2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

deli 55

01 Mayıs 2011, 15:57:27 Son düzenlenme: 25 Mayıs 2011, 22:45:42 samsuni
arkadaşlar 5 yıldır bu günü bekledik.şimdi sıra dönen efsanesinin her zaman olduğu gibi arkasında durmakta.yeni sezon öncesi transfer başlığını açtım.şimdiden hayırlı uğurlu olsun yeni sezondaki transferlerimiz...ilk duyumlarıma göre gs den sabri ve bucadan musa aydın'la anlaşılmış.ama kaynak çok sağlam değil;)umarım herşey samsunspor için hayırlı olur...saygılarımla...

kumköylü ahmet

COK ERKEN !!!!!!!! Sevincimizi Birakinda Doyasiya Yasayalim Sonra Konusuruz Bunlari

kutsalforma

Üstelik Sabrinin gelecegine hic ihtimal vermiyorum??

LisandroLopez

Bence de çok erken ve Sabri ye ihtimal bile vermiyorum.

isyan

Sabri gibi sahtekar herif bize yaki$maz ztn.

55cem55

bismillah..acele etmeyelim sakin olalım  gelecekler gidenler için çok erken koskoca bi yaz bizi bekliyor herşeyi şimdi konuşup konulardan sıkılmayalım...daha dün şampiyon olduk kutlayalım rıze maçında show yapalım kupa kaldıralım çiftliğe akalım...

altunay

sabrinin geleceğini sanmıyorum ama gelirsede süper olur

5trawberry

Süper Lig kaşarı olan futbolcular getirilmesin de kafidir.
Sabri'nin gelmesi imkansız nerden duyup da inanıyorsunuz böyle haberlere :)

Benim haftalardır olası süper lig ihtimali için düşündüğüm isimler vardı. Ve Süper Lig'e eriştik.

Necati istediğim ilk adam.

Serkan

bende kimleri istiyorum da sadece hayal olarak kalıyor (=

kalptenþimþek

ronaldo ya da messi arasında kalacaksk ben messiyi tercih ederim

King Of The North

Sabri gelirse papazlık yapar ahenk bozulur takımda, Musa iyi topçu olsa oynadığı takım küme düşmezdi zaten 32 yaşına girecek hiç gerek yok ikisine de...

isa55

ahmetsefa55

ooooooooooo bu başlığın rahat 1000 sayfası var  :)

erdem

ne musası yaaa.adnan,mehmet polat...gibi papazları doldurun da papaz olalım 2005deki gibi.hiç almayın daha iyi..ama cidden çoook erken açılmış başlık..2006dan önce bizde oynamış hiç bir futbolcu gelmesin..gelirse de vallah söverim

Akyol

MARCA: La Liga líderes entrenador del Barcelona, ​​Guardiola: Messi es un intento muy serio que ha recibido. Turquía super equipos de la liga del club, el propietario de la propuesta Samsunspor. Esta propuesta no nos agradan. Messi, porque todo este equipo. Samsun a Messi y él quería ir allí, hablé con Abdul Aziz dijo que fue emocionante para jugar. La decisión final después de una reunión con el presidente Samsunspor presidente anunció que lo hará...

Neler oluyor böyle aman Allah'ım...