temmuz 2011, 11:02:13
Aslında Ekigho, Dominguez, Nicolita ve yedek kaleci olarak da Atilla Özmen'i aldık mı, ben transfer bitmiştir derim. Çünkü hem birçok kişinin dediği forvet ihtiyacı karşılanmış olur, hem (veis'in yazdığı da çok doğru) oyun kurucuya çözüm bulunur, hem kanatta gerçekten hücumcu bir oyuncu daha edinmiş oluruz, hem de olası bir Ahmet Şahin krizinde alternatifimiz oluşur.

Çok şey mi istiyorum...  :D

Geriye kaldı 2!  ;D  :holey: :holey: :holey:

samuray

ee almışız ekighoyu kaleci transferide halledilmiş samsunsporumuza hayırlı olsun sol kanat orhanın mevkinde oynayacak bi sağlam transfer bi orta saha ön libero gerekli diye düşünüyorum keşke agbetu yu takımda tutsalardı ;D >l<

Shane_Falco

Sercan

bu ekhiGOL çok süper olacak hissediyorum..

Sol Açık

Toparlarsak, bugüne kadar yapılan transferler şunlar:

Atilla Özmen: 23 yaşında, Kaleci
Andre Bahia: 27 yaşında, defans
Valdomiro Duarte de Macedo:31 yaşında, defans
Pal Lazar: 23 yaşında, ortasaha
Hakan Arslan: 23 yaşında, ortasaha
Selim Teber: 30 yaşında, ortasaha
Serdar Gürler: 19 yaşında, ortasaha
Armağan Kuş: 19 yaşında, ortasaha
Ekigho Ehiosun: 22 yaşında, forvet
Burak Çalık: 22 yaşında, forvet

Hatta bu listeye, altyapıdan kadroya dahil edilen 18 yaşındaki Başaran Saraçoğlu'nu da ekleyebiliriz...